• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
autor
ew v zdravotníckych potrebách to dostaneš kúpiť...alebo v obuvi....si myslím...

skúr morskú vodu,resp.sprej s morskou vodou do toho nošteka....
23. feb 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obciansky si idem menit kvoli TP
mame daleko postu od policie ma porazi ked sa budem musiet trepat z policie znova na postu
23. feb 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute..

u nás na pošte kolky dostať kúpit ;)
23. feb 2010 o 13:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja davam malemu sem-tam morsku vodu..hypomer alebo co mam doma..sa mi zda, ze casto ma suchy nos...a vlozku tiez isto kupim, aj v TT su zdravotne potreby, tusim aj v niektorych lekarnach to maju alebo v obuvi..podla toho ake velke botky kupim..

a kedy sa chystate botasky kupovat?
23. feb 2010 o 13:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My máme doma jedny 22ky, ktoré sme kupovali v zime a veru sú mu teraz akurát :unamused: , v nedelu sme boli v OC v Galérii a dala som mu ich už...lebo ich asi na jar nastihne vynosiť.. Budem musieť kúpiť jedny ešte vačšie..
23. feb 2010 o 13:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka a to ma botasky, ci cizmicky maly??
23. feb 2010 o 13:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ew, ja tiez davam malemu hypomer - morska voda... dokonca si sam chodi vypytat ze chce aby som mu nastriekala do nosteka...
23. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo my mame teraz 22 take mierne zateplene a su nam akurat, teda mame volu asi 0,5 cm..ale skusala som mu potom 24 nike a to mal ako lode, chudak ani chodit v tom nevedel :slight_smile:) ale do 23 s ami zda, ze mu rychlo narastie noha.
23. feb 2010 o 13:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no aj ja sa davam teraz preventivne morsku vodu hypomer, lebo sa mi nejako nadcha spusta..
23. feb 2010 o 13:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my používame Physiomer morskú vodu, aj tá je fajn.. :wink:

ka3n - to má botasky Adidasy, Juro ich dal kúpit jednej kolegyni, ktorá išla na nákupy do Rakúska a ona mu ich tam kúpila..vtedy mal čílso 20, tak sme jej nakázali kúpit 22ky a teraz sú mu akurát..takže na jar určite budem kupovat už 23ky..
23. feb 2010 o 13:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, otázka - na MMB sa kupuje takým istým štýlom ako na mimiaukciách alebo nie? Lebo sa mi nechce čítať tie pravidlá tak preto sa pýtam
23. feb 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som ortopedicke vlozky tiez kupila .. ale kupovat ich budem az ked sa otepli a dufam ze mu budu dobre az do jesene :slight_smile: .. doteraz mu nozka moc rychlo nerastla tak dufam ze to tak aj ostane
23. feb 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucke práve teraz začala dosť rýchlo rásť nôžka, veď sme museli kúpiť druhé zimné topánky :sweat_smile:
23. feb 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezicka, ja si tam nieco vyberem, napisem, ze mam zaujem a ona mi posle udaje a zaplatim ... zatial som bola vzdy spokojna.

...no ja tiez chcem botasky na jar, leto, jesen..len neviem, ci nozicka rychlo neporastie.
23. feb 2010 o 14:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ka3n ďakujem...Takže je to iným štýlom ako na aukciách... Lebo pozerám nejaké prechodné budničky pre Lucku už pomaly...
23. feb 2010 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ako je to na MMA :slight_smile:) tam tusim drazis..tu nie, tu si nieco vyberies, napises, ze to chces a ona ti posle udaje na platbu ..
23. feb 2010 o 14:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
napr. ja idem malemu kupit tuto supravu, tak na nu kliknem, napisem, ze mam zaujem a potom prostrednictvom mailu spolu komunikujeme.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6773011&tab=9
23. feb 2010 o 14:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A musím sa niekde zaregistrovať alebo len rovno píšem mail? Hej a na MMA dražíš
23. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata :slight_smile:
tusim vo velkom nakupujete :wink:
23. feb 2010 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez nemusis byt registrovana
23. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa registrovala..tak neviem, ci treba, ale asi ano..ale neviem isto.
23. feb 2010 o 14:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez registrovana, lebo som tam davala veci na predaj a velakrat mi prisla odpoved od neregistrovaneho uzivatela
23. feb 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eweny aj Ninka má suchú kožu a svrbivú na zbytoch jednej ruky /predtým to mala tiež na zhyboch kolien aj na lakťoch/, ja jej tú kožičku stále premasťujem, aj 3 x denne, niekedy aj viac, lebo malá sama za mnou príde s mastičkou, dávam jej masť Lipobase, alebo modrú indulonu. fenistil kvapky by som radšej nedávala pokiaľ ho nesvrbí celé telo, s tým opatrne, keď už, tak fenistil gél lokálne. ale fakt skús len premasťovať poriadne, uvidíš, že sa mu to zmierni a časom zmizne. niektoré baby dávajú aj normálne maslo na tento typ ekzému.
23. feb 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem baby
23. feb 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, my máme taký problém s malou, v sobotu mala tú teplotu /asi z očkovania/, odvtedy nechce veľmi jesť a dosť jej páchne z úst - také kyselinky. neviem, či mám ísť s tým dr. alebo počkať, či sa to samo upraví. nemáte nejaký babský recept na pokazený žalúdok?
23. feb 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezi nemusis sa registrovat, aj odo mna nakupuje vela neregistrovanych ludi
23. feb 2010 o 14:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
felixko a nema mala aj vysyp v ustach?
23. feb 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misik akurát mi sestra hovorí, či nemá nejaké plesne v ústach, že by bolo vhodné ísť k dr. na výter, či nemá soor. ale pozerali sme v papulke, na podnebí má len tri pásiky biele od mliečka.
23. feb 2010 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo byva aj taky vysyp v ustach, su pri nom aj teploty a nechuti vtedy ani jest. Na plesne v ustach sa pouziva ten spray candibene
23. feb 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem baby,skusim mu dat tu morsku vodu,mam doma tusim Mar..

felixko,preco s fenistil kvapkami opatrne?..ja mu ich davam dost casto :cry: mozu nejako skodit?
23. feb 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok