Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bubinko83
3. mar 2010

annie ja by som bola pri druhom vdačna už len za to že by som to do konca donosila kedže Filipko je narodeny o mesiac skor ☹ .Vieš?Treba byt silna a už ten porod nejako vydržat či už to bude sekcia alebo normalny.Nejak to len dopadne,neboj. 🙂 😉

annie13
3. mar 2010

ved ja verim ze to bude o.k. ja sa viac bojim o male ako o seba a bolesti
vravel ze to moze zacat kedykolvek ze som pekne pripravena tak uvidime

vejinka
3. mar 2010

v kazdom pripade drzim moc moc palce...nam sa tiez v rodine narodila dnes slecna muzov bratranec ma dceru 3110g a 49cm a je nadherna ked som ju videla a mala prirodzeny o dvanastej v noci dostala kontrakcie a o jednej bola mala na svete 😉 taky porod si predstavujem ako idealny 😉

vejinka
3. mar 2010

a prvorodicka.. 😅

goga03
3. mar 2010

terezicka my sme to akurat rozoberali s babami, co su druhorodicky resp. idu byt a zhodli sme sa, ze rozdiel oproti prvemu porodu je ze pri prvom sa bojis viac o to,ako to bude prebiehat, ako ta to bude boliet a tak. a teraz pri druhom sa skor bojis, ako to vsetko dopadne, aby nenastali ziadne komplikacie, aby to male bolo v poriadku a ak sa bojis o seba, tak len z toho dovodu, ze co bude s tym starsim dietatom

felixko
3. mar 2010

annie akurát čítam, čo ťa čaká. ako píšu baby, druhý pôrod býva ľahší, tak snáď bude bambulka vonku ani sa nenazdáš. alebo sa eše stihne otočiť,ako som sa ja otočila v maminom bruchu na pôrodnej sále 😉

luciankasebastianko
3. mar 2010

ahojte evička kamoška odrodila už tri cisarskym 4 r.,1r. a 4 measiace , posledné 4 mesačné a už sa dohodla ,že za 10 roko može isť znova 😀 takže sa dá všetko 😉
anni ja si tiež myslím ,že prirodzeny je lepší určite sa rychlejšie zregeneruješ ,a čo tak epi ,ja som nemala ,ale ja som to mala celkom rychlo 😅

ollako
3. mar 2010

ahojte annie velmi ti drzim palce 😉 musis prekonat ten strach, koniec koncov nic ine ti nezostava 😀

ja som rodial sekciou a potom to veru nebolo med lizat. a ak by bolo druhe, tak sa bojim, aby ich nenapadlo, nechat ma rodit spontanne, nie je podla mna nic horsie, ako nechat trapit, porom spravit sekciu a trpiet este aj potom ☹ , to radsej planovany cisarsky, alebo keby mi niekto zarucil, ze spontanne porodim az do konca , nerupne mi jazva 😝 😉 co nikdo nezaruci , ale teraz som uz zabudla, takze isla by som do toho znova, len aby som drzala, taky maly uzlicek v naruci, annie mas sa veru na co tesit, ved zachvilku budes mat pri sebe toho maleho cloviecika vonaveho 😵

evitkamalicka
3. mar 2010

luci ja nehovorim, ze sa neda, vsetko zalezi od stavu maternice

ollako
3. mar 2010

lucianka u nas v dedine ma jedna 4 deti SC 😲 , velmi veriaca zena, ale takto riskovat, no neviem, ale mne osobne sa zda 4 vela, 3 este no budis, nejaky maly oneskoreny 😀

evitkamalicka
3. mar 2010

koncim, rano vstavam do poradne, dobru noc

annie13
3. mar 2010

joj ved sa aj tesim, boli sme pozriet bratovu, no ta vona je fakt neskutocna, ako krasne vonia babatko
dneska uz isli domov

no som zvedava ako to vsetko dopadne
pozitivne myslenie snazim sa

presne goga strach o starsie co a ako, a hlavne ked MM chce byt u svokrovcov a toho sa velmi bojim

felixko
3. mar 2010

annie prečo sa bojíš, že bude muž s malým u svokrovcov? Branko nie je zvyknutý na dedka a babku?

kamilka12
3. mar 2010

annie - tiež ti veľmi držím palce a trochu ti to aj závidím (v dobrom), že prežiješ znova ten pekný moment, ked prvý krát uvidíš malinkú 🙂 Neboj, všetko bude v pohode, ja si tiež myslím, že doktori vedia čo robia... ;)

ka3n
3. mar 2010

annie tak to ti teda nezavidim ,ale verim, ze vsetko dobre dopadne, neboj!!

kacatko, tie platenky som objednala uz aj ja, aj ako pise terezka a hadam budu dobre.

annie13
4. mar 2010

ka3n aj ja som ich objednala a verim ze budu dobre
noc fajn, citim sa dokonca dobre len vytok mam hrozny, ja vlastne ani neviem ako odteka plodova voda kedze pri brankovi mi ju prepichli
felixko svokra je divna, raz tam mala bratovu malu cely den, a to ju oparila, zamkla sa jej v kupelni atd....
neviem nemam z toho dobry pocit, MM slubil ze bude s nim, ale viem ze jej ho odtrepe aby mohol pripravit byt ako prekvapenie
kami na to sa naj tesim, male vonave dievcatko a moje 😅

winona24
autor
4. mar 2010

dobré ránko baby....misím Vás dočítať,ale neskôr.......

zatím pa....

evitkamalicka
4. mar 2010

ahojky,
tak som doma z poradne, vsetko ok, dokonca aj tlak som mala v norme 115/75, vahovy prirastok 0, AFP dopadli dobre, riziko mam 1:4325, dalsia poradna 1.4. a to bude aj velky ultrazvuk

claudinka
4. mar 2010

annie aj kamaratka mi rodila v UK malu v septembri zadockom, mala tusim okolo 3 - 4 kg a obe su v poriadku 😉

claudinka
4. mar 2010

http://www.happyfoto.sk/svk/page/36/aktualna-ak...
super akcia na tie fotoknihy, uz vyberam fotky 😉

bubinko83
4. mar 2010

evit super teda aj tlak aj vysledky.A nabuduce ti už asi povedia aj pohlavie,nie?

evitkamalicka
4. mar 2010

bubi pohlavie nam dr. naznacil uz v 14tt tak uvidime ci sa to na velkom ultrazvuku potvrdi alebo sa mylil

bubinko83
4. mar 2010

evit a bude dievča? 😉

evitkamalicka
4. mar 2010

vraj to tak zatial vyzera

bubinko83
4. mar 2010

evit to je super aj my by sme chceli parik . 😉 Ale tomu nerozkažeš.Samozrejme najviac si prajeme zdrave detičky,to je najdoležitejšie a prajem to aj vam. 🙂

evitkamalicka
4. mar 2010

no ale iste to bude az ked sa to narodi

winona24
autor
4. mar 2010

claudi ja si ju tiež idem dať spraviť...teda fotoknihu.... 🙂

eweny
4. mar 2010

ahojte babulky, ako sa dari?

annie, drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo, tak ako ma..

eweny
4. mar 2010

boli sme dnes u kozneho, tak sa potvrdilo to, co som si aj myslela..Petko ma atopicky ekzem ☹

eweny
4. mar 2010

neviem teraz si rychlo spomenut, ci ho tu tiez nejake dietatko ma?