Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
18. feb 2010

ja tiez tak s Adamkom

johnie
18. feb 2010

mam hore manstaft.. paaa

annie13
18. feb 2010

Veji aj ja som zvedava
boli sme na prechadzke, kazde auto, kazdy kamen ho zaujmal prisiel ako prasa, tu bledomodru vetrovku mozme vyhodit

miriam24
18. feb 2010

Achojte .. no citam tu tei najblizsie poradne .. nam povedali ze najblizsia je az v 3 roku .. tak ako to je ?!? ale aj tak sa tam chystam (teda pokial nebude chory) tak ked bude mat tak cca 2 roky tak pojdeme na kontrolu koli pipikovi

inak dnes som mala otras dopoludnie .. v robote som toho mala vela .. maly bol stale pri mne a chcel byt len na cicke .. uz som mu nechcela dat ked za mnou prisiel 3x za 10 minut .. tak spustil plac,vylial mi caj tak som tu mala potopu .. do toho mi stale vypisovali z roboty .. maly plakal .. ja nervy .. chudatku som mu aj capla po plienke aj mi to potom luto bolo ze koli mojim stavom to schytal 😒 ... a to som zabudla ze rano to zacalo bolestami brucha koli kramom no a kedze kojim tak nic od bolesti som si nedala a tie homeo co mam uz vlastne nemam takze to cely den len predychavam 🙄 ..

no ale Martinko uz je vyspinkany,napapany,a hrajka sa u deda v izbe takze aspon som stihla upratat tu spust co tu narobil a mam cas aj na kavu

vejinka
18. feb 2010

ahojte cakam jedno babo a srdiecko bije lezal si tam sunky lalal..no na beton to bdue zasa chlap a uz aj tehu knizku mi dali 😉

ollako
18. feb 2010

veji no konecne, hlavne nech ste zdravucky

annie13
18. feb 2010

super Veji, hlavne ze ste ok a nech ta prejdu tie nevolnosti, ja viem o com to je 😉
nam tiez povedali poradna az v 3 rokoch

winona24
autor
18. feb 2010

no ahojte...

miri akurát som hodila koláč do rúry...som zvedavá.... 😝 😝

veji 😉 😉 😉

winona24
autor
18. feb 2010

ešte mi veji vysvetli ako si ty alebo lekár vo 8tt môžete byť na "beton"istí pohlavím 😅 😅 😅

felixko
18. feb 2010

ahojte,
veji tak jedno? aj si hádam smutná, lebo si sa tešila na dvojičky?

eweny nás očkovali do ruky a dr. hovorila, že ďalšia poradňa je v 3 rokoch veku dieťatka a očkovanie až v 5 rokoch 😀

miriam ja keď som kojila, dávala som si Paralen od bolesti,vždy zabral, môže sa v primeranom množstve aj v tehotenstve a myslím, že tak veľkému bábätku už nemôže uškodiť 🙂

vejinka
18. feb 2010

win sak funny 😀

buksy
18. feb 2010

ahojte...

nas pichali tiez do nozicky a vysvetlila mi to dr. tak ze moze sa pichat aj do rucky aj do nozky ide len o to ze je to rychlejsie a menej bolestive do nohy kvoli tomu ze rucicka je predsa len jemnejsia a menej pevna ako noha....a aj lepsie sa podrzi sestricke noha ako ruka.,..

my ideme aj tesne pred dovrsenim 18 mesiaca do poradne...mozno preto ze pri poslednej navsteve nas iba ockovali ale nemerali ani nevazili lebo aj tak bola petka dost uplakana...

