Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
25. mar 2010

Dobre ranko prajeme 🙂

Tak mu kupim dalsie probiotika, som si nebola ista ci sa mozu tak dlho uzivat..nam viditelne robia dobre,ci uz co sa tyka ekzemu aj imunity..

A uz sme zas sami,po 4 dnoch isiel muzik do prace..hmm ani som nepocitila,ze je doma 😢 ja uz neviem,ci som ja tak zblbnuta a podrazdena z tej materskej,alebo sa naozaj nieco deje ☹

eweny
25. mar 2010

Konecne nam dosli jarne ciapky,co som objednala..chuda moje dietatko este musel chodit v zimnej,kedze ziadna ina mu nebola dobra a ja som volako prispala so zhananim..ale uz je to ok a je velky fesak 🙂

Nevideli ste niekde na nete peknu adidas supravku?..ale taku,co nema gumky dole..ak nahodou,hodte link 🙂

evitkamalicka
25. mar 2010

nam su este dobre 2 take jarno-letne z minuleho roka

momoyka
25. mar 2010

ahojte,
tak nam uz ciapocky dobre nie su, ale my mame problem s tym, ze hanka ani inu nechce, len tu svoju zimnu... inu hned zhodi a hotovo.. 🙂

winona24
autor
25. mar 2010

ahojte...tak my sme už obehli aj kardiológiu...všetko OK....až na to,že jej zase nemohli spraviť ECHO....lebo ručala a vzpierala sa.... 😔 😔 😔 tak máme prísť keď bude mať tri roky

ba80
25. mar 2010

achojteee...
rony, ja davam probiotika- kvapky biogaja... 🙂

kamilka12
25. mar 2010

Ahojte,

my v poslednom čase veľmi skoro vstávame..dnes to bolo o 6tej včera 5:50 a to zvykol spávať aj do 8:30 😒 ...

Včera som bola prvý krát u svojej obvodnej lekárky na preventívnu prehliadku..a rovno ma aj zaočkovala proti tetanu do ruky a celá ruka ma z toho bolí teraz 😠 , dúfam, že nebudem s tým mať komplikácie ako mal malý...Vraj môžem mať teplotu, vtedy treba dať paralen a na opuch obklady...Ešte že som si to dala do ľavej pichnúť, lebo s pravou by som potom asi moc toho nespravila...Až sa čudujem, že ma to až tak bolí 😕

Už sa hrozne teším na víkend..v sobotu chcem íst do plavárne a v nedelu pojdeme pozriet zvery 😀 ..máme tu cirkus, tak pôjdeme omrknúť aspoň okolo klietok s levmi..lebo v cirkuse by malý asi nevydržal.

kamilka12
25. mar 2010

chcemE íst do plaváren/nie chcem..

winona24
autor
25. mar 2010

joj kúpila som malej dnes LONSDALE tenisky..pjekné bielo ružové....

a tútok čapicu

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=6440...

silwietta
25. mar 2010

win pekna capica...

silwietta
25. mar 2010

dnes som bola s malym na ockovanie, a nejaky je mrchavy... ach jo...

luciankasebastianko
25. mar 2010

ahojte win dnes ti ide 😀

winona24
autor
25. mar 2010

neviem luci čo máš na mysli,ale asi 😕 😕

eweny
25. mar 2010

dobry vecer 🙂

winon, pekna ciapocka..tiez som malemu objednala podobnu ale je na snurky a este jednu nasadzovacku..mam velmi rada ciapocky tejto znacky..pravidelne od jednej pani z MMB objednavam..tentokrat mi ani postovne neuctovala 🙂

luciankasebastianko
25. mar 2010

win http://www. 😉

winona24
autor
25. mar 2010

jááááj....mno som sa nejako rozšupla...... 😀 😀

od ktorej Svetka.....objednávaš tie čapice??

eweny
25. mar 2010

winon, hodila som ti IP 🙂

ka3n
25. mar 2010

ahojte..winona, krasne čapička..ja tiež mam tuto značku rada a už od malicka ju kupujem, aj teraz mame dve..🙂 take..

eweny aj mne hodis IP..kde to kupujes ? prosim

eweny
25. mar 2010

ka3n, aj ja som s nimi maximalne spokojna a su to velmi pekne ciapocky, ci uz strihovo ale aj farebne 🙂 jasne hodim..

claudinka
26. mar 2010

aj ja chcem 😀

zanin
26. mar 2010

aj ja chceeeem prosim ip
😀

evitkamalicka
26. mar 2010

aj jaaaaaaaa

winona24
autor
26. mar 2010

http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=6418

dobrý výber má aj táto baba.......veľmi kvalitné čapice sú tejto značky...max.spokojnosť s nimi 😉 😉

claudinka
26. mar 2010

winon od tej babule mame aj my dve ci tri ciapky 😉 😉 😉 a max. spokojni sme 😉

momoyka
26. mar 2010

ahojte, pekny vecerik
ew, aj mne hod link na tie ciapocky, pls

luciankasebastianko
26. mar 2010

ahojte tu sa riešia čiapočky dnes som jednu aj kúpila 😲 😀

annie13
27. mar 2010

joj baby
je to riadna fuska dve deti, Branka treba neustale striehnut, len by ju hladkal a bozkaval ale zial nevie odhadnut ten tlak bojim sa ze jej ublizi
malicka je zlata, len sa mi zda ze dako moc zvracia, nepamatam si co to aj Branko tak