Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
8. mar 2010

tak moj manzelik na mna nezabudol, doniesol mi kyticku ruzi a teraz sme si objednali pizzu a k tomu si dame poharik vinka 🙂

vejinka
8. mar 2010

ahojte ja som dostala od muzicka sice "len" jednu ruzu ale velmi potesila a od svokra snezienky 😉

ka3n
8. mar 2010

ahojte..aj ja som dostala darcek k MDZ 🙂) boli sme si hacat na pizze.

vejinka
8. mar 2010

joooj keby som mohla normalne jest tiez by sme objednali pizzu ale ked mne nic nechuti 😝

evitkamalicka
8. mar 2010

veji ani ja nejedavam take porcie ako pred tehu, predtym som zjedla kludne aj celu pizzu, teraz nehrozi, ledva polovica

terezicka
8. mar 2010

Jej baby a ja som nedostala dneska nič, ale včera mi Marek kúpil koláče v jednej super cukrárni teraz ešte dojedám posledný 😀
Tak uvidím čo budem zajtra variť, ešte pokukám nejaké recepty. V stredu by som chcela upiecť bábovku tak som zvedavá či sa mi podarí, našla som pár receptov, najviac sa mi páči jeden na MMB tak asi podľa neho spravím

vejinka
8. mar 2010

my uz stracame so svokrou inspiracie tak dnes doniesla moja mama jedalensky listok zo skolky ze ci nepomoze..a nasla som tam spenatovu polievku co by som teoreticky aj zjedla a bravcove platky na horcici k tomu tarhona a mrkvovo-ananasovy kompot

vejinka
8. mar 2010

uvidime ci to neskoci zasa v zachode 😔

vejinka
8. mar 2010

inak pred chvilkou som bola po dvoch tyzdnoch na velkej..uj ale rit boli este aj teraz 😅

evitkamalicka
8. mar 2010

ja zajtra varim kapustnicu

vejinka
8. mar 2010

takuto zapchu som nemala ani pri malom...ale necudo ked minimum pijem minimum jem 😔

evitkamalicka
8. mar 2010

pani veji, taku mas zapchu?

vejinka
8. mar 2010

no kapustnica by ma zabila..taku kyselinu by mi spravila az strach 😔 ani horcica nieje super ale to tam da len minimalne

vejinka
8. mar 2010

evit veru taku..muz len ocami kruti ze ma este neroztrhlo 😅

evitkamalicka
8. mar 2010

veji ja horcicu do kapustnice nikdy nedavam ani som nevidela nikoho to tam davat

vejinka
8. mar 2010

evit nie do kapustnice...ja som pisala co ideme zajtra jest to bravcove na horcici 😉 a ze aj to bude problem zjest aby som nemala kyselinu nieto este kapustnica 😉

evitkamalicka
8. mar 2010

jaaj ja trdlo, to ta tehu demencia 😀 😅

vejinka
8. mar 2010

inak dnes som prvy krat pocitila pohyby..pri malom to bolo okolo 13-14 tyzdna

evitkamalicka
8. mar 2010

veji vau tak skoro, parada....ja pri malom 14tt aj nieco a teraz 13tt, no a v tomto stadiu uz kopeme

terezicka
8. mar 2010

Evitka mne Lucka v polievke kapustu nezje. Surovú sudovú áno, koložvársku kapustu tiež zjedla v pohode, ale polievky odmieta...

vejinka
8. mar 2010

aj mi doktor vravel ze asi to bude este skor pri druhom 😅 ale uz mi to aj chybalo.. 😀 normalne ma to drobca zo sna zobudilo som zvedava co robilo asi skakalo cez pupocnu snuru..lebo to nebolo jemnucke ale dost som to citila 😅

evitkamalicka
8. mar 2010

terezka nasmu malemu je to jedno co a v akom stave je, on zje vsetko, raz aj nas 😅

vejinka
8. mar 2010

joooj my kapustu velmi lubime..len ja teraz nemozem

evitkamalicka
8. mar 2010

kapustu aj ja milujem

terezicka
8. mar 2010

My máme tiež veľmi radi kapustu, hoci Marek len sudovú ale ja aj na sladko. ale Lucka je v tomto po ockovi a len na kyslo 😝

vejinka
8. mar 2010

terez ale polievka sa da aj na kyslo spravit 😉

evitkamalicka
8. mar 2010

u mna vedie jednoznacne kysla kapusta, zjem aj sladku ale nejako sa za nou nejdem zblaznit

luciankasebastianko
8. mar 2010

ahojte anni všetko najlepšie k narodeninám 🙂 aj vám pekny MDŽ 😀 moj muž už ma odbavil kytičkou v sobotu teraz až o rok ☹ 😝 😅 😀

terezicka
8. mar 2010

Veji veď ja viem, ale Lucka v polievke kapustu odmieta úplne - aj na sladko, aj na kyslo...

vejinka
8. mar 2010

jaaaj to je uz problem 😖

luci aj tebe 😉