Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
9. mar 2010

ahojte
no tak poradna zase bola predlzena, kedze mal zase operacku
takze zase len povestne ASI dievcatko, ma len okolo 2900 g takze to vraj zvladneme klasicky porod aj ked s polohou KP
ten moj vytok co som si myslela ze zatka atd ze idem rodit, tak som nan dostala Candibene a mozem byt spokojna
na porod to zdaleka este nevyzera vraj, najblizsiu kontrolu mi dal az na 18. marca
joj nevladzem uz

MM aj svagor prisli s kyticami, pekne sme posedeli vecer, manzel mi aj take misky s tackou ako cinske doniesol, no som sokovana ze chodil po takom obchode a celkom slusne vybral
svagor bol aj s nastavajucou oficialne doniesli pozvanku na svadbu

evitkamalicka
9. mar 2010

annie no snad sa ti to co nevidiet rozbehne

ba80
9. mar 2010

achojteeeeeeeeeeee... 🙂

my nosime 86 a nieco mame aj 92 s ohrnutymi rukavmi... 😀 😀

a polievocku papame zasadne len kuraci (alebo ino zvieraci) vyvar a obcas vezme na milost aj zeleninovu... a inak z vary zje tak holu ryzu a hole cestoviny a lokse... ja to mam s varenim velmi jednoduche... 😅

ba80
9. mar 2010

jaaaaaj a zabudla by som na hole halusky, alebo halusky s vajcom, tie moze jest kazdy den... 😀

ba80
9. mar 2010

annie... to ti verim, ze si unavena... preco nechcu robit tu sekciu? vsak by to bolo jednoduchsie a pokoj svaty...

annie13
9. mar 2010

lebo je to vraj narocne pre babo pre mna a tak
ale sepoty sestier ze treba vyrovnat score porodov tak pekne ☹
my mame 86 ale par veci este aj 80 a 74 neviem ci rastu s nami

kamilka12
9. mar 2010

annie - možno do toho 18. marca nakoncie porodíš.. 😉 A neboj, určite bude všetko v pohol.

Estell - bola som aj v mestskej hale pozriet, kedže je mi to najbližšie...ale tam je tá posilňovňa spoločná muži a aj ženy a to mi nevyhovuje 😅

silwietta
9. mar 2010

annie a preco az 18 marca? ved uz by si mala kazdy tyzden teraz chodit...

vejinka
9. mar 2010

ahojte my nosime pyzamko uz 98 a je mu akurat 😉

vejinka
9. mar 2010

a svokra minule kupila 110 ale to ma odlozene tak do skolky podla mna 😅

evitkamalicka
9. mar 2010

veji teda vy ste velkaci

vejinka
9. mar 2010

evit tebe tie tyzdne nejako rychlo napreduju.. 😉

winona24
autor
9. mar 2010

ahojte....

annie nech už to máte za sebou..... ☹ ☹

ja som akurát dovarila TEREZ tú polievočku čo si sem hodila....

a totok:
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21964

ollako
9. mar 2010

ahojte pisla som to len evitke, ale napisem to predsa len aj takto do eteru, lebo vsak co sa ma stat stane sa 😅 ...
dnes som si robila baby test a vysiel pozit 😵 ...muz sa celkom tesi a aj ja samozrejme, aj sme sa rozhodli, ze zacneme sa snazit, tak som si sem dala, ze snz, len potom som to zrusila, lebo sme si to rozmysleli, ze este pockame zo pol roka... urobili sme ho tri dni pred ovulkou, tusila som, ze sa zadarilo, takmer hned a muzovi som povedala, ze hadam sme si to nerozmysleli neskoro 😅 a zrejme ano.... mam strach ako to zvladem 😕 no ved uvidime, este nemame nic iste

evitkamalicka
9. mar 2010

vejinka no veru aj mne sa zda 😅

ba80
9. mar 2010

jeeeej, olla, gratulujem... 🙂

evitkamalicka
9. mar 2010

olla parada 😉

ollako
9. mar 2010

dakujem 😵

helenka2
9. mar 2010

ollako gratulujeeeeeeeeeem 😉

ollako
9. mar 2010

dakujem helenka, dufam, ze ten test neklamal, lebo by ma pisclo, vsetky mi tu gratulujete ako keby to bola hotova vec..ja sa tak bojim, aby to zle nedopadlo, no asi som velmi poverciva 😀

winona24
autor
9. mar 2010

olla 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

helenka2
9. mar 2010

no tak testy sa vedia aj pomylit ale vecsinou su pravdive... 🙂

ollako
9. mar 2010

no ved mne este nikdy neklamali, len pred Petkom som sa tiez takto hned pochvalila a potom bol z toho zamlknuty potrat, tak dufam, ze sa to nebude opakovat, ale ako som pisala, co sa ma stat stane sa 😅

silwietta
9. mar 2010

jej olla, super, blahozelam

ollako
9. mar 2010

silwi dakujem 😵

ze by som si to uz dala aj do pasu 😝 aaale hej ved to je taka radostna sprava 😀

evitkamalicka
9. mar 2010

olla kludne si to tam daj, ja som to dala tiez hned 😉

ollako
9. mar 2010

tak mam to tam 😉

baby ja mam odlozene testy, este ked som cakala Petka, tak som ich porovnavala a nasla som medzi nimi este nepouzity test, myslite, ze kak si ho zajtra spravim moze by ten vysledok realny, ked je po zaruke ? bol do 11.2009

annie13
9. mar 2010

ollako 😉 tesim s tebou, neboj vsetko bude o.k. vitaj medzi nami druhorodickami 😉
silvi ja neviem aj mne to bolo divne, pri Brankovi som chodila este aj do nemocky na tie pasy na ozvy a teraz nic
18teho a dost, ale vravel ze dovtedy sa stretneme urcite na prijme s odtecenou plodovkou

annie13
9. mar 2010

olla myslim ze realny, zaruka sice vyprsala ale nie tak davno a malo by to byt
ja by som si ho iste spravila, za to nic nedas

evitkamalicka
9. mar 2010

olla ja by som si ten test isto urobila, vsak co na nom moze byt pokazene, to je tak isto ako s vlozkami, tiez je tam spotreba 😅