Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

euffra
19. mar 2010

prave zostalo ticho....

ba80
19. mar 2010

cafteeeeeeee... ja len tak... kukam, co to tu zas porobili 😎 😎

winona24
autor
20. mar 2010

bré ráááááááánko..... 😉 😉 😀 😀

ka3n
20. mar 2010

ahojte..mne sa to tu vobec nepaci, beham, mrkam, 🙂) normalne som z toho zmätená

terezicka
20. mar 2010

Ahojte, no podobne, tiež sa nejako ťažšie ešte orientujem...
Včera mi Lucka chytila v aute strašný hysák lebo zbadala včelu na okne a začala revať veľmi, tak sme chytro museli zastaviť, včelu vyhnať a ju ukľdnuť ale to veru trvalo chvíľu. Ešte dobre že ju neuštipla lebo to neviem čo by sme robili 😅

luciankasebastianko
20. mar 2010

ahojte euffra no pekne si užijete zo závislačkou 😖 skusíla si jej ponúknuť UM ? možno si už nevitiahne kolko jej chutí 😝
sme na oslave len som dobehla kuk 😎

claudinka
20. mar 2010

zorientujeme sa postupne.. 🙂

rony253
20. mar 2010

ahojte, no konecne som vas nasla som z toho jelen 😀

rony253
20. mar 2010

Annie gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee k Vikinke, tak si sa konecne dockala dievcatka, nech ste obe zdravucke, mala nech rastie do krasy, nech je sikovna ako mamina. cmukcmukcmuk 🙂

terezicka
21. mar 2010

Ahojte 🙂
No mne dnes došla mrcha, takže ďalší mesiac nič ale to sme aj predpokladali. Od utorka začínam brať tabletky tak by bolo super keby sa hneď na 1x zadarilo 🙂 Tak uvidíme ako to Pán Božko zariadi 😵
Inak to moje dieťa má posledné dni "šťastie" na úrazy - vo štvrtok pád z postele a hrča ako svet, v piatok si tú hrču treskla do zábradlia na schodoch, včera ju svokor viezol na traktore a keď išiel po hrboľoch tak ju kus plesklo o volant a pri očku má modrinku. A aby nám nebolo ľúto, tak dnes zletela v detskej z postele a rozťala si pri tom peru, tak sme aj krvičku mali... 😢
Sestra ide dnes domov z nemocnice tak sa tešíme 🙂 Ale vo štvrtok musí byť už naspäť no ak bude všetko ok, dostane poslednú chemošku, absolvuje vyšetrenie ktoré veríme potvrdí že tá hnusná choroba je z jej tela úplne preč...

estella
21. mar 2010

ahojte...aj mne asi potrva kym sa tu zorientujem ale to je asi len sila zvyku...FB tolko krat od kedy som tam zmenili a vzdy som si zvykla.... 😒
ja mam Stellu u kamosky tam aj spala a moji dvaja chlapi spia ja som upiekla babovku a uz sa nudim a cakm kedy vstanu a pojdeme do parku ked je vonku konecne teplejsie..aj ked mozno nas zastihne aj dazd.....vyzerao to vselijako vonku.. 😖
vcera sme s aboli korculovat na zimnom stadione..ja som stala na takych korculiach po as 15rokoch ale bolo to v pophode a mozem povedat ze je to lahsie ako na kolieskovych....Stella ta chuda padala stale na zadok ale bola statocna nevzdala to a na konci jej to uz celkom islo....v sobotu pojdeme zasa nech este vyuzijeme ze sa da ist na lad.... 🙂

anke blahozelam k malej princeznicke nech su obe zdrave a nech sa Branko tesi ze ma sestricku a nerobi jej zle... 🙂

claudinka
21. mar 2010

lahsie ako korcule? to vazne? to musim vyskusat 😀

evitkamalicka
21. mar 2010

jaaj baby ja milujem korculovanie na lade, este ked som byvala doma tak to som bola na lade kazdy piatok, sobota a nedela, skoda ze ako som sa vydala, tak tu nemam kde ☹

luciankasebastianko
21. mar 2010

ahojte tu je moj maly vinšovník skusim pridať fotku 😀 kto zhána sako na svadbu ? po velkej noci je volné 😀

ollako
21. mar 2010

ahojte baby, my sme dnes boli u sestry a maly just spal vyse troch hodin, aby sme tam nemohli ist skor a zostal strasny mamickar od tej choroby, stale by bol len na mne zaveseny....dost ho musim nosit, ja neviem , dufam, ze to nevadi...inak neviem ci som pisala v piatok som bola u lekara, zatial sme videli , len dutinku, tak mam prist za dva tyzdne....takze som trosinka neista lebo nemam ziadne tehotenske stavy, ale ani pri Petkovi som moc nemala...no uvidime ako to dopadne 😒

ka3n
21. mar 2010

ahojte..estella u nas to dopadlo tento rok tak, ze som si aj nove korcule na lad kupila a ani raz som na nich nestala.akosi nebolo kedy a ani kde :(

My sme boli dnes u nasich a potom na navsteve u Timotejka..

momoyka
22. mar 2010

ahojte, pekny dnicek, nejak sa mi to tu po novom menej paci...

annie, aj my blahozelame k dievcatku................. len nech ste zdravucke obe

winona24
autor
22. mar 2010

dobré ránko baby....

