Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

felixko
9. mar 2010

ahojte,
vidím, že v téme sú polievočky. u nás musí byť každý deň polievka. naša malá miluje polievky, denne ich je aj 3 krát. keď je hladná, nič iné nechce, len pojevku.

ja som nakoniec dostala k MDŽ čokoládku a 4pudingy, Ninuška dostala od tatíka 2 brumíkov 🙂 nezabudol. ale nestihli sme to ani osláviť, lebo zaspal skôr ako ja, čo sa u nás nestáva. ale verím mu, že je unavený, lebo z roboty letel hneď na byt prerábať a pri jeho sedavom zamestnaní sa nečudujem, že ledva dýcha pri takých robotách

ollako
9. mar 2010

baby ste tu niektora???

ollako
9. mar 2010

baby fakt tu ziadne nie ste??? potrebujem niektoru z vas!! 😒

evitkamalicka
9. mar 2010

ja som tu

estella
9. mar 2010

ahojte...dnes mam epekne slnecno ale kosa je poriadna...no aj tak nemozeme ist von kedze Stella je na ATB...ale dnes vecer uz bude mat poslednu davku...v sobotu maju zo skolky karneval mavaju to v telocvicni na jednej skole a je to aj take obcerstvenie pre rodicov tam.. tak hadam bude dovtedy ok aby sme mohli ist...
inak je to aj celkom dobre e je doma ani neviem ze tu su tak super sa hraju so Stellou..vcerra to boli sice boje a bitky ale dnes je to super...tera tancuju na pesnicky a ja mam aspn dobru zabavu...Maxim nema chybu ako tancuje...

ja som vcera zacala cvicit..manzel vytiahol a poskladal stroj na brucho a veru som si vecer zacvicile a dnes mam svalovku riadnu..no nie som vo forme...ale ide leto tak trosku si musim spevnit telo....aj do fitka zacneme chodit s kamoskou a celkom sa na to tesim aspon sa tam aj odreagujem od deti.... 🙂

evit citala som na FB ze uz ste rozhodnuti pre Adelku..pekne meno a hodi sa aj k priezvisku...a Adela nie je take bezne ako napr Sara tych je uz strasne vela aj Nina sa dava v poslednej dobe vemi casto....

veji a ty ako budu dvojicky?..nejako nie som v obraze... 😕

evitkamalicka
9. mar 2010

estell veru tie dve mena su uz velmi caste

ollako
9. mar 2010

evit ja som pri petkovi chcela ninu...teraz by som ho uz asi nedala, pre dievca vobec neviem ake meno by som dala, pre chlapca mi to je v podstate jedno..

estella
9. mar 2010

my sme mali vybrate Amélia keby bolo byvalo dievca..pacilo sa nam to obom a bolo to tak trosku aj kvoli mojej starej mame ktora zomrela a ja som potom hned otehotnela ona sa volala Amália..ale je Maxim..a sme stastni ze je to chalan.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

evitkamalicka
9. mar 2010

my sme pri Adamkovi chceli Lenku, ale tu nam potom ukradli susedia 😀 ....a ked nahodou bude chlapec tak to este netusim

bubinko83
9. mar 2010

ahojte

inak aj u nas meno Nina je teraz strašne popularne a ešte Laura a Sofia.Určite by som nedala ani jedno z tych mien.Ved si predstavte ten chaos v školke,ked učitelka zakriči na Ninu a pride ich 5 😀 Mne sa pači Natalia,Terezka,Ema a aj take staršie Zuzana alebo Katarina.Tie posledne 2 už su take vymrete.Aj ta Amelia je pekna.A ešte sa mi pači Valentina.Jedna kočka od nas ma a je to chutne. 🙂 Chlapec asi Jakub alebo Matuško.

evitkamalicka
9. mar 2010

my sme mali povodne vybrate meno Laura, ale vcera som ukecala muza, ze to asi nie je najlepsi napad, tak sme hladali ine

natasa8
9. mar 2010

ahojte...
aj mne sa pacila Lenka ale s tym moj muz vyslovene nesuhlasil 😒

bubi .. no ja mam Katku, a veru az take vymrete meno to nieje. Uz sa mi stalo ze sme na malom ihrisku stretli aj 3 male Katky.... 😀

my sme chlapcenske vebec nemali vybrate. Kebyze sa nam narodil chalan, neviem ake meno by som v rychlosti vypotila 😀

bubinko83
9. mar 2010

aj mne sa pači Lenka a aj Adelka.Inak ja si myslim že každe meno ma niečo doseba a aj niekedy sa mi stalo že sa mi nejake meno vyslovene nepačilo ale ked som videla že tak niekto oslovuje dieta tak sa mi zapačilo.Aj kamoška mi vravela že jej sa Filip nepačil ale ked som ho dala ja tak sa jej zapačilo 🙂 Ale hlavne že sa pači rodičom,vej je to jedno Janka,Zuzka ,Ferko......... 🙂

estel teba sa chcem spytat kde v NR nakupuješ oblečko pre maleho ? Za nejake prijatelne ceny? Lebo u nas nič nemaju.Chcela som kupit Filipkovy mikinu a nič som nenašla.A na buduci tyžden sa chystame do Asko nabytok niečo kupit tak by sme pozreli aj to oblečko.Budem vdačne za každy tip.Dik 🙂

bubinko83
9. mar 2010

natas mne sa Katka velmi pači.Si dala po sebe alebo ty si Nataša?

natasa8
9. mar 2010

bubinko.. nie - ja som Martina 😀
Ja mam vela kamaratiek Katiek, vsetky su take prijemne, kamaratske, oblubene, tak som chcela aby aj moja mala bola taka 😉

kamilka12
9. mar 2010

ahojte,

my sme doobeda boli pozriet v materskom centre, prerobili ho trošku, namaľovali, sú tam šmýkalky a guličky..malému sa tam celkom páčilo 🙂, teraz už spí.

