Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
23. mar 2010

asi nebudeme moct letiet v nedelu, lebo je blby lent s pristatim v poprade, tak poletime asi v pondelok.. 😒 Win uz budeme blizko Vas, tak ja ratam, ze ked sa zabyvame prideme Vas v jeden pekny slnecny den poziret do tej bratislavy. 🙂

annie13
24. mar 2010

No ahojte babenky
😉 Hlasim sa po tyzdni, len vcera sme sa vratili z porodnice, kedze sme teda nakoniec isli CR. V utorok mi okolo siestej zacali bolesti ale len take mierne, o osmej to uz bolo krute a zacala aj voda odtekat. Tak mama prisla k malemu a my sme sli do nemocky. Hned ma vysetril Dr. A voda tak praskla ze si musel prezliekat tricko.  Povedal ze vsetko v poriadku ze nam zacina druha faza tak klystir, holenie a skackanie na fitlopte, bolesti hnusne. Ze uz ideme rodit ja som uz nevladala, plac... Dal ma na kreslo a zistil ze malinka tam dala nozku a uz to nabralo spad. Rychlo podpisovacky a urgentny CR. Celkova narkoza lebo spinal sa nestihal. Takze mam komplet holenie aj na klasicky porod aj na CR. Ked malu vyberali prisaham ze som to citila som aj skrikla ale hlas nevysiel ziadny a uz neviem nic. Az ked mi ju prikladali a zase som zaspala a zobudila sa az na JISke. V narkoze sa skriknut nema takze mi piskalo na hrudniku a hlien sa mi tam nahromadil, sestra sa zlakla ked som sa prebrala a zacalo ma to dusit.
Mala je nadherna, boli sme na nadstandardke tak sme si to uzili, Janko s malym chodili za nami, maly cez obed spaval s nami. Rana uz v pohode, problem je vstat ked dlhsie lezim alebo sedim. Ale urcite menej bolestivejsie ako pri Brankovi

Ako sa pridavaju fotky do albumu mne to nejde

evitkamalicka
24. mar 2010

annie ahojky, klikni na svoj fotoblog, potom na nazov albumu a dole pod fotkami mas pridaj

evitkamalicka
24. mar 2010

annie hlavne, ze ste to zvladli

winona24
autor
24. mar 2010

uff annie no mala si to akčné...ale hlavné je že ste v poriadku.......posielame cmuk malej 😉 😉

ollako
24. mar 2010

Ahojte, annie , tak to si mala husty porod, nechapem preco nechaju takto trapit, ked vedeli ze to mas KP, mali ti spravit SC hned, zbytocne si sa vytrapila, ale hlavne je, ze to uz mas za sebou a dobre, ze to dopadlo 😉 a mala Vikinka je nadherna, ako to zvladate.? ja mam uz teraz nocne mory, ako ja zvladnem dve deti 😒 ..
mne ja dnes prvy krat nejak nevolno, asi ma chce aj napinat na vracanie, akorat som vravela mamine, ze ani zle mi nebyva, a prave to asi zacina, pri Petkovi mi zle nebyvalo, tak dufam, ze to ostane len pri tomto a nebude sa to zhorsovat 😝

evitkamalicka
24. mar 2010

mne zle nie je ani v tomto tehu, ale teraz paradoxne nepriberam, pri Adamkovi som uz o takom case mala 5-6 kg na sebe a teraz len 0,5kg

ollako
24. mar 2010

evit tak super, ja som pri Petkovi pribrala 25 kg 😲 , tajne dufam, ze teraz to bude menej, ale teraz mi ide menej na chut sladke, pri Petkovi, som sladkeho jedla na kila 😝 , nastastie som zanedlho vratila na povodnu vahu, sice som uz aj trosku pribrala, teraz je moja vaha, ratam ju ako startovaciu 62,5 kg

evitkamalicka
24. mar 2010

ja pri Adamkovi 16-20, presne neviem, lebo ku koncu som sa uz radsej nevazila, ale ja som vela pribrala posledne dva mesiace kvoli preeklampsii, tak dufam ze tentoraz sa mi vyhne

ollako
24. mar 2010

joj evit, to je hnusoba ta preeklampsia, dufam, ze ta to obide 😉 ja som preeklampsiu nemala, vzdy som mala lak skor nizsi, ani bielkoviny v moci som nemala, ale za to som bola neskutocne opuchnuta, este , ze bolo vtedy leto, nemala by som si ani co obut 😝

annie13
24. mar 2010

nejde mi to tak normalne kliknem pridaj a nic sa nestane
dakujeme za pusinku

evitkamalicka
24. mar 2010

ja si prave myslim, ze aj to teplo mi neurobilo prave najlepsie a teraz akurat v takom teple budem rodit

ollako
24. mar 2010

evit veru to teplo vie potrapit 😝
annie a nemas tie fotky velke??musia byt do 700kb