no tak my sme v noci grcali.....v podstate prvý krát za jej 18.mesiacov.....ak nerátam ten nočný poplach keď mala mesiac (čo sme volali aj sanitku)...neviem čo jej bolo.....do soboty rána mala teplotu...neviem...

miriam24
22. mar 2010

Ahojte .. noo ale ake vynovene to tu je .. mne sa to celkom paci .. 🙂

Anka .. gratulaaacia k babatku .. nech ste obe zdravucke 🙂

my sme boli cez vikend u nasich .. comp som ani nevidela .. super pocit 🙂 ... no trochu sme pomahali nasim v zahrade a hlavne Martinko 😀

ale v sobotu sme mali pohotovost .. najprv isli nasi s babkou lebo mala vysoku teplotu a zachvaty kaslu .. takze ma zapal priedusiek .. no a Martinko vylial na moju sestru pol litra prave zaliateho caju takze to odniesla jej noha .. ma tam dost velku popaleninu .. cele az bordove s pluzgierami .. Martin bol nastastie este obleceny takze aj ked si oblial rucicku tak to odniesla len bundicka a sestry mi bolo hrozne luto .. chuda tak plakala 😢 ale nastasie obklady a nejake spreje z lekarne pomohli

no a co sa tyka poslednych noci tak je to hruuza .. nechce skoro nic jest .. odrazu zacne hrozne plackat,neda sa nijako utisit .. ale viem ze sa mu prerezali teraz zubky tak predpokladam ze to ma z toho 😒

evitkamalicka
22. mar 2010

ahojte

rony253
22. mar 2010

Ahojte, tak moje dieta na pocudovanie zaspalo dnes nejako skoro od siestej buntosila a pred desiatou uz zalomila. ale je urevana hrozne nic sa jej nepaci to budu urcite tie ocaky, stale si tam s prstekom na ne tlaci ☹

winona24
autor
22. mar 2010

rony očáky idú podľa všetkého aj nám.....stále má prsty v puse...

winona24
autor
22. mar 2010

uff miri tak to ma mrzí s tou sestrou......muselo to pekelne bolieť..... ☹ ☹

miriam24
22. mar 2010

No to moje diite este stale nespinka .. uz som si nejak zvykla ze dva spanky cez den su minulost 😒

win .. no si zober ze som bola pritom .. behom sekundy sa naciahol za poharom .. som nestihla ani zakricat ze pozor a uz to mala na sebe ☹ ale potom ste mali vidiet Martina ako sa k nej tulkal a hladkal ju akoby vedel ze co sa stalo

natasa8
22. mar 2010

ahojte.... mne sa nechce robit, tak som prisla kuk aspon kym si nevypijem kavu...
mirka... chvalabohu sa nic horsie nestalo 😒 ja som mala podobne obarenu nohu ked som bola v puberte, mala som na nohe skaredy flak asi 3 roky, potom to pomaly zmizlo 😉

u nas sa asi zacina obdobie vzdoru, dnes ked sme isli z pieskoviska tak sa mi mala zacala hadzat o zem a revat, musela som ju domov niest na rukach, cely cas sa len odtlacala a revala - no mam to dost daleko, ruky ma bolia ako kona. Pred vchodom som ju musela polozit na zem aby som vylovila kluce z ruksaka-tak si hned lahla na chodnik a zmietala sa tam ako ryba na suchu 😠 😕 uz asi nikdy nepojdem bez kocika, lebo toto som skoro fyzicky nezvladla... 😝

bratislavcanky - poznate Bibianu? My sme tam boli vcera prvy krat, je tam nejaka dlhodoba vystava hraciek pre deti, decka sa tam super zahrali.... odporucam 😉
http://www.bibiana.sk/index.php?id=1

natasa8
22. mar 2010

skoro som zabudla... Anicka gratulujem k malej princeznicke, nech ste obidve zdrave a spokojne 😉

evicka1
22. mar 2010

ahojte
no skoro po sto rokoch tu. a pozeram ake je to tu nove. nejak sa mi to nepaci 🤐
anni gratuluje k malickej, nech ste zdravucke a nech si branko rychlo zvykne
no tehulkam blahozelam, je vas tu teda dost tak nech ste v pohode
natas : obdobie vzdoru to u nas trva tak tri mesiace... 😀 ako sa hovori casom si zvyknes 😅
kocky kam sa chystate v lete na dovolenku? my niekam s malym chceme ist-nasla som si super partaka - segru, no nevieme kam
kraasny slnecny den.to je tak super ked je vonku krasne

kukulienka159
22. mar 2010

Ahojte babulky. Prosím o radu, malá má autosedačku maxi cosi do 18kg, ale začala jej z nej už trčať hlavička nad úroven opierky hlavy, mám je teda kúpiť už vačšiu? 😒

winona24
autor
22. mar 2010

miri takéto veci sa stanú zákonite v mžiku.... ☹

natas v bibiane som bola,ale ešte keď malá nebola na svete...s nevlastnou dcérou a synovcom sme tam boli.....idem to kuk ten link

my spíme už 2 hodiny.....asi dobieha noc 😅

winona24
autor
22. mar 2010

kukulienka ja myslím že áno....tie autosedačky rozhodne nevydržia do takej hmotnosti...ten údaj je podľa mňa len maximálna hmotnosť akú unesú...a naozaj záleží od konkr.dieťatka....a od jeho výšky...ale ja by som asi rozmýšľala nad novou