Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
15. máj 2009

baby robili ste uz doma niektora ovsenu kasu? chcem urobit malemu na veceru, ale neviem presne ako na to

evitkamalicka
15. máj 2009

samozrejme pre neho s vodou

vikykiss
15. máj 2009

Ahojte.Práve sa mi zpbudil Alexko.Papká mliečko dúfam,že ešte do tej 11tej zaspí 🙂 Inak prespí celú noc o takomto čase sa zobudí na mliečko sa spí niekedy ešte hodinku niekedy hodinku a pól 🙂 Idem Vás dočítať 😉

vikykiss
15. máj 2009

johnie ďakujeeeeeem😵
babuci ďakujem pekne🙂 plánovali sme 😵

vikykiss
15. máj 2009

Baby no moc ste toho nezapísala kde sa túlate? 🙂 Asi je na Slovensku pekne 🙂 Ja som Alexovi kúpila sandálky 19 a šlapky 18 🙂 také rozkošné šlapky ale neviem si predstaviť ako v tom bude 😅 ale boli také milé a kričali na mňa,že kúp maaa tak som ich musela vziať 😅

winona24
autor
15. máj 2009

kamil asi3x150ml

kamilka12
15. máj 2009

jeeej win tak to ti krásne vypije...Martin ked vypije 50ml za den, tak to je ten lepší prípad..vačšinou ani tolko..neviem ako ho mám naučiť piť tekutiny..predtým mi to nevadilo..ale teraz ked cez den dávam UM, tak piť musí..už som skúsila aj Hipp, ten je sladký a nič..

winona24
autor
15. máj 2009

kamil len skúšaj...aj mne malá dllllho odmietala....

claudinka
15. máj 2009

zuzi moj ma tiez cca 12 cm nozicku, tusim 11,2 ma teraz a su mu 19 akurat ako uliate.. o chvilku aj male budu asi 😠

rony253
15. máj 2009

tak my este nespime. ale hadam uz coskoro, prave sa my Sara posrala, takze ideme prebalovat a snad hajat, kojila som ju o siedmej bola plna a teraz este vydruľala 90 ml UM. no ideme umyt prdel, hlavn, ze uz je davno okupana a keca da da da da ta ta pa pa nonstop. tak pa

rony253
15. máj 2009

tak uz zalomila. Ja idem este do kancelarie, mam nejaku papierovu robotku, dufam, ze to moje dieta uz bude normalne spat.
Ja topanky neriesim pokial sa sama nestavia a mam tu 3 tasky s topankami a sandalkami a este ma cakaju nejake topanky na Slov. po sesterkinej malej, mam tu botasky a nejake sandalky, ale ja som citala, ze pokial sa dieta samo na nohy nestavia netreba ho v kociariku zatazovat topankami, nech ma len ponozky aby noha dychala, takze my este cakame, kedy zacneme lozit a nie to este stat. 🙂

momoyka
15. máj 2009

ahojte,

no my sme cez den boli v poriadku, a teraz ku veceru mame zas teplotku, ale len trosku, ale je zachripnuta a zacala kaslat, to je zakon schvalnosti, cez vikend, to sa len mne moze stat

dala som jej na prsia obklad z husacej masti, ale neviem co na ten kasel ☹

zuzana1710
15. máj 2009

nadaar 😉 😵

vikykiss
15. máj 2009

zuzana ahoooj 🙂

kajkas
15. máj 2009

Ahojte 😉

vikykiss
15. máj 2009

Kajka ahoj 🙂

zuzana1710
15. máj 2009

Viky ahoj..ale to som nepisala ja..vzdy necham zapnuteho kona a moja rodinka nevie co so sebou..tak opat sa ospravedlnujem..robia mi to casto a nie len na konovi.. 😠 🙄 🙄

winona24
autor
15. máj 2009

no ahojte ...aj moja malá už konečne hajá..chúdiatko moje...trápia ju tie splíky...nemohla zaspať...plakala...tak som ju zobrala ku sebe do obývačky a v takom polosede zalomila....odsávam ako divá,ale stále má soplíky...bože to je tak na h...o keď jej nemám ako ináč pomôcť...my veľkáči si vysmrkáme nos,ale čo takéto bábatká...joj...nahnevaná som,že zase prechladla...a ja sa snažím ju dobre obliekať...snažím sa byť opatrná a aj tak 🙄 🙄 😠 😠 ☹ ☹

zuzana1710
15. máj 2009

win,klud.nikdy nevieme kedy je dobre oblecene babo..aj ja sa snazim robit vsetko len to naj,ale si to len ja myslim,ze je to ok..minule som ju naobliekala na noc a bola totalne mokra..celu som ju musela prezliect..tak predvcerom som jej dala tensie pyzamko a ked som ju v noci chytila,tak som myslela,ze .....no nechcem to ani napisat.bola ako voskova figurina..hrozne ladova..kropaje potu ma obliali..hned som s nou zacala triast..nastatsie bola ok..len bola asi trochen podchladena..tak uz ani ja neviem co ako treba robit..neboj,ked budu vacsie,tak uz to bude lepsie..povedia co im je a podobne..trpezlivost ruze prinasa

winona24
autor
15. máj 2009

nože ja už niekedy strašne chcem ,aby bola tak veľká aby mi vedela povedať,čo ju trápi....

vikykiss
15. máj 2009

zuzana 😀 😀 😀 😀 Tatianka sa činila??? 😅 😅

zuzana1710
15. máj 2009

win ani nehovor..tiez si to niekedy prajem..ale zase mi bude luto za tymto babatkom zlatym. ☹

vikykiss
15. máj 2009

winon a zo zúbkov to nemôže byť?

zuzana1710
15. máj 2009

viky,teraz som v pomykove..o ktorej Tatiane pises??ano cinila sa Tatiana,ale moja mama 😀 😀 😀 😀 ak si myslela ju,tak odkial vies,ze je Tana??si ma trochen zaskocila 😉

winona24
autor
15. máj 2009

veď to zuz...to ani tak ani tak....dnes sme boli s ba80 von ( ako každý deň 😝 ) a hojdali sme malé na hojdačkách...šmýkali sme ich na šmykľavkách ...tak sa vytiešali.... 😅

rony253
15. máj 2009

ahojte, tiez som Saru dnes pred spanim obliekala a potom vyzliekala, sa mi zdalo, ze jej je horuco, potom sa mi zdalo, ze jej je zima, no horor.

winona24
autor
15. máj 2009

viky aj na to som myslela....len včera mala taký hustejší soplík a dnes to bolo už také vodové..tak som v pomykove....bola som aj u dr a priedušky a hrdlo má čisté....tak možno aj zo zúbkov

ollako
15. máj 2009

ahojte ja mam muzika konecne doma, ale je chorucky , tak som sa ho nevedela dockat a nakoniec... budem zas v posteli sama, lebo nechcem aby spal s malym v izbe ked je taky zachripnuty...sice aj maly ma sopliky, ale asi zo zubov, aj ho prehana.... a nechala som si mobil v izbe a bateria vvbita mi to tam pipalo a maleho to zobudilo 😠 do kelu som ja ale tapnuta

vikykiss
15. máj 2009

🙂 Ja si tiež myslím,že sú to zúbky keď jej nič iné nie je 😉 to rýchlo prejde neboj.A to obliekanie no vždy daj radšej viac a potom budeš vyzliekať 😉 🙂