evitkamalicka
24. mar 2010

ollako na novom konovi uz nemusia byt do 700kb

ollako
24. mar 2010

aha tak to som nevedela, 😝

evitkamalicka
24. mar 2010

teraz uz je to neobmedzene

annie13
24. mar 2010

ja ani nestihenm zadat ze ake fotky mne tam ostane ten modry stvorcek pridat a to je vsetko

evitkamalicka
24. mar 2010

musis dat najprv pridat a tak zadavat fotky a ono ti to tam potom uz automaticky nahra

winona24
autor
24. mar 2010

annie však klikni na to "pridaj fotky "a nabehne Ti ponika z Tvojho PC a možeš zadať fotky....keď podržím tlačítko CTRL označíš viac foto naraz

annie13
24. mar 2010

kliknem na to a nespravi to nic
neponukne mi nic z mojho PC nerozumiem preco normalne dole ide ten blby modry pasik ale napise len hotovo a zase tam svieti len pridaj fotky

winona24
autor
24. mar 2010

tak klikni na to pridaj fotky a počkaj čo sa stane......

ka3n
24. mar 2010

ahojcek anicka, som rada, ze si mi pisala sms, mooc si ma potesila, hned som to babenkam zvestovalaa 🙂) a co doma ako, malicka, starosti-radosti..kojis, spinka??? popis potom niekedy..

felixko
24. mar 2010

ahojte,
annie blahoželám ešte raz, súhlasím s ollako, neviem, načo ťa nechali vytrápiť, keď to nakoniec dopadlo tak, ako to dopadlo. ale hlavné je, že ste obe doma a v poriadku. a maličká poslúcha? už bývate aj v novom byte? my sa v sobotu sťahujeme, mám z toho nervy, lebo neviem, ako všetko postíhame. nemôžem ani baliť veci, lebo malá furt plače, asi jej idú zúbky, posledné dni je taká nervózna, celé dni som sama doma, muž pomáha na byte, čo sa dá..

felixko
24. mar 2010

baby, to som rada, že naša Ninka nie je sama, čo sa hádže o zem, keď jej niečo nepovolím. ja doma balím krabice na sťahovanie, ona sa mi do nich pchá, všetko chce vyťahovať a ani nehovorím o tom, ako reve, keď jej nepovolím vyhadzovať z nich veci...

rony aj mne sa malá asi 3 krát pogrckala z mliečka, vždy keď mala pokazený žalúdok, čo pripisujem aj zúbkom, lebo ani nasledujúce dni potom nechcela jesť. aj dnes ešte nič nejedla okrem mliečka ráno, tuším ide druhý očák 😖 lebo je aj poriadne nervózna a uplačkaná

eweny
24. mar 2010

ahojte, tak dalsi slnecny dnik za nami..ja som dnes cely den nenormalne unavena a nervozna 😒 a do toho vsetkeho ma boli hlava..otras!

annie, tak uz ste doma..joooj, mala si to v porodnici dost akcne, hlavne ze ste obe v poriadku..

eweny
24. mar 2010

baby, potrebujem poradit..neviete nahodou ako dlho sa moze uzivat probiotika?
..malemu davam BioGaiu kvoli tomu atopickemu ekzemu..papa ju 3 tyzdne a zistujem, ze flasticka je pomaly prazda..pekne 😒 tak neviem, ci kupovat dalsiu, alebo mu urobit trosku pauzu?

luciankasebastianko
24. mar 2010

ahojte 😉 anni a viktorka vitajte 😀 eweny ja si myslím že pokojne jednu dávku možete , ja som malemu kupila také tyždnove a ked som sa pytala doktorky či mu ešte možem kúpiť povedala že rozhodne ano je to skvelé na podporu imuniteho systému, ale spytaj sa v lekárni pre istotu 😎

rony253
24. mar 2010

ahojte, Annie tak gratulujemeeeeeeeeeeeeeee 🙂 Viktorka je krasna, nech je pekne zdraucka a nech z nej rastie sikovne dievcatko 🙂
Luci ake davas ty probiotika mozes mi napisat nazov dakujem?
idem telku pokukat a az ked dojdeme do rakuska a usadime sa, pridam fotky zo slovenska...
Inak aj nam idu ocaky... horoooooooooooooooooor
ale zvladneme to nejako
tak pekny vecer..papa

luciankasebastianko
24. mar 2010

rony to som ešte dávala minulí rok nutrilion B ,alebo tak neako sa to volalo zarábala som to z vodou a do tyždna sa to muselo zjesť 😉 a ja očáky nevidím 😒

winona24
autor
24. mar 2010

http://www.nutrolin.sk/nutrolin-b-pedtabs/

rony....ja mám tieto tabletky.....každá tabletka sa zarába zvlášť v troche vody.....takže nie si obmedzená týždňom...ale klasika expiráciou.... 😉 😉 😉