Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

kamilka12
5. apr 2010

ahojte

Ani nebudem písat ako zle sa cítim, čo všetko som bola schopná cez tieto dni POŽRAŤ 😠 🙄...ale inak sa máme fajn 🙂

claudi - tri-regol som brala 6 rokov...mne úplne vyhovoval aj cenovo a tiež mi nerobil žiadne problémy... 😉

estella
5. apr 2010

ahojte...my sme sa dnes vratili do maminy bolo super skoda ze to tak rychlo preslo a sme opat v NR..

som tu dlho nebola...s Maximom sme sa konecne posunuli dalej a to vdaka misik ktora mi odporucila lekarov ktori sa venuju alterantivnej medecine a tak uz konecne vieme co mu je a z coho je stale zahlieneny....to co lekari nezistili za tie dlhe meisace co sme tam chodili nam oni povedali za dve minuty...ma silnu alergiu na laktozu a cukor...takze prisna dieta teraz ziadne mlieko ani cukor...musela som prestat kojit a to zo dna na den...Maxim to znasa dost zle ale hadam este dve noci a bude z kojenia vylieceny....teraz cakam na homeopaticke kvapky ktore bude uzivat a pustime sa do toho a verim ze sa konecne z toho dostane...mam z toho taky dobry pocit tak hadam ma to nesklame... 🙂

ollako
6. apr 2010

ahojte
estell drzim palce, dufam,ze ste naozaj prisli na pricinu tych tazkosti a uz bude len lepsie 😉 ...

silwietta
6. apr 2010

Lubka tak to by bolo super... drzim palce aby maly vsetko pekne zvladal... cmuk

momoyka
6. apr 2010

ahojte, pekny dnicek,
ako po sviatkoch?

winona24
autor
6. apr 2010

ahojte..... 😉 😉

estel to je super,že ste konečne na to prišli...len nechápem,prečo na to neprišli lekári skôr???? ale snáď teraz,vediac čo je na príčine,už bude len dobre..... 😉 😉

silwietta
6. apr 2010

no u nas tak fuci ze asi ani nepojdem s malym von... ved by mi ho odfuklo 😠

evitkamalicka
6. apr 2010

my von tiez urcite nepojdeme, nasi sli na pohreb a ja som s Adamkom ostala doma, fuci a zima tu je

felixko
6. apr 2010

claudi to mliečko radšej vyhoď alebo nejako inak spotrebuj pre seba, aj ja som vyhadzovala, keď sme nestihli zjesť. a tri regol som brala cca pred 6 rokmi, prečo?
verím, že sa tešíte na byt, my sme sa pred týždňom presťahovali do väčšieho, je to paráda, konečne má malá svoju izbičku, zatiaľ je v nej napratané všetko, čo sa nezmestilo inde, ale už čakáme na ďalšie nábytky, potom to uskladníme

felixko
6. apr 2010

estell aj ja silne držím palce, nech sa Maximko vylieči a nech zvládnete odstavenie bez zbytočných slzičiek 😵

my von tiež nejdeme, fučí ako besné, ešteže je apríl

natasa8
6. apr 2010

ahojte...

tak my sme celu velku noc presoplili, ani sme nemohli cestovat k rodine ☹
ja som dnes s malou von bola, navyse nam nesiel vytah tak sme boli len tak peso bez kocika, ale hrozne fukalo, katka sa bala tak sa stale pytala na ruky... no ale som potom mala dost trepat ju na 7 poschodie 😝

estell... drzim palce nech dieta pomoze 😉

ollako
6. apr 2010

ahojte Petka som ulozila, ale este ho pocujem, sa nebudem cudovat ak nezaspi, lebo deti tu lietaju po ulici a psiska brechaju ako sproste 😠 a vam som to asi nepisla co muz vcera spravil 😠 ...bol s malym vcera na sibacke a ked s nim prisiel skoro som ho zabila ...zaspal mu v aute, no to som sa necudovala, maly bol totiz od piatej hore, ale ked boli u prababky , tak sa tam pokakal a muz ho nechal tak, ze im tam nebude smradit ...ako chapete!? 🙄 , on ho v tom vazne nechal , ze sak mamina ho doma prebali..no lenze ako som pisala v aute zaspal, tak som ho pomalinky vyzliekala a maly bol cely prekakany, precikany mokry ako snob a mal zaparenu ritku , az mi bolo do revu, ze ho chudatko takto nechal, no kym som ho doutierala tak sa prebral, a potom som ho nemohla uspat...ach ti muzi 😠

luciankasebastianko
6. apr 2010

ahojte maximkovi držíme palčeky 😉 malému sa pusa nezastaví cely deň 😅 slona v bojnicach tituloval ušaty je 😀 sam si povie že je trdlo makové no podaťreny tak sa nasmejeme a menom si nepovie iba chlapec - nejde spať chlapec bude pozerať teleizor 😲 😀

luciankasebastianko
6. apr 2010

baby tu je neako pusto posledné dni 😒 asi pokecáme až na stretku 😕 😅

claudinka
6. apr 2010

tri-regol sa pytam preto, lebo som si ja dilina dala zase predpisat a rovno styri balenia na cely rok 😀 a neviem preco, v noci som sa casto budila a len tak nevedela dve-tri hodky zaspat a bolo im nevolno.. sice to v baleni nepisu ako neziaduce ucinky, po tyzdni som to vysadila a zase som ok, tak nechapm 😠 😠 😠

eweny
6. apr 2010

ahojte damy, hoci je uz neskory vecer, trosku nakukam 🙂

eweny
6. apr 2010

estell, tak konecne viete co mu to sposobuje..je to super..drzime aj my palceky, aby uz bolo len dobre..

estella
6. apr 2010

ahojte a dakujem vsetkym ze na nas myslite.... 🙂

winon jemu ked pred vyse pol rokom brali krv na testy tak nic take neukazali mozno preto ze to este naml v takom stave ako teraz...a teraz ked sme boli u alergoloicky a ja som jej povedala ze si msylim ze ho zahlienuje mlieko tak povedala ze ked mu bude jeho doktorka brat najblizsie krv tak nech mu vezme aj na to..ze ho nebudeme teraz pichat..a tak to ostalo tak len povedala nech mlieko nedavam...ale ja som nevedela ze ani materske nemam davat a vlastne nic mliecne okrem bieleho jogurtu...a este ide o cukor ani nic sladkeeee.....ziaden cukor len prirodny....
ale zvladneme to nic ine nam neostava...a uz konecne vidim aj zmenu je konecne bez soplov a to dietuje od stredy ale hleinu su stale ale dnes nam uz prisli kvapky tak som dnes zacala vtierat do kozicky mali by ho zbavit hlienov... 🙂

eweny
6. apr 2010

ja som sa rozhodla, ze doberiem este nacate balenie a koncim s HAK..v poslednych tyzdoch sledujem, ze mi nejak nerobi dobre..mam pocit, ze ma zavodnuje a opucha mi z nej pravy clenok a obcas mavam brnenie v tej nohe..odsledovala som, ze ked tyzden co mam menstruaciu a neberiem tabletky mi to vobec nerobi..je to svinstvo, predtym som take problemy nemala, ale to som brala ine tabletky, ktore by mi zevraj teraz nestacili kedze uz som rodila..hmmmm 😒

eweny
6. apr 2010

estell, ze je to u malych deti tak..co sa tyka testov na alergeny..ja som tiez chcela, nech ich malemu urobia kvoli tomu atopickemu ekzemu, co sme chytili, ale doktorka ma odbila s tym, ze aj tak by hodnoty, co by vysli boli skreslene a nepresne..tak si mam sledovat len sama, po com sa mi zhorsi..

eweny
6. apr 2010

estell, este som sa chcela opytat, ty si spominala, ze nejakej tvojej znamej dietatko po ockovani dostalo reumu?..ake to bolo ockovanie?..ak sa smiem spytat?

estella
6. apr 2010

ewen aj Maxim ma taky ekzem a vies co nam a to povedali ze vsetko to ide z vnutra ze ked vnutri nie ej nieco v poriadku tak to ide von na kozu a vraj teraz mame cakat ze bude vyzeart este horsie lebo ako sa zacne liecit tak to pojde vsetko pekne von a uz to aj ma veru riadne zhorsene na tvaricke...

a bolo to ockovanie proti kiahniam...uplne zbytocne ockovanie podla mna...ale tak kazdy ma na to svoj nazor... 😉

eweny
6. apr 2010

Estell,aj som si myslela..kamaratkyna svagrina ma tak stareho chlapceka ako my a jemu zistili reumu,tiez nasledok januaroveho ockovania proti kiahniam..

eweny
6. apr 2010

Aj ja som sa to niekde docitala,ze sa tym ekzem zhorsuje..ze aj pri zubkoch,prechladnuti..pri kazdej zmene ☹ a co mu na to davas?

estella
6. apr 2010

eweeennnn jeeezisi to je strasneeeee az mam husaciu kozu z toho... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ......normalne mi je do placu z toho ked si predstavim co ich vsetko caka..dufam ze to ma aspon nejaku lahsiu formu...a zasa ta hnusna liecba co mu budu davat...a bude mu zabijat ostatne zdrave organy....nechces kontakt na tychto ludi co sme tam boli s Maximom napisem ti do IP mozno by im pomohli....
fakt mi je zle z toho lebo poznam to zakulisie toho vsetkeho a preto by bolo najlepsie keby skusili nieco setrnejsie ako tu ich liecbu ktora aj tak nezaberie...teda neviem v akom stadiu to ma... ☹

estella
6. apr 2010

no ja mu to natieram homeo mastou co mi kazali kupit ale jemu sa vlastne ide liecit ta alergia a tym by sa mala vyliecit aj ta koza..

eweny
7. apr 2010

Estell,aj mne je to strasne luto,neviem v akej forme to ma,nepoznam ani postup liecby..on mal chudacik mesiac vysoke horucky a nevedeli zistit z coho..mozes mi napisat IP s tym kontaktom,podam dalej..kazda pomoc a rada bude dobra..

eweny
7. apr 2010

Dobre ranko prajeme 🙂

momoyka
7. apr 2010

ahojte, pekny dnicek, dufam, ze uz bude krajsie ako vcera, vcera bolo u nas pod psa..

natasa8
7. apr 2010

ahojte...
claudi ... ja som podobne problemy so spanim mala ked som prestala kojit, trvalo to skoro 3 mesiace, casto som sa v noci budila a nemohla som zaspat nejake 2-3 hodiny ☹ Bola som skoro viac nevyspata ako ked som cele noci kojila 😅 ale uz to nastastie preslo .... S HAK to urcite nesuviselo, ja to neberem...

estell... ja som sa nedavno zoznamila s jednou mamickou - oni su makrobiotici. Takze nejedia ani mlieko, ziadny cukor ani maso.... ona hovorila ze tak ziju uz 10 rokov, ma starsieho tazko postihnuteho syna, vlastne kvoli nemu na tu dietu presli, mal skarede krvave ekzemy v podstate od malicka, lekari mu nevedeli pomoct a vdaka tejto diete mu uplne zmizli. Podla toho co vravela tak jedavaju kadejake obilninove kase, ryzu strukoviny.... skus na nete pohladat nejake recepty makrobiotickej diety pre inspiraciu 😉