asi idem aj ja upiect ten kolacik... 😀

claudinka
18. feb 2010

babule, ten zakusok bolo treba nechat v chladnicke na noc, rano bol uz supeeer, odporuuucam 😵 😵

ollako
18. feb 2010

baby co idete zajtra varit? hodte nejaky typ

euffra
18. feb 2010

ollako, asi sosovicove fasirky a zemiaky na cibulke a kuracia polievka

ollako
18. feb 2010

no ja ten kolacik upeciem asi zajtra, len neviem ci v nasej dzedzine kupim kokosovy puding 😒
sosovicove fasirky som este nerobila 😅

claudinka
18. feb 2010

ja som robila normalne fasirky vcera s pecenymi zemiakmi v trube.. aaa prezradim Vam jedno super tajomstov, kvoli ktoremu som vcera cely den atakovala kamosku mamicku telefonatmi 😀 som u nej jedla fasirky a straasne mi chutili a finta je iba v tom, ze okrem vsetkeho, co ide do fasiriek, tak je dobre pridat 3 KV plnotucnej horcice a kecupu a taka mnaaamka ze dovi dopo uplne to zjemni tie fasirky a su fan-tas-tic-keeee!!! 😵 😵
a chystam sa robit pizzu 😀 a dnes jednohubky muzikovi a slepaciu polievocku 😀

ollako ja som ho videla iba v kauflande..

claudinka
18. feb 2010

mirus aj my sa mame ukazat az v troch na poradni 😉

claudinka
18. feb 2010

a nasla som recept v casti: vecera za hodinu z tej bajecnej zeny, co mam vytrhnute..
ze bazalkove rezance so zeleninou 😀 tak to asi dnes urobim.. idu nam iba kuracie prsia, susena bazalka, cibula, mleta cerv. paprika sladka, mensia cuketa, mensi baklazan (to som dnes kupila jupi, trafila som sa), omacka bolognese, olej, sol, provensal, korenie, struhany syr a cestoviny mnam mnam snad to bude dobre

claudinka
18. feb 2010

OZAJ BABULE KUK DO STRETKA, CO IDETE...

letim ja varit pa

euffra
18. feb 2010

ollako, ja som ich uz strasne davno nerobila, ale pamatam si, ze som ich mala rada, tak si to zajtra pripomeniem, su ako normalne fasirky, akurat namiesto masa das namocenu sosovicu.

winona24
autor
18. feb 2010

JAJ VEJI TRúBKA SOM.....NEMPOCHOPILA 😀 😀 😀

winona24
autor
18. feb 2010

miri koláč eňo ňuňo...... odporúúúúčam....rýchlovka a mňamková

eweny
18. feb 2010

Winon,tak je kolacik dobry?..chcela som ho aj ja dnes robit,ale dosli sme neskoro od doktorky a nakupu,tak ho urobim zajtra 🙂

uz sme aj my zaockovani..tiez nas pichli do nozicky,ze tam je to lepsie,tak uvidime..ani ho nevazila ani nemerala,hysteria bola prevelika..doma som ho dala na vahu a mame 13,5kg..takze chlapina 🙂

miriam24
18. feb 2010

win .. tak super ze chutil .. mne sa uz rano neusiel .. esteze som vcera stihla vobec ochutnat

ew nas pichali do rucicky a tiez v pohode ..

a ja zasa robievam mrkvove fasirky .. a jedia ich dokonca aj masozravci ako je moj muz a svokor 😀

ka3n
18. feb 2010

ahojte.tak strihanie je za nami, konecne, Matusko reval ako pavian, ale za 5 min bolo po vsetkom a teraz je z neho holohlavy basista 🙂) ale moj krásny.

luciankasebastianko
18. feb 2010

ahojte veji 😀 ved aj jedno poteší 🙂 pozerla som albumčeky užasné ,evik krásne bruško nebude to znova chlap ?

buksy
18. feb 2010

tak kolacik hotovy...
mnamka je to..
miri diky za tip.... a daj receptik aj na mrkvove fasirky ak sa ti chce ...to by som rada vyskusala ... diiikyyy 😉

winona24
autor
19. feb 2010

bré ránko...... 😉 😉 😉

evitkamalicka
19. feb 2010

dobre 😵