Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
22. feb 2010

namiesto tohoto smajla 😔 tam mal byt tentok 😝

ka3n
22. feb 2010

win, aj podla mna su tie superstary krajsie..

baby ktore kupujte botasky na jar, tak prosim vas ake cisla,velkost??

johnie
22. feb 2010
winona24
autor
22. feb 2010

ka3n dnes som merala malej nôžku....má ju dlhú 11cm....tak 21ky/22ky....záleží od vnútornej dĺžky

luciankasebastianko
22. feb 2010

cica ty sa teraz dostaneš k super veciam za super cenu a my budeme len slintať 😝

annie13
22. feb 2010

winon mne sa viac pacia tie hyperrun su nadherne keby ze mame babu tak ich uz mame doma

ka3n
22. feb 2010

mne sa pre dievcatko paci tak styl ako je superstar co su take cervene alebo aj ruzove..

annie, ved tieto maju aj pre chlapcov, som ich chcela pre Matuska, ale odrádza ma ze to nie je koza a cena je vyssia a pritom to neni koza..

tieto..

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6953870&tab=6

eweny
22. feb 2010

winon, mne sa pacia tie prve 🙂

eweny
22. feb 2010

a dobry vecer prajem, ja som len prisla docitat pred spanim 🙂

eweny
22. feb 2010

ka3n, my uz musime kupovat c.24..mame poriadne labky

joooooj a ja mozem kupit len so skusanim, Petko ma strasne vysoky priehlavok tak ako aj ja..takze nam nie su hociktore dobre..skusala som mu krasne nike na suche zipsy, samozrejme ze sa mu nedali poriadne zapnut 😒

eweny
22. feb 2010

vsetkym choruckym, ci uz detickam alebo mamickam prajeme skore uzdravenie

eweny
22. feb 2010

my sa nastastie zatial drzime..nuz radsej si zaklopem..klop-klop-klop

obavam sa reakcie na ockovanie, vacsina z vas ho mala na 10. den, ze?

eweny
22. feb 2010

winon, este som chcela, ze dakujem za super receptik na tie kuracie prsia s tou tatarskou omackou..mnaaaaaaaam, vyborne, vsetkym chutilo! 😉

eweny
22. feb 2010

tak som si tu trosku popisala a uz mozem zazelat dobru noc

winona24
autor
23. feb 2010

dobré ráááánko....

no baby,tak som rada,že som Vám hodila fajn inšpiráciu na varenie..... 😉 😉

kacatko
23. feb 2010

Dobré ránko všetkým,

winon môžem ťa tiež poprosiť o ten recept, všetky ho tu chválite, tak by som ho chcela vyskúšať aj ja. Pri prvom synovi prišla reakcia tak max. do dvoch týždňov a bola najhoršia zo všetkých očkovaní, druhý syn ešte len čaká na očkovanie lebo bol doteraz stále chorý, dúfam, že to zvládneme do marca, kedy bude mať rok a pol, tak uvidíme ako to bude on znášať.

Tiež želám všetkým skoré uzdravenie 😉

winona24
autor
23. feb 2010

bože baby Vy ma tak strašíte s tým očkovaním...my sme doteraz nemali na žiadne očkovanie reakciu...pred týždňom jej pichali 2.dávku Prevenaru a nič...o 3t nás čaká toto očkovanie...ja sa tak bojím..... ☹ ☹

kacatko

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22141

zanin
23. feb 2010

WIN MY SME NEMALI ABSOLUTNE ZIADNU REAKCIU ANI NA JEDNO Z OCKOVANI.

winona24
autor
23. feb 2010

zanin ani my nie....absolútne...ani len minimálne zvýšenú teplotu......

kacatko
23. feb 2010

ďakujem za recept win, cez víkend vyskúšam aj ja . Neboj sa toho očkovania, aj tak každé dieťa na očkovanie reaguje inak, dalo sa to zvládnuť, len pár dni nebude vo svojej koži a potom to prejde 😉

felixko
23. feb 2010

winona pokiaľ ste nemali nikdy reakciu na očkovanie, myslím, že bez problémov zvládnete aj toto očkovanie. my sme na rozdiel od vás vždy reakcie mali a tak tomu bolo aj pri tomto MMR očkovaní.

winona24
autor
23. feb 2010

no felixko týmto sa aj ja utešujem trochu,že ak doteraz nebola reakcia,tak snáď aj toto očkovanie bude bez....no však uvidíme...

miriam24
23. feb 2010

Ahojte .. my sme zdedili jedny topanocky na jar a este mu chceme kupit nejake tenisky .. mame cislo tak cca22 ale nema mat po kom velku nozku .. ja mam 5,5 a muz 7

tiez sme nemali ani raz reakciu na ockovanie .. ani teploty .. nic .. nastastie 😵 .. dokonca pri poslednom to bol doslova asi 10 sekundovy plac .. pokial mal ihlu v rucicke .. hned ako ju vytiahlia tak bolo dobre akoby ho ani nepichali 🙂

ka3n
23. feb 2010

ahojte..winona, ja ta teraz nepotesim, lebo my sme NIKDY nemali ziadnu reakciu na ockovanie a teraz po tom ockovani sme na 10den dostali teplotku, k tora trvala iba jeden vecer.

No my mame teraz 22topanky tak bude 23 alebo 24 budem kupovat, ale rozhodla som sa ze aj v sezone, lebo je to tazko s tou velkostou...

ka3n
23. feb 2010

mamuse a mam este jednu otazku, isto mnohe z vas planujete kupovat botasky nike alebo adidas alebo take ale oni nemaju vnutri klenbu tak budete dokupovat vlozku do nich, ci nie???? (maly sice nema ploche nohy, ale hodne casu budu behat v botaskach, tak ja premyslsam, ze mu potom do nich kupit ortopedicku vlozku s klenbou, aby neskor nemal ploche nozicky))..co vy nato? alebo prosim o vase nazory!!!

winona24
autor
23. feb 2010

ka3n no pokiaľ by to mala byť len teplotka trvajúca 1 deň,to ma nedesí...skôr ma desia vážnejšie reakcie.....

a čo sa týka tých tenisiek,ja určite KÚPIM ortopedickú vložku 😉

annie13
23. feb 2010

babenky neviete nahodou ci predavaju na policii kolky ci len na poste?
ka3n kupim vlozky do tenisiek

johnie
23. feb 2010

ahojte...
annie len na poste predavaju.. ale my sme platili cash na policii.. a zobrali, nemuseli sme mat kolky, ale asi podla toho na co

johnie
23. feb 2010

ja som nad tymi ortoped, vlozkami ani nerozmyslala.. minuly rok sme mali tenisky a nemali sme vlozku...
a teraz ani neviem ci v anglicku take zozeniem.. a hlavne kde.. 😕

eweny
23. feb 2010

Winon a kde sa to da kupit ta ortopedicka vlozka?

Ja sa obavam reakcie na ockovanie,zatial sa nic nevyskytlo,ale to sme len 5 dni po nom..

Malemu sa urobil nejaky vysyp na zhyboch pod kolienkami,neviem co to moze byt..musi ho to svrbiet,lebo si hocikedy vysuka teplacky a skrabe sa..k doktorke sa najskor dostaneme az vo stvrtok,tak mu zatial davam fenistil kvapky a sudocrem..neviem,co ine na to a hlavne neviem z coho to moze byt 😢

a este potrebujem poradit,co by som mu mohla dat do nosteka..sopliky nema,upchaty nos tiez nie ale zacal mi tak hlasno dychat,az tak fuci..ako keby mal v nosteku vysusene..