Estell - super že ideš do fitka chodiť. A kam presne chcete? Ja som práve včera bola s kamoškou po presných 3 mesiacoch vo fitku...a veru svalovku mám riadnu 😝 , bola som v Relaxe, lebo odtial mám ešte neminutú permanentku, tak tú chcem dochodiť... Bola som raz aj na tom "tanci" Zumba..je to super, ale hrozne veľa žien tam bolo, sme sa tam tlačili a to potom nie je ono.. 😔

bubi - my nakupujeme najčastejšie v obchodnom centre "Mlyny" tak je tých detských viac, je tam aj HaM a iné..alebo v Tesco Galérii... Ale najradšej aj tak objednávam z MMB 😀

estella
9. mar 2010

bubinko ja velmi oblecko nenakupujem lebo mam vela veci od kamaratky skoro vsetko...ale ked uz uletim ze sa mi nieco vyslovene paci tak kupim...ja dost nakupujem v sekaci tu v Nr je jeden velmi dobry kde maju skoro same znackove veci ako next a podobne..len tam maju vela malilinkych veciciek tak do 68 maju vela ale potom uz menej veci...ale teraz ako je v NR HM tak nakupujem obcas aj tam...a HM je v Mlynoch co su teraz novo postavene...a v mlynoch je aj detske kenvelo a aj tam maju dobre veci a dokonca teraz maju aj akcie ja som tam kupila malemu bundu uz na buduci rok zimnu bundu za 7e super cena si myslim a aspon nebudem zhanat pred zimou a pred sezonou budu ceny poriadne....tak skus ist do tych mlynov..pre deti je tam HM,kenvelo aj v lindexe maju pekne detske vecicky....ale podla mna ja v tescu maju pekne detske veci za prijatelne ceny..... 🙂

evitkamalicka
9. mar 2010

aj my casto kupujeme v Mlynoch

bubinko83
9. mar 2010

natas super že Mata 😀

kamilka dik,ale mne sa to zda v tych mlynoch strašne predražene.Aj ja objednavam z MMB ,ale chcem mu kupit aj niečo nove normalne v obchode.Už mi chyba to klasicke nakupovanie.A už ked mame cestu do NR treba to využit.Inak k tej zumbe je to super .Aj unas to precvičuju a vraj tam chodi tiež strašne moc bab.Ale je to take zabavne na vyjašenie take smiešny a dobry pohyb 😀

natasa8
9. mar 2010

a v marks and spencer pre deticky nekupujete? Ja zboznujem ten obchod, maju tam kvalitne veci, ale tu v BA maju len pre dospelych, detske su zatial len v Nitre a v Ke. ... ale vzdy ked sa tam dostanem, tak malej nieco kupim 😉

bubinko83
9. mar 2010

estel diky.Ved za pozretie v tych mlynoch nič nedam.A ten sekač čo si spominala je kde? Už som sa ta to raz pytala,ale zabudla som už sorry 😒 😉

winona24
autor
9. mar 2010

jaaaaj zumbu by som aj ja chcela ísť cvičiť....kúsok od domu v jednom štúdiu ju precvičujú..... 😝 😝 😀 😀

estella
9. mar 2010

kamilka tak mame prerobeny klokancek no to sa tesiiim dufam ze sa tam coskor uvidime... 😕
cvicit chceme chodit do mestskej haly ked chces mozes sa pridat... 😉

bubinko ten sekac je na farskej ulici....ked si na pesej ides smer k divadlu potom ides okolo irisch puba hore a na konci ulice zabocis do prava a ides rovno a tam to uvidis vola sa to anastazia...je to tusim oproti nejakej poistovne nie uplne oproti ale je tam nejaka poistovna tusim wistenrot..

natas ano aj tam maju krasne veci pre deticky a ako pises kvalitne....ja mam par veci tejeto znacky pre deti ale zo spominanaho sekaca... 😅

bubinko83
9. mar 2010

estel dik a vy aku nosite velkost ? Myslim Maximko? My ešte 80 niečo z 86 .Filipko je drobček po nas. 🙂

evitkamalicka
9. mar 2010

bubi my nosime tiez zatial len 86

bubinko83
9. mar 2010

nam je ešte niečo dobre aj zo 74 😀

estella
9. mar 2010

Maxim ma 86...ale nieco je dobre aj 80...

terezicka
9. mar 2010

Baby to máte super ktoré bývate vo väčších mestách, aspoň tam máte poriadne obchody, u nás v Lučenci nie je nič a keď náhodou hej tak strašne drahé...
Minule som bola pozrieť v detskom obchode Mariquite ( neviem ako sa to presne píše ) lebo mali zľavy, no aj tie ceny po zľavách - hotové katastrofa. To by sme museli veľa zarábať aby som tam mohla nakupovať 😝

bubinko83
9. mar 2010

estel tak Maximko nieje až taky maxi dieta😀 Mam kamošku mame rovnako stare detičky a jej synček nosi už 92.Ale čo už snim spravi,neni tučny ale taky vačši. 😀

timotej
9. mar 2010

ahojte, fú že 74,80? No my iba 92. Timko je vysoký chlap, síce pyžamko máme 86 ale trup je krátky a rukávy dlhé tak ako to potom šijú? Alebo máme nesúmerné dieťa? Je pravda že Timko má dlhý trup.