• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
ahojte baby...

momo, no ja som robila brokolicovo-karfiolovu polievku a rezen na prirodno s opekanymi zemiackami

niagara, nestresuj sa nad hematomom, ja som mala 2x, v prvom tehotenstve ale vyrazne vacsi, to som mala prisny kludovy rezim a aj som tyzden v nemocke bola a pri druhom mi len nakazali odpocivat a co najmenej dvihat tazke veci a maleho uz vobec nie, ale to sa nedalo... a vstrebal sa mi asi za tri tyzdne... ake lieky beries? duphaston alebo utrogestan?
31. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, vam uz vsetkym idu ocaky... Miskovi sa teraz tlaci stvrta stolicka a este jednu dolnu dvojku nema...
31. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olla, super, blahozelam :wink:
31. mar 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

momo - aj moja sestra patrí k vám septembrovkám :wink: (vranka)

olla - gratulujem k oficiálnemu tehu :slight_smile:

Ja som malému nedávno kúpila topánky elefanten, boli síce pekne drahé a nie sú ani moc "in" ale sú presne také ako som hladala...vo vnútri sú tak super prepracované, že som to ešte nevidela u žiadnych..a to ich už pár z máme z lekárni... Snažím sa mu ich dávať aj na doma...lebo Martinkove nožičky sa mi zdajú čím ďalej tým viac "nesprávne vytočené" :unamused:
31. mar 2010 o 13:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chorým detičkám prajem skoré uzdravenie...ja sa tých soplov vždy tak tak strašne obávam..lebo nám potom trvajú vždy 2-3 týždne :pensive:
31. mar 2010 o 13:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silwi .. nam este ocaky nejdu - teda aspon som si nevsimla...
kamilka.. ja som tiez malej kupila elephanten topanky a nie som s nimi moc spokojna - zdaju sa mi dost tvrde :unamused: A zda sa mi ze ani mala ich nema moc rada - radsej ma botasky. A bola si uz s Martinkom pri ortopedovi ?

olla - super :dizzy_face:
31. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam tiez este ocaky nejdu, aj ked vystraja ako keby isli uz asi dva tyzdne.. :slight_smile:
31. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niagara,tiez som mala hematom a lezala v nemocnici..nasadili mi lieky a casom sa pekne vstrebal..neboj,hlavne dodrzuj klud a oddychuj najviac ako sa bude dat..dopadne to dobre :slight_smile:

ollako,tak to je super :slight_smile:
31. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafteee... :slight_smile:

my uz mame ocaky chvalabohu davno von... cakame uz len 5...

a moje dieta dnes v noci spravilo cikaci rekord... okrem toho, ze sa komplet precurala z plienky, tak vysledna vaha plienky (bez toho, co sa vsiaklo do pyzamka) bola 410g... :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..ba80, ale zase na druhej strane je to super, aspon vela pije a vsetko krasne vycika..ja som tiez rada, ked maly moc pije, niekedy ked toho pije malo za den, tak ma taky strasne zlty moc a to tusim nie je dobre.
31. mar 2010 o 13:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natasa - no tie elefante mali viaceré druhy...pôvodne som pozerala také pevnejšie, ťažšie a tvrdšie...ale tie mi pripadali skoro akoby zimné výzorom iba vo vnútri to nebolo vyteplené...ale aj tak sa mi zdali dosť "hrubé", tak som kúpila také úplne lahučké s tenkou podrážkou a hlavne majú vo vnútri pri členkoch také tie vyduté bubliny, aby mu to pevne členok držalo..... Inak bola som dost prekvapená že z jednej značky majú tolko druhov...myslím tým že aj také mohutnejšie jarné a aj také odlahčené...Aj ked výzorovo sa mi fakt nepáčia...ale to je teraz vedľajšie...

U ortopeda sme ešte neboli, stále čakám a dúfam,že správnou obuvou sa mu nožičky napravia...aj ked chôdzu má normálnu, iba keď behá naboso, tak má vnútorné členky skoro až na zemi a to mu potom kolienka a nožičky vytáča do X...Práve preto potrebujeme nad-členkovú obuv..Uvidím do 2 rokov a potom možno behneme s tým k dr. ak sa mu to nenapraví..
31. mar 2010 o 14:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prečo mne niektorí ľudia robia neustále nervy.....krista..... :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry:
31. mar 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon to chce klud, lahko sa to hovori.... ale nerozculuj sa skodis tym len sebe :sweat_smile:
31. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon, to vies..aby si sa nenudila :angry:
31. mar 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak a svokra ma po .... zásadne príde v čase keď ukladám Natálku do postele....ešte stále nespí,pretože je rozjašená...šľak ma ide trafiť :angry: :angry: :angry:
31. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon to teda chapem to rozculenie, mna toto vytaca tiez :angry: :angry: :angry:
31. mar 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky neviem či si na náš ešte spomínate ? Strašne dlho som tu nebola teraz mi Vás ollako trošku pripomenula - ďakujem a prišlo mi ľúto , že som sa tu tak dlho neukázala . Ako sa máte ? My žijeme :dizzy_face:
31. mar 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj viky, gratulujem este raz k tehu :dizzy_face:
31. mar 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj viky gratulujem :grinning: super budete velká rodinka viky ja si pamätam mala si inú fotku ,ale viem , potom ako sa narodil maly si sa už tušim ani neozvala držíme palčeky nech je všetko o.k
ollako super ,že je všetko v poriadku u doktora
31. mar 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako ďakujem pekne :dizzy_face:
luciankasebastianko ďakujem :dizzy_face: to je asi naše posledne bábo tak si to chcem všetko vychutnať a užiť :dizzy_face:
No chodím sem veľmi málo a nechcela som sa Vám sem stále montovať do debát keď ja sa vždy len ukážem a potom sa vyparím :sweat_smile:
31. mar 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kludne sa montuj :grinning: a možeš sa aj vypariť ved pri 3 drobcoch + mini fazulke a to inak ani nedá :wink:
31. mar 2010 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre teda keď môžem :slight_smile: :dizzy_face:
31. mar 2010 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viky jeeeeeeeeeejda, rozhodli ste sa este pre jedno babatko?..ta obdivujem :slight_smile: a prajem krasne tehulkovanie..jasne, ze sa na teba pamatame :slight_smile:
31. mar 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj eweny ďakujem veľmi pekne :dizzy_face: Som rada,že sa pamätáte :slight_smile:
Pridala dom nejake fotečky tak ak chcete pozrite idem sa kočky venovať deťom zajtra sa ozvem pápá :wink:
31. mar 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte pekné rano :slight_smile:
1. apr 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som doma, babo sa nechcelo ani za svet ukazat, skakalo, nedalo sa poriadne zmerat,takze nevieme co to je a idem sa hned objednat na 3D....mam dost nizko babatko a placentu, takze mi to tlaci na jazvu a musim si davat pozor, 20.4. cukor...a mame 376g
1. apr 2010 o 09:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, evit to si z teba drobec robi dobry den ved je 1.4. :grinning: , no ja som uz zjedla tri krajce chleba ,ale nic mi to nepomohlo, som stale rovnako hladna a uz mi dokonca zacinaju krce, pomooc asi bude zo mna zralok :astonished:
1. apr 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este dnes nejedla nic, ale uz by som aj mala
1. apr 2010 o 09:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit veru chod si nieco dat,, ja uz neviem co si mam dat aaaa uz viem dostala som chut na krupicovu kasu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
vikykiss mas moj obiv 4 deticky v takom malom vekovom rozdiely neviem ci som to gramaticky napisala spravne
ja neviem ako zvladnem mojich dvoch, noc bola strasna mna bolia tie homoroidy + prsniky + som zacala viac krvacat, ocina nemame doma,nebol ani v noci pride az dnes vecer mali sa navzajom budili, Vikina nespala od 02,00 do 04,30 Branko ked ju pocul plakat reval ako najaty sedel na posteli a zuril, ked som chcela ulozit tak ma capal po ruke, no strasna noc
joj tak by som potrebovala vikend len pre seba s plne prespatou nocou no to mi vsak najblizsi rok nehrozi
1. apr 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok