Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
29. mar 2010

aj ku mne niekto dojdite 🙂
prveho aprila aj hojdacku slavnostne vytiahneme 😉

silwietta
29. mar 2010

inak ako sa vam drobci prisposobili na zmenu casu?

evitkamalicka
29. mar 2010

silwi nas si tu zmenu ani nevsimol

evitkamalicka
29. mar 2010

len akurat vecer ho nedavam spat o 18tej ale o hodinku neskor

silwietta
29. mar 2010

moj vcera na obed zle spal, ani nie 3/4 hodku, tak dufam, ze sa mu to tak pekne automaticky prehodi

ollako
29. mar 2010

silwi moj bo, rano uz o siestej hore, teda po novom case, takze na obed isiel spinkat uz o jedenastej a vecer pekne o pol soemj ako vzdy, takze sa mu to prehodilo akosi samo, dnes rano sa zobudil o stvrt na osem a teraz zaspinkal na ibedny spanok, inak musim povedat, ze cez obed pekne spavaj minimalne dve hodinky a casto prespi aj tri 😉

ollako
29. mar 2010

nejak mi blbnu prsty 😝 ale hadam ste pochopili 😉

eweny
29. mar 2010

baby, kraaaaaaaaaaaaaasne domceky 🙂

aj ja velmi tuzim raz mat taky a popijat kavicku na terase..hmmm, len ci sa nam to niekedy splni..

evitka, ked raz sa to podari, tak aj my by sme chceli domcek na kluc..

eweny
29. mar 2010

silwie, my sme nejak zmenu nepostrehli..vstava rovnako, na obed ide spinkat rovnako, akurat ze som mu posunula vecerne spanie tak o pol hodku..to uz priprava na leto 🙂

goga03
29. mar 2010

caute,

claudi my sme mali podobny problem, ale zas nie az taky brutal ako ty a nam pomohli tie traky na dieta.stoji to asi 5 alebo 7 eur.
ked ma nechcel chytit za ruku, tak som mu povedala, ze bud ruka alebo traky. samozrejme sa zo zaciatku jedoval, ale casom si zvykol.
ja som si tiez zvykla na pohlady ludi, ze akoze mam dieta na voditku, ale seriem na nich, nenecham ho vbehnut pod auto, alebo padnut do potoka.

evitka pekny domcek, nech vam to vyjde.

oliver si zmenu casu nevsimol, chodieva stale spat rovnako, ale asi mu to posunieme o pol hodku minimalne

perlab
29. mar 2010

ahojteeeeee ... po dlhej dobe som sem kuk 😉 a nedá mi nezareagovať 😀
babulky, všeeeeetky vás srdečne pozývam k nám, pokávičkujeme na teraske, aj obedík navarím, deti vypustíme do záhrady, nech sa vyšantia a mamičky, aby sa tooooľko nenudili dostanú handričky a šupšup okná poumývajú, čo vy na to?? 🙂 🙂
budeme mať spoločnosť, my aj detičky a spojíme príjemné s užitočným .. 😉
všetky vás bozkávam a teším saaaaaaaaaaaaaaa

perlab
29. mar 2010

goga, tie traky by som chcela, ke´d pôjdeme na dovču, hoď foto, pls

claudinka
29. mar 2010

traky? mne sa to zda strasne drasticke.. 😒 ale asi nebudem mat ani ja na vyber.. a som rada, ze v tom nie som sama 😀

tie domceky su krasne, zavidim len 😵 😵 😵

perlab ja dojdem, kam, kedy? 😀 teraz v sobotu ideme do sale 😀

terezicka
29. mar 2010

Ahojte 🙂
V sobotu som mala mať školu ale keďže Marek mal v piatok akciu v robote a keď som videla v akom stave bol večer, žiadna škola sa nekonala, nemal kto byť s Luckou 😅 Ale v sobotu mu už bolo ok no kto to mohol vedieť? 😝 Ale aspoň som poumývala okná, poriadila som čo sa dalo, ešte jedna izba mi ostala ale sem nechodí žiadna návšteva tak ak ju nestihnem poriadiť hádam to nebude nikomu vadiť. Dnes som si aj poprala, dve práčky a jednu mám už v obyvačke pripravenú na žehlenie, takže o večerný program je postarené 😀 Lucka si nejako veľmi obľúbila schody a chodenie cez prekážky, po schodoch chodí opačne ako by mala - keď ide hore tak sa otočí chrbtom a tak ide. A vonku chodí zásadne len cez najväčšie prekážky 😕
Včera sme sa boli aj my prejsť, vzali sme aj nosič pre Lucku. Ale ona vôbec nechcela chodiť len čo sme vystúpili z auta už chcela byť na rukách. Tak sme ju trochu aj ponosili ale potom musela aj šlapať lebo nebol ani zlý terén a nech sa trénuje 😅

terezicka
29. mar 2010

Perlab ja by som tiež došla kebyže bývaš bližšie 😀
Claudi v marcovom čísle maminy bol článok kde mala mamička podobné problémy ako ty a tak jej poradili, aby keď malý odbehne ho aj proti svojej vôli dala do kočíka napriek všetkým jeho protestom. A takto to spravila vždy keď malý odbehol a nespolúchol keď mu kázala vrátiť sa a že po pár dňoch sa naučil neodbiehať. Je to podobné ako píše Goga, chce to ale tvoju pevnú vôľu a kašlať na to ako budú ľudia na teba pozerať keď bude malý nerváčiť v kočíku

claudinka
29. mar 2010

Ahojte maminky.
Pisem Vam ohladom veciciek pre moju rodinnu znamu (svokra sestry dceru), ktorej sa konecne po dlhych rokoch snazenia podarilo otehotniet umelym oplodnenim a teraz caka dve deticky - dvojicky. Chlapcek je isty a druhe bude asi dievcatko.
Financne na tom nie su bohvieako, manzel bol este do nedavna nezamestnany a ona znasa od zaciatku tehotenstvo velmi zle.
Ale nepisem kvoli tomu, termin ma tusim v juli. Pisem kvoli vecickam, ci uz mate niekto dvojicky alebo jedno dieta, kebyze mate ako ja mam napr. tasku oblecenia, co sme nevynosili a nechce sa mi predavat, tak jej ju podarujem. Urcite jej tym urobim velku radost. Tak skusam kade-tade, ze by som pre nu zohnala aspon par veciciek, nech maju ten zaciatok trosku lahsi.

Ak Vam moja sprava prekaza, sup sup a zabudnut, ze som Vam nieco take vobec napisala. Nechcem sa spravat ako samaritanka, ani mne neda nikto nic zadarmo, ale za skusku nic nedam. Konam predsa dobry skutok :P

Dakujem pekne za pozornost

ollako
29. mar 2010

claudi mile rada, ale kedze budeme mat druhe..., drzim jej palce 😵

winona24
autor
29. mar 2010

claudi pohľadám niečo....ale nesľubujem 😉

terezicka
29. mar 2010

Mne by to tiež nerobilo problém ale plánujeme aj druhá bábo

zanin
29. mar 2010

Evitka staviame v Sali a chceli by sme sa stahovat na vianoce ale uvidime ci to tak bude. Ale na jar tam urcite budeme. Tak uz teraz sa tesim.

rony253
29. mar 2010

Ahojte, tak sme v rakusku, budeme spat u svagra a zajtra ideme prebrat byt sa to posunulo. neviem co je tu nove a ani nemam cas citat. len som sa chcela ozvat ze som tu. tak papa

evitkamalicka
29. mar 2010

zanin tak parada, to aj pesi dojdem

my zial v piatok cestujeme k mojim rodicom na vychod na Velku noc a ja s Adamkom tam ostavam dlhsie, tak mozno nabuduce

evitkamalicka
29. mar 2010

zanin a kde v Sali?

vejinka
29. mar 2010

ahojte kocky...vecer mi byva tak zle ze nemam naladu ani odpisovat len precitam a idem spat..no ale dnes sa premozem .
vcera sme boli na oslave u mami mala neterka mala meniny kupila som jej taku loptu co sa premeni na taky disk..je to od 5 rokov ale nech mala ma tri ale potesila sa..a chlebickov som sa nazrala ako keby som nikdy nejedla..no proste prezrata ako taka koza som ledva pachtila ked sme skoro omeskali autobus a tak som si dieta povytriasala kym sme na zastavku dobehli a bus skoro odchadzal...ze cely den som necitila pohyby a strasne krce v bruchu cela jazva palila a stipala a bolest z brucha vyrazala do chrbta proste lazar...sprosta som co uz ale dalsi bus nam siel az o dve hodiny..ono cez vikend sa niekde vybrat hruza . takze dnesne rano bolo velmi bolestive aj som xcela utekat na pohotovost alebo mojmu dokimu ze nieco nieje v poriadku lebo taka bolest bola len po cisarskom co si pamatam...ale chvala bohu do hodiny to ustupilo a bolo po bolesti maly pobehoval okolo mna ale nastastie mi dal relativne pokoj a hral sa a ja lezala. svokra hovorila ze asi svalovicu som dostala je to mozne...aj ked som bezala sprint asi len 50m dalo mi to poriadne zabrat 😔

no a maly je ostrihany..poviete si zasa? ale tento krat je z neho iny clovek maly 😔 😅 vobec sa nepodoba na moje dieta ale na maleho grazlika..ktory nevie co by od samej radosti robil...ak muz bude mat cas hodim sem fotky..to bduete cumakovat ako sa ucesom mohol tak rapidne zmenit..tentokrat sme nepouzili noznicky ale strojcek a veru aspom bdue pekne obriadeny na velku noc 😀

no a co by som este...claudi ja vobec nemozem davat oblecko dalej kedze cakam druhe a potom sa to u nas v rodine dedi..takze dalsi co dostane oblecko moje a segrino bude brat kedze si uz konecne nasiel frajerku 😀

baby tie domy su uteseneeeeee ja umrem aj ja xcem...ale co tam po tom ked v jednom byvam 😀 😀
goga mala je nadhernaaaaa prajem vela zdravicka a mliecka..a trpezlivosti
annie uff neboj zvladnes to nejako bolo nejako bude...ja xcem tiez kupit ten skejtik ale ktovie ci by na nom xcel stat...aj ked nemozem sa stazovat mam celkom poslusne dieta len par krat sa vytrhne na prechadzke..ale hned aj da naspat rucicku len xce ukazala na auto na rozne veci..ale neuteka odomna to by som ho asi rucne strucne naucila co robit ked sa neposlucha 😅
dnes mi kremoval brusko...taky bol zlaty ako mi ho hladkal a ze baaaba buuuva 😀 😀

evitkamalicka
29. mar 2010

veji ahoj

vejinka
29. mar 2010

tak a fotky su pridane...evit ahojcek 😉

evitkamalicka
29. mar 2010

fesak, aj my sme vcera strihali pekne doma masinkou uz tretikrat

evitkamalicka
29. mar 2010

kedy mas poradnu?

vejinka
29. mar 2010

jjoooj az 22.4 ak sa nemylim...joooj ale teraz male kope o dusu.. 😅

evitkamalicka
29. mar 2010

ja teraz vo stvrtok a to budem mat aj velky ultrazvuk