• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
dobre ranko u nas sa este spi... :confused:
11. mar 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maminy aj dvojnasobne sa tu rozrastaju. blahozelam vsetkym tehulkam. :grinning:
11. mar 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja našťastie teraz nemám veľmi čas na nakupovanie oblečenia, ale nedá sa povedať,že zaň menej míňam, veď existujú aj rôzne zásielkové katalógy a hlavne MMB :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

akurát sa smejem, lebo Ninka za mnou doletela a povedala mi: "maminka, ujo, ujo" a ja sa jej pýtam, kde? a ona: "tam", tak som prehladala celý byt, lebo nikdy neviete :wink: a ona opica si už začala takto vymýšlať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teraz som si bola zaliať kávu a zatiaľ mi stihla vyhodiť tri police zo skrine, lebo som ju nechala otvorenú. tak som musela povinne upratovať. keď som to dokončila, Nina povedala: No, konecne...
11. mar 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej ninka uz takto rozprava :sweat_smile:
11. mar 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aka je stranka na mmb oblecka felixko, napis dikes :wink:
11. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilka moja malá nevníma zle prítomnosť druhých detí, dovolí im aj dotýkať sa jej, ale napr. naše dieťa je jedinečné v tom, že nechce, aby sme sa jej dotýkali my rodičia, keď ju napr. uspávam
11. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pekny dnicek..
nasa haninka mi vcera v obyvacke po krasnom hrubom koberci rozsypala kilo cukru.... a mala z toho strasnu radost :grinning: som myslela, ze sa v tom momente natiahnem...

inak, ktora mate ake golface, alebo sportaky, odporucte, ake mate skusenosti?
11. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, maly v noci spinkal celkom pekne, len je uz od 5:30 hore, tak teraz zaspava, no po dlhej dobe ho dam spinkat 2x za den :sweat_smile:
11. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj olla, tebe dodatocne blahozelam k tehulkovaniu, este si aj mna predbehla.. :grinning:
11. mar 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas maly tiez uz asi tyzden znova spi 2x cez den
11. mar 2010 o 10:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo, tak ja som az teraz zbadala, ze si tehu a v 13 tt :astonished: , gratulujem :dizzy_face:
11. mar 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo ja som akurat dnes objednala golfac za super cenu, maju teraz vypredaj, buduci tyzden mi dojde, mam ho v albume, je k nemu aj nanoznik
11. mar 2010 o 10:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olla a ako sa citis, zatial ok?
11. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, a daj mi do ip tip na obchod..
11. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olla, dakujem... :grinning:
11. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj hanka je viac unavena, uz chodi ze haji, ale este ju natahujem trosku, aby mi dvakrat nespala... to by zas bolo po rezime...
11. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, dakujem,
vyzera dost zaujimavo...
11. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skus pozriet aj ine kociky od tej pani, ma tam dost golfacov
11. mar 2010 o 11:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa s vami poradit, bolo mi tri dni za sebou tak priserne zle, tam kde koncia rebra a sirilo sa to vsade, ja si myslim ze zlcnik, neviem ci mam ist k dr, alebo je to v tehu normalne...
11. mar 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
momo a kedy mas poradnu, ze by si sa opytala dr
11. mar 2010 o 11:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na poradnu az o mesiac mam ist... sa mi zda strasne neskoro, minulu stredu som bola a mam ist az tyzden po velkej noci...
11. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je fakt dost neskoro, ja som bola presne pred tyzdnom a idem pred velkou nocou 1.aprila :grinning:
11. mar 2010 o 11:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to asi zalezi aky dr, iny pristup...
11. mar 2010 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak co sa tyka nakupovania ako pise bubinko, je u nas tiez furt hadka, ale odkedy mam IB tak nakupujem dost cez MMB a trosku ma muz pokoj, ale ked mna stale laka muzove nenavidene Tesco (hlavne tie hadry pre krpca :slight_smile: ... no co uz.
11. mar 2010 o 12:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi aj ja chcem typ na obchod s golfacmi za dobru cenu :sweat_smile: .
11. mar 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ollako gratulujem :slight_smile:
annie ja som tiez zvedava, ako oliver zareaguje na sestricku. ked ju pride pozriet prvy krat do porodnice, tak mu jeho sestricka z bruska prinesie take cervene auto, tak ju hadam uz len zato bude mat rad :grinning:

inak dufam ze to nezakriknem, ale ako bol od januara az do februara zly ako cert ( to obdobie vzdoru), tak je teraz uplne super.
Baby tie, co mate taketo poslusne deti, tak sa vam ani necudujem, ze si matersku uzivate. Pre mna to boli 2 mesiace boja, ale oplatilo sa mi trpezlivo mu vysvetlovat veci a on asi naozaj pochopil tu metodu - pricina dosledok (cize ak urobi nieco zle, tak ma nieco zakazane a ak poslucha, tak ma odmenu - u nas je momentalne odmena, ze mu pustim bambulku, alebo moze ist s tatikom nakrmit zajacika a podobne)
11. mar 2010 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobec uz haja,tak popijam kavicku a pojdem sa aj ja k nemu natiahnut :slight_smile:

evitka,ja som taka ista,tiez si nic nekupim..
11. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moj uz spi asi tristvrtehodinu
11. mar 2010 o 12:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam golfac chicco multiway a je uplne super..uz ho mame skoro rok,aj zimu a sneh sme zvladli..
11. mar 2010 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Goga,tak to urcite sa potesi darceku od svojej malej sestricky :slight_smile: este sa nechysta opustit svoj docasny domcek? :slight_smile:
11. mar 2010 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok