Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

helenka2
11. mar 2010

dobre ranko u nas sa este spi... 😕

lisula
11. mar 2010

ahoj maminy aj dvojnasobne sa tu rozrastaju. blahozelam vsetkym tehulkam. 😀

felixko
11. mar 2010

ja našťastie teraz nemám veľmi čas na nakupovanie oblečenia, ale nedá sa povedať,že zaň menej míňam, veď existujú aj rôzne zásielkové katalógy a hlavne MMB 😀 😀 😀 😝

akurát sa smejem, lebo Ninka za mnou doletela a povedala mi: "maminka, ujo, ujo" a ja sa jej pýtam, kde? a ona: "tam", tak som prehladala celý byt, lebo nikdy neviete 😉 a ona opica si už začala takto vymýšlať 😝

teraz som si bola zaliať kávu a zatiaľ mi stihla vyhodiť tri police zo skrine, lebo som ju nechala otvorenú. tak som musela povinne upratovať. keď som to dokončila, Nina povedala: No, konecne...

lisula
11. mar 2010

jeeeej ninka uz takto rozprava 😅

lisula
11. mar 2010

aka je stranka na mmb oblecka felixko, napis dikes 😉

felixko
11. mar 2010

kamilka moja malá nevníma zle prítomnosť druhých detí, dovolí im aj dotýkať sa jej, ale napr. naše dieťa je jedinečné v tom, že nechce, aby sme sa jej dotýkali my rodičia, keď ju napr. uspávam

momoyka
11. mar 2010

ahojte, pekny dnicek..
nasa haninka mi vcera v obyvacke po krasnom hrubom koberci rozsypala kilo cukru.... a mala z toho strasnu radost 😀 som myslela, ze sa v tom momente natiahnem...

inak, ktora mate ake golface, alebo sportaky, odporucte, ake mate skusenosti?

ollako
11. mar 2010

ahojte, maly v noci spinkal celkom pekne, len je uz od 5:30 hore, tak teraz zaspava, no po dlhej dobe ho dam spinkat 2x za den 😅

momoyka
11. mar 2010

ahoj olla, tebe dodatocne blahozelam k tehulkovaniu, este si aj mna predbehla.. 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

nas maly tiez uz asi tyzden znova spi 2x cez den

ollako
11. mar 2010

momo, tak ja som az teraz zbadala, ze si tehu a v 13 tt 😲 , gratulujem 😵

evitkamalicka
11. mar 2010

momo ja som akurat dnes objednala golfac za super cenu, maju teraz vypredaj, buduci tyzden mi dojde, mam ho v albume, je k nemu aj nanoznik

silwietta
11. mar 2010

olla a ako sa citis, zatial ok?

momoyka
11. mar 2010

evit, a daj mi do ip tip na obchod..

momoyka
11. mar 2010

olla, dakujem... 😀

momoyka
11. mar 2010

aj hanka je viac unavena, uz chodi ze haji, ale este ju natahujem trosku, aby mi dvakrat nespala... to by zas bolo po rezime...

momoyka
11. mar 2010

evit, dakujem,
vyzera dost zaujimavo...

evitkamalicka
11. mar 2010

skus pozriet aj ine kociky od tej pani, ma tam dost golfacov

momoyka
11. mar 2010

idem sa s vami poradit, bolo mi tri dni za sebou tak priserne zle, tam kde koncia rebra a sirilo sa to vsade, ja si myslim ze zlcnik, neviem ci mam ist k dr, alebo je to v tehu normalne...

evitkamalicka
11. mar 2010

momo a kedy mas poradnu, ze by si sa opytala dr

momoyka
11. mar 2010

na poradnu az o mesiac mam ist... sa mi zda strasne neskoro, minulu stredu som bola a mam ist az tyzden po velkej noci...

evitkamalicka
11. mar 2010

tak to je fakt dost neskoro, ja som bola presne pred tyzdnom a idem pred velkou nocou 1.aprila 😀

momoyka
11. mar 2010

to asi zalezi aky dr, iny pristup...

ka3n
11. mar 2010

ahojte..tak co sa tyka nakupovania ako pise bubinko, je u nas tiez furt hadka, ale odkedy mam IB tak nakupujem dost cez MMB a trosku ma muz pokoj, ale ked mna stale laka muzove nenavidene Tesco (hlavne tie hadry pre krpca 🙂 ... no co uz.

zanin
11. mar 2010

Evi aj ja chcem typ na obchod s golfacmi za dobru cenu 😅 .

goga03
11. mar 2010

ahojte,
ollako gratulujem 🙂
annie ja som tiez zvedava, ako oliver zareaguje na sestricku. ked ju pride pozriet prvy krat do porodnice, tak mu jeho sestricka z bruska prinesie take cervene auto, tak ju hadam uz len zato bude mat rad 😀

inak dufam ze to nezakriknem, ale ako bol od januara az do februara zly ako cert ( to obdobie vzdoru), tak je teraz uplne super.
Baby tie, co mate taketo poslusne deti, tak sa vam ani necudujem, ze si matersku uzivate. Pre mna to boli 2 mesiace boja, ale oplatilo sa mi trpezlivo mu vysvetlovat veci a on asi naozaj pochopil tu metodu - pricina dosledok (cize ak urobi nieco zle, tak ma nieco zakazane a ak poslucha, tak ma odmenu - u nas je momentalne odmena, ze mu pustim bambulku, alebo moze ist s tatikom nakrmit zajacika a podobne)

eweny
11. mar 2010

Drobec uz haja,tak popijam kavicku a pojdem sa aj ja k nemu natiahnut 🙂

evitka,ja som taka ista,tiez si nic nekupim..

evitkamalicka
11. mar 2010

aj moj uz spi asi tristvrtehodinu

eweny
11. mar 2010

Ja mam golfac chicco multiway a je uplne super..uz ho mame skoro rok,aj zimu a sneh sme zvladli..

eweny
11. mar 2010

Goga,tak to urcite sa potesi darceku od svojej malej sestricky 🙂 este sa nechysta opustit svoj docasny domcek? 🙂