Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
23. feb 2010

ew v zdravotníckych potrebách to dostaneš kúpiť...alebo v obuvi....si myslím...

skúr morskú vodu,resp.sprej s morskou vodou do toho nošteka....

annie13
23. feb 2010

obciansky si idem menit kvoli TP
mame daleko postu od policie ma porazi ked sa budem musiet trepat z policie znova na postu

kamilka12
23. feb 2010

čaute..

u nás na pošte kolky dostať kúpit ;)

ka3n
23. feb 2010

aj ja davam malemu sem-tam morsku vodu..hypomer alebo co mam doma..sa mi zda, ze casto ma suchy nos...a vlozku tiez isto kupim, aj v TT su zdravotne potreby, tusim aj v niektorych lekarnach to maju alebo v obuvi..podla toho ake velke botky kupim..

a kedy sa chystate botasky kupovat?

kamilka12
23. feb 2010

My máme doma jedny 22ky, ktoré sme kupovali v zime a veru sú mu teraz akurát 😒 , v nedelu sme boli v OC v Galérii a dala som mu ich už...lebo ich asi na jar nastihne vynosiť.. Budem musieť kúpiť jedny ešte vačšie..

ka3n
23. feb 2010

kamilka a to ma botasky, ci cizmicky maly??

silwietta
23. feb 2010

ew, ja tiez davam malemu hypomer - morska voda... dokonca si sam chodi vypytat ze chce aby som mu nastriekala do nosteka...

ka3n
23. feb 2010

lebo my mame teraz 22 take mierne zateplene a su nam akurat, teda mame volu asi 0,5 cm..ale skusala som mu potom 24 nike a to mal ako lode, chudak ani chodit v tom nevedel 🙂) ale do 23 s ami zda, ze mu rychlo narastie noha.

ka3n
23. feb 2010

..no aj ja sa davam teraz preventivne morsku vodu hypomer, lebo sa mi nejako nadcha spusta..

kamilka12
23. feb 2010

my používame Physiomer morskú vodu, aj tá je fajn.. 😉

ka3n - to má botasky Adidasy, Juro ich dal kúpit jednej kolegyni, ktorá išla na nákupy do Rakúska a ona mu ich tam kúpila..vtedy mal čílso 20, tak sme jej nakázali kúpit 22ky a teraz sú mu akurát..takže na jar určite budem kupovat už 23ky..

terezicka
23. feb 2010

Ahojte kočky, otázka - na MMB sa kupuje takým istým štýlom ako na mimiaukciách alebo nie? Lebo sa mi nechce čítať tie pravidlá tak preto sa pýtam

miriam24
23. feb 2010

no ja by som ortopedicke vlozky tiez kupila .. ale kupovat ich budem az ked sa otepli a dufam ze mu budu dobre az do jesene 🙂 .. doteraz mu nozka moc rychlo nerastla tak dufam ze to tak aj ostane

terezicka
23. feb 2010

Lucke práve teraz začala dosť rýchlo rásť nôžka, veď sme museli kúpiť druhé zimné topánky 😅

ka3n
23. feb 2010

terezicka, ja si tam nieco vyberem, napisem, ze mam zaujem a ona mi posle udaje a zaplatim ... zatial som bola vzdy spokojna.

...no ja tiez chcem botasky na jar, leto, jesen..len neviem, ci nozicka rychlo neporastie.

terezicka
23. feb 2010

Ka3n ďakujem...Takže je to iným štýlom ako na aukciách... Lebo pozerám nejaké prechodné budničky pre Lucku už pomaly...

ka3n
23. feb 2010

ja neviem ako je to na MMA 🙂) tam tusim drazis..tu nie, tu si nieco vyberies, napises, ze to chces a ona ti posle udaje na platbu ..

ka3n
23. feb 2010

napr. ja idem malemu kupit tuto supravu, tak na nu kliknem, napisem, ze mam zaujem a potom prostrednictvom mailu spolu komunikujeme.

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6773011&tab=9

terezicka
23. feb 2010

A musím sa niekde zaregistrovať alebo len rovno píšem mail? Hej a na MMA dražíš

misik
23. feb 2010

ahojte dievcata 🙂
tusim vo velkom nakupujete 😉

misik
23. feb 2010

terez nemusis byt registrovana

ka3n
23. feb 2010

no ja som sa registrovala..tak neviem, ci treba, ale asi ano..ale neviem isto.

misik
23. feb 2010

ja som tiez registrovana, lebo som tam davala veci na predaj a velakrat mi prisla odpoved od neregistrovaneho uzivatela

felixko
23. feb 2010

eweny aj Ninka má suchú kožu a svrbivú na zbytoch jednej ruky /predtým to mala tiež na zhyboch kolien aj na lakťoch/, ja jej tú kožičku stále premasťujem, aj 3 x denne, niekedy aj viac, lebo malá sama za mnou príde s mastičkou, dávam jej masť Lipobase, alebo modrú indulonu. fenistil kvapky by som radšej nedávala pokiaľ ho nesvrbí celé telo, s tým opatrne, keď už, tak fenistil gél lokálne. ale fakt skús len premasťovať poriadne, uvidíš, že sa mu to zmierni a časom zmizne. niektoré baby dávajú aj normálne maslo na tento typ ekzému.

terezicka
23. feb 2010

ďakujem baby

felixko
23. feb 2010

baby, my máme taký problém s malou, v sobotu mala tú teplotu /asi z očkovania/, odvtedy nechce veľmi jesť a dosť jej páchne z úst - také kyselinky. neviem, či mám ísť s tým dr. alebo počkať, či sa to samo upraví. nemáte nejaký babský recept na pokazený žalúdok?

evitkamalicka
23. feb 2010

terezi nemusis sa registrovat, aj odo mna nakupuje vela neregistrovanych ludi

misik
23. feb 2010

felixko a nema mala aj vysyp v ustach?

felixko
23. feb 2010

misik akurát mi sestra hovorí, či nemá nejaké plesne v ústach, že by bolo vhodné ísť k dr. na výter, či nemá soor. ale pozerali sme v papulke, na podnebí má len tri pásiky biele od mliečka.

misik
23. feb 2010

lebo byva aj taky vysyp v ustach, su pri nom aj teploty a nechuti vtedy ani jest. Na plesne v ustach sa pouziva ten spray candibene

eweny
23. feb 2010

Dakujem baby,skusim mu dat tu morsku vodu,mam doma tusim Mar..

felixko,preco s fenistil kvapkami opatrne?..ja mu ich davam dost casto 😢 mozu nejako skodit?