Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
1. mar 2010

ahojte.win, aj nam pomaha biela nivea, alebo ja teda pouzivam pre maleho aj pre seba vsetko nivea.

winona24
autor
1. mar 2010

evit ty ešte predávaš šaty??? viem,že si si chcela web spraviť....

evitkamalicka
1. mar 2010

win jasne, web mi funguje uz od 1.10.2009 😉

winona24
autor
1. mar 2010

a môžeš mi poslať link???? máš aj spoločenské šaty????

evitkamalicka
1. mar 2010

ano mam

kacatko
1. mar 2010

Win ja mam tiež dobré skúsenosti s obyčajnou modrou indulonou, síce je trošku viac mastná, ale pomáha.

euffra
1. mar 2010

win, my pouzivame mlieko seba med a na suche flaky holtov krem, zatial zabral vzdy 🙂

annie13
1. mar 2010

takze dostala som papierik v poradni s tym mam ist na porodnicke a urcia termin cisarskeho kedze sme sa neotocili, pohlavie nebolo vidiet zase, tak ktovie ci je to baba

annie13
1. mar 2010

kuk na bratovu malu vlasaňu
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
a s Brankom, reakcia bola zla, chcel ju zlikvidovat 😀
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

ka3n
1. mar 2010

anicka.booze ja som citala, ze brankova sestricka 🙂)

luciankasebastianko
1. mar 2010

ahojte žienky boli sme včera kúpiť malému gumáčky a tepánočky v deichmane a bol sa vyjašiť v Maxe v guličlách a tak s detmi a stále vykrikoval tešííííííííííím ,jašííííííííííííím a aj ked sa tam hrali aj velké deti maly vobec nezaostával šmykal sa a liezol ako velkáči 😀

ka3n
1. mar 2010

lucianka, to robi aj nas ked sme v maxe, tiez su tam gulocky a smyklavka a chodime tam teda dost casto, kym este neni jaro-leto co by sme boli stale vonku, ale tak poveceroch v nedelu tam chodime a maly sa tam super vyjasi, tatik je s nim a ja si nakupujem a zaroven je to odreagovanie aj pre mna.

terezicka
2. mar 2010

Ahojte, my sme už naraňajkované, ešte sa musíme poobliekať, dobaliť veci a môžme vyraziť 😀 Síce len k našim, ale aj to sa teším - aspoň nemusím variť 😝 Ale predtým ideme ešte s Luckou na nákup, pozrieť moju maminu do roboty. A večer objednám pizzu, už dlhšie som mala na ňu chuť, tak dnes si ju aj dám 😀
Inak všetko po starom, len Lucka nejako v noci plačká nie vždy a nie dlho, ale aj ráno sa zvykne rozplakať keď sa preberie...Neviem čo sa deje...
Tak vám prajeme všetkým pekný slenčný dník 😎

evitkamalicka
2. mar 2010

krasne dobre ranko sa praje

terezicka
2. mar 2010

Ozaj Ka3n, Silwi ako sa volá váš pediater? Lebo v marcovom zdraví je článok a je tam z Cífera nejaký pediater Mário Moro...Poznáte ho?

silwietta
2. mar 2010

dobre ranko sa praje...

terez to je on, nas pediater... musim si ten clanok najst na nete

silwietta
2. mar 2010

terez a ako sa vola ten clanok?

miriam24
2. mar 2010

Ahojte .. tak dnes som sa celkom dobre vyspala .. od kedy mam posielku prisunutu k posteli tak maly lepsie spava,jedna strana postielky sa da dat nizsie takze ked sa aj v noci zobudi tak si len prelezie ku mne a spinka dalej .. ale aspon neplace tak ako predtym

Anka .. ty uz to mas fakt za par .. 🙂 ono to tak rychlo letii .. pozeram ze aj evka aj silvi uz maju dost tt za sebou 🙂 ved ste len `vcera` dali vediet ze ste tehu ... jaaj normalne ma to obcas chyti ale potom spadnem spat do reality 😒

evitkamalicka
2. mar 2010

miriam a vy sa kedy zacinate snazit?

miriam24
2. mar 2010

evit .. asi az o par rokov .. tak ked bude mat Martinko 4-5 rokov

ka3n
2. mar 2010

ahojte..ano Terezka to je nas pediater dr. Moro..Matuskov oblubenece.vzdy u neho reve ako pavian 🙂

a co dobrého píse v Zdraví??

Baby mam jednu otazocku, uz davate von detom botasky alebo este stale cizmicky? Lebo ja Matuskovi nedavam cizmicky uz lebo su mu male, tak mam take od batu kotnikove miere zateplene botky a pod to iba panucusky a napr. aj dnes sme dosli domov totalne spoteny, teda mokre panucsky..ale na botasky mi pride este skoro...

evitkamalicka
2. mar 2010

my davame take jarne topanocky vyssie

natasa8
2. mar 2010

ahojte 🙂

tak ja som tu dlhsiu dobu nebola a hned sa tu objavili nejake nove tvare - baby vitajte 😉

ja od vcera pracujem, samozrejme len z domu, ale vcera som bola cely den v robote. Mala bola doma s mojou mamou - ako na potvoru zacala soplit, tak som este rano ucila mamu odsavat sopliky. Ale obe to zvladli na jednotku 🙂

k3n... ja tiez davam kotnikove topanocky, botasky som jej zatial este nekupovala.

ka3n
2. mar 2010

evitka a ake su ale vnutri? lebo aj my mame take vyssie jarne topanocky, len su aj zateplene mierne a dnes sa v nich spotil.

evitkamalicka
2. mar 2010

my nemame zateplene, vnutri su kozene

kamilka12
2. mar 2010

Ahojte mamuše..🙂

ja dávam tento týžden malému na von tenisky.. 🙂

Ale má sa ešte ochladiť, tak zrejme sa vrátime k zimným...no dnes je vonku krásne a nožičky sa mu veľmi potia v tých zimných..

ka3n
2. mar 2010

..no ja teda dnes vyhrabem poobede von tiez nejake stare nie zateplene, lebo vazne mal hodne spotene nozicky..az mokre pancusky.

miriam24
2. mar 2010

ja davam este cizmicky .. ma sice jedny kotnikove ktore sme dostali ale su to 23 takze este sa v nich topi kedze on ma dost malu nozku takze asi budeme musiet kupit nove a tie 23 bude nosit ked tak na jesen

ka3n
2. mar 2010

tak mi este stale spime od jednej, ale som rada, lebo som sa v klude zbalilaa ked vstane vyrazeme do tt na nakupy..idem aj do zdravotnych potrieb tu vlozku do topanok kupit..

eweny
2. mar 2010

Ahojte maminky,nejak nemam ani kedy pisat,ale docitavam vas pravidelne 🙂

ja davam Petkovi este zimne topanocky,aj ked ma nozicku spotenu..to on ma stale,aj ked je len v papuckach..v BB som nedostala kupit tie topanocky co som chcela,tak si urobime vylet do NR..

Ten vysyp mu vobec neustupuje,skor mam pocit,ze sa zhorsuje,takze vo stvrtok pojdeme ku koznemu..