Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
31. mar 2010

ahojte baby...

momo, no ja som robila brokolicovo-karfiolovu polievku a rezen na prirodno s opekanymi zemiackami

niagara, nestresuj sa nad hematomom, ja som mala 2x, v prvom tehotenstve ale vyrazne vacsi, to som mala prisny kludovy rezim a aj som tyzden v nemocke bola a pri druhom mi len nakazali odpocivat a co najmenej dvihat tazke veci a maleho uz vobec nie, ale to sa nedalo... a vstrebal sa mi asi za tri tyzdne... ake lieky beries? duphaston alebo utrogestan?

silwietta
31. mar 2010

juj, vam uz vsetkym idu ocaky... Miskovi sa teraz tlaci stvrta stolicka a este jednu dolnu dvojku nema...

silwietta
31. mar 2010

olla, super, blahozelam 😉

kamilka12
31. mar 2010

ahojte

momo - aj moja sestra patrí k vám septembrovkám 😉 (vranka)

olla - gratulujem k oficiálnemu tehu 🙂

Ja som malému nedávno kúpila topánky elefanten, boli síce pekne drahé a nie sú ani moc "in" ale sú presne také ako som hladala...vo vnútri sú tak super prepracované, že som to ešte nevidela u žiadnych..a to ich už pár z máme z lekárni... Snažím sa mu ich dávať aj na doma...lebo Martinkove nožičky sa mi zdajú čím ďalej tým viac "nesprávne vytočené" 😒

kamilka12
31. mar 2010

chorým detičkám prajem skoré uzdravenie...ja sa tých soplov vždy tak tak strašne obávam..lebo nám potom trvajú vždy 2-3 týždne 😔

natasa8
31. mar 2010

silwi .. nam este ocaky nejdu - teda aspon som si nevsimla...
kamilka.. ja som tiez malej kupila elephanten topanky a nie som s nimi moc spokojna - zdaju sa mi dost tvrde 😒 A zda sa mi ze ani mala ich nema moc rada - radsej ma botasky. A bola si uz s Martinkom pri ortopedovi ?

olla - super 😵

momoyka
31. mar 2010

nam tiez este ocaky nejdu, aj ked vystraja ako keby isli uz asi dva tyzdne.. 🙂

eweny
31. mar 2010

niagara,tiez som mala hematom a lezala v nemocnici..nasadili mi lieky a casom sa pekne vstrebal..neboj,hlavne dodrzuj klud a oddychuj najviac ako sa bude dat..dopadne to dobre 🙂

ollako,tak to je super 🙂

ba80
31. mar 2010

cafteee... 🙂

my uz mame ocaky chvalabohu davno von... cakame uz len 5...

a moje dieta dnes v noci spravilo cikaci rekord... okrem toho, ze sa komplet precurala z plienky, tak vysledna vaha plienky (bez toho, co sa vsiaklo do pyzamka) bola 410g... 😀 😀

ka3n
31. mar 2010

ahojte..ba80, ale zase na druhej strane je to super, aspon vela pije a vsetko krasne vycika..ja som tiez rada, ked maly moc pije, niekedy ked toho pije malo za den, tak ma taky strasne zlty moc a to tusim nie je dobre.

kamilka12
31. mar 2010

natasa - no tie elefante mali viaceré druhy...pôvodne som pozerala také pevnejšie, ťažšie a tvrdšie...ale tie mi pripadali skoro akoby zimné výzorom iba vo vnútri to nebolo vyteplené...ale aj tak sa mi zdali dosť "hrubé", tak som kúpila také úplne lahučké s tenkou podrážkou a hlavne majú vo vnútri pri členkoch také tie vyduté bubliny, aby mu to pevne členok držalo..... Inak bola som dost prekvapená že z jednej značky majú tolko druhov...myslím tým že aj také mohutnejšie jarné a aj také odlahčené...Aj ked výzorovo sa mi fakt nepáčia...ale to je teraz vedľajšie...

U ortopeda sme ešte neboli, stále čakám a dúfam,že správnou obuvou sa mu nožičky napravia...aj ked chôdzu má normálnu, iba keď behá naboso, tak má vnútorné členky skoro až na zemi a to mu potom kolienka a nožičky vytáča do X...Práve preto potrebujeme nad-členkovú obuv..Uvidím do 2 rokov a potom možno behneme s tým k dr. ak sa mu to nenapraví..

winona24
autor
31. mar 2010

prečo mne niektorí ľudia robia neustále nervy.....krista..... 🙄 🙄 🙄 😠 😠

ollako
31. mar 2010

winon to chce klud, lahko sa to hovori.... ale nerozculuj sa skodis tym len sebe 😅

eweny
31. mar 2010

winon, to vies..aby si sa nenudila 😠

winona24
autor
31. mar 2010

tak a svokra ma po .... zásadne príde v čase keď ukladám Natálku do postele....ešte stále nespí,pretože je rozjašená...šľak ma ide trafiť 😠 😠 😠

ollako
31. mar 2010

winon to teda chapem to rozculenie, mna toto vytaca tiez 😠 😠 😠

vikykiss
31. mar 2010

Ahojte kočky neviem či si na náš ešte spomínate ? Strašne dlho som tu nebola teraz mi Vás ollako trošku pripomenula - ďakujem a prišlo mi ľúto , že som sa tu tak dlho neukázala . Ako sa máte ? My žijeme 😵

ollako
31. mar 2010

ahoj viky, gratulujem este raz k tehu 😵

luciankasebastianko
31. mar 2010

ahoj viky gratulujem 😀 super budete velká rodinka viky ja si pamätam mala si inú fotku ,ale viem , potom ako sa narodil maly si sa už tušim ani neozvala držíme palčeky nech je všetko o.k
ollako super ,že je všetko v poriadku u doktora

vikykiss
31. mar 2010

ollako ďakujem pekne 😵
luciankasebastianko ďakujem 😵 to je asi naše posledne bábo tak si to chcem všetko vychutnať a užiť 😵
No chodím sem veľmi málo a nechcela som sa Vám sem stále montovať do debát keď ja sa vždy len ukážem a potom sa vyparím 😅

luciankasebastianko
31. mar 2010

kludne sa montuj 😀 a možeš sa aj vypariť ved pri 3 drobcoch + mini fazulke a to inak ani nedá 😉

vikykiss
31. mar 2010

No dobre teda keď môžem 🙂 😵

eweny
31. mar 2010

viky jeeeeeeeeeejda, rozhodli ste sa este pre jedno babatko?..ta obdivujem 🙂 a prajem krasne tehulkovanie..jasne, ze sa na teba pamatame 🙂

vikykiss
31. mar 2010

Ahoj eweny ďakujem veľmi pekne 😵 Som rada,že sa pamätáte 🙂
Pridala dom nejake fotečky tak ak chcete pozrite idem sa kočky venovať deťom zajtra sa ozvem pápá 😉

luciankasebastianko
1. apr 2010

ahojte pekné rano 🙂

evitkamalicka
1. apr 2010

ahojte, tak som doma, babo sa nechcelo ani za svet ukazat, skakalo, nedalo sa poriadne zmerat,takze nevieme co to je a idem sa hned objednat na 3D....mam dost nizko babatko a placentu, takze mi to tlaci na jazvu a musim si davat pozor, 20.4. cukor...a mame 376g

ollako
1. apr 2010

ahojte, evit to si z teba drobec robi dobry den ved je 1.4. 😀 , no ja som uz zjedla tri krajce chleba ,ale nic mi to nepomohlo, som stale rovnako hladna a uz mi dokonca zacinaju krce, pomooc asi bude zo mna zralok 😲

evitkamalicka
1. apr 2010

ja som este dnes nejedla nic, ale uz by som aj mala

ollako
1. apr 2010

evit veru chod si nieco dat,, ja uz neviem co si mam dat aaaa uz viem dostala som chut na krupicovu kasu 😝

annie13
1. apr 2010

ahojte
vikykiss mas moj obiv 4 deticky v takom malom vekovom rozdiely neviem ci som to gramaticky napisala spravne
ja neviem ako zvladnem mojich dvoch, noc bola strasna mna bolia tie homoroidy + prsniky + som zacala viac krvacat, ocina nemame doma,nebol ani v noci pride az dnes vecer mali sa navzajom budili, Vikina nespala od 02,00 do 04,30 Branko ked ju pocul plakat reval ako najaty sedel na posteli a zuril, ked som chcela ulozit tak ma capal po ruke, no strasna noc
joj tak by som potrebovala vikend len pre seba s plne prespatou nocou no to mi vsak najblizsi rok nehrozi