Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
12. apr 2010

eweny 🙂 no mne dolu varuje svokra maleho a ja makam, upratujem a take somarinky..ja malemu objednam tu satku bez siltu asi bledozelenu alebo tmavomodru, este neviem, ale som velmi s tou znackou spokojna.

evitkamalicka
12. apr 2010

ahojte.....mna to ani akosi von netaha, som rada ze som doma az na to, ze nam treba ist dnes na vacsi nakup, lebo po tom tyzdni co som nebola doma chladnicka total zyva prazdnotou, ale tak musime aj v dazdi.....maleho som akurat ulozila spat a ja sa pojdem pomaly najest

silwietta
12. apr 2010

aj u nas prsi, mne sa chce spat, asi sa pojdem natiahnut... moje dnesne upratovacie maximum - upratala som jeden suflik v kuchyni 😀

evitkamalicka
12. apr 2010

mna by teda ani nehlo upratovat.....idem sa nalozit do vane

claudinka
12. apr 2010

Inak ta Marcela F. este nema kompletnu letnu ponuku na nete, tak ja este cakam, co bude mat 😀

winona24
autor
12. apr 2010

ahojte babulky.....pár dní som nepísala,ale prečítané Vás mám 😝 😝

mno tak tu je taky tak otrasné počasie....sotva 6st.a leje ako z krhly ....takže nehrozí ísť von...

ja som akurát doupratovala....povysávala som ešte z Natálkou,o 12 som ju dala spať a potom klasika zmyť dlážky ,utrieť prach ,práčka perie....tá sa otočí dnes ešte aspoň 2x ....toľko mám prádla....ja neviem,či sa to kotí alebo čo 😀 😝

ka3n od tej baby som objednávala čiapku,určite ešte objednám,lebo má krásne..keby som mala prachov veľaaaaaaa,tak objednám aj 10 modelov,lebo má naozaj krásny výber......aj letné som už kuk,ale čakám,kým bude väčší výber

zatiaľ máme túto

terezicka
12. apr 2010

Ahojte 🙂 Tak máme vonku ďalší zúbok, 13ty - pravý očný. Išlo to veľmi dobre, na to ako som počúvala z rôznych strán že vtedy sú detičky plané a urevané, tak Lucka to zvládla na 1s* 🙂 Ale začala byť veľká nervoška z nej, keď niečo nemôže tak vrčí, kričí ( neplače ), a bije sa po tvári 😅 A ešte aj nohami dupe od zlosti vtedy 😝
Ale zas ju aj pochválim, včera jej dal strýko sa napiť z pohára a nechal ju aj nech si ho sama drží tak veľmi krásne pila, všetko vypila bez jediného obliatia sa. Doma aj mne čaj krásne vypila, ale potom čistú vodu už 3x na seba trochu vyliala, ale to bolo nechtiac. Dnes sme jej ráno spravili čajík tiež do pohára, tak zo začiatku pila pekne, síce trošku kvapiek potieklo ale ešte v pohode. No a potom som v obyvačke telefonovala s kamarátkou a Lucka si doniesla pohárik ku mne a už bola obliata. Keď som dovolala nechala som ju tam samú ale po chvíľke sme na ňu zakričali s Marekom že kde je a ona bežala preč z obyvačky. Tak som sa išla pozrieť čo vyviedla a ona truhlík môj malý pekný, chcela preliať čaj z pohárika do kupy na polievanie takú detskú čo má - lenže všetko vyliala akurát na stôl 😲 😀

terezicka
12. apr 2010

Ka3n objednala som aj ja synovcovi, slabo zelenú bez šiltu, snáď sa bude mojej sestre páčiť darček pre jej syna 😅
My sme sa doobedu aj vybrali von, ale po 15 minútach sme boli dnuka lebo začalo pršať. A upratovanie? Joj bolo by mi treba ale akosi neni chuti 😅 Ale tak zbežne poriadky robíme tak to nevyzerá až tak hrozne u nás 😝
Čo ste dnes varili alebo čo idete zajtra? Ja som robila párkovú polievku a langoše, polievka zostane aj na zajtra a chcem spraviť také bravčové mäsko s kyslou kapustou. Ale hľadám inšpirácie na ďalšie dni, tak ak nejaké máte sem s nimi 😀

ka3n
12. apr 2010

ahojte..mne drobec spi a ja pozeram co noveho na pc,...nam dnes nehrozi pobyt na cerstvom vzduchu od rana leje ako z krhli..

claudi to vazne nie je este uplna kolekcia..tak asi budem cakat 🙂

win, dnes som si pozerala tvoje foto.vsak som ju aj oznacila, ze sa mi paci 🙂 fakt je v nej malicka krasna..uplne jej sekne, krasne si kupila

Terezicka a velkost myslis, ze sedi. ta 48-52 ako pise, bolo by to nasim drobcom ok??? akoze mne sa paci aj ta so siltom ale skor bez siltu lebo so siltom uz mame par..a chcem taku aj na uska trosku satku, keby vetrik zafúkal 🙂

ollako
12. apr 2010

ahojte babule dnes je moj drobec ako cert, asi mu idu tie spodne ocaky, prehana ho a neche moc papat, ale brusko ho neboli, tak som nervna, ani zaspinkat nechcel, no nakoniec ma mamina zachranila a uspala ho behom 3 min.. 😉

ka3n
12. apr 2010

..no a ja este pozeram na nete aj topanocky do vody, lebo sa chystame niekedy do SC do thermalu a tam by asi nemal byt bosi..co si o tom myslite?

winona24
autor
12. apr 2010

ka3n ďakujem...aj ja som s ňou spokojná

ja by som rozhodne dala tie topánočky...aby niečo nechytil...nejaké bradavice a tak...či??? som paranoik 😝 😀

ja som zobrala veľkosť 48-52...Naty má 48 obvod hlavy tak je jej viac ako akurát...myslím,že bude v pohode aj na jeseň

winona24
autor
12. apr 2010

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8008594&tab=9

páni tak tieto mokasínky sú bombovééééééééééééééééééé

winona24
autor
12. apr 2010
natasa8
12. apr 2010

ahojte...
ciapocky su peknucke, aj ja malej objednam 🙂
pocasie je fuj - kosa a leje, doobeda sme boli v MC, ale poobede ostaneme doma, budem asi upratovat ak krpata dovoli 😅

ka3n
12. apr 2010

win tie mokasíny pre dievcatko su cooooooooooolove vazne.

jasne do vody aj ja botky..vies pliesne a kta..neni si paranoik 🙂

luciankasebastianko
12. apr 2010

ahojte win super čiapka pristane malej velmi 😉 my srajdujeme 😒 zajtra budem vedeť či sú to zuby ,alebo nedaj bože rotavírus 😕 dnes sme dietovali a najhoršie to bolo večer ked si ten drobček pytal mliečko : maminka miečko ! a stále, ale nakoniec zaspal aj s čajom ,cez den chcel kinder zlatučky ako ma ukecával ˝ iba jedno ˝ 😀 snad to nebude moc vážne doktorka povedala že je dobre zavodneny ani nejavil známky vyčerpania cely den lietal jak besny 😀

euffra
12. apr 2010

ahojte baby, ja vas vobec nestiham, chcem vam len napisat, ako dopadlo nocne kojenie. vysledok, nekojim v noci 😀 😀 huraaa, tesim sa. este pred velkou nocou sme mali velmi tazky vecer, nina robila sceny a aj som uz nevladala, tak ju manzel zobral doparady, mne vylozil periny do obyvacky, jej povedal, ze sa ide spat, je uz najedena, vrestala celu hodinu vkuse, potom zaspala, dva krat sa este v noci zobudila, prvy krat plakala 10 minut, druhy 2 minuty, vzdy jej len povedal pokojnym hlasom, ninka, spinkame, je noc. ona si nakoniec lahla a zaspala. potom este dve dalsie noci boli tazke, a potom sa este budila cely tyzden v noci, ale uz len raz a do minuty si lahla spat a spala, ja som kazdu noc spala v obyvacke. po tyzdni prespala celu noc, este stale mame noci, ze sa v noci budi, ale len jej povieme, ninka, je noc, spinkame a ona si lahne spat a spi. neberieme ju na ruky, nedavame jej nic pit, len jej toto oznamime a viac si ju nevsimame, ona to skusi a nakoniec si lahne a zaspi. ja uz samozrejme spim s nimi v spalni, kazdy vo svojej posteli a tych noci so prespi cele je stale viac. 🙂 🙂 kojim teraz rano hned po prebudeni, naobed ked ju ukladam spat a vecer ked ju ukladam spat. vie zaspat aj sama, ale takto zaspi pokojnejsie a rychlejsie a to mlieko jej predsa este musim dat, ked som ju v noci takto odstavila.
vsetkym vam dakujem za vase rady ohladne kojenia a oducania. u nas to nakoniec dopadlo takto. musel to muz zobrat do svojich ruk a musel nastat kriticky vecer, ked ma nina tak vycerpala, ze som prisla za muzom s placom, ze uz nevladzem. asi by som sa na to sama len tak neodhodlala, som dost makka mama.
inak teraz mame doma lazaret, manzel a nina chori, a poriadne, tak su aj tie noci horsie, ma plytky spanok, casto rozprava v noci, dost sa prehadzuje, putuje po posteli a samozrejme aj skusi, ci predsa len to mlieko nakoniec nedostane.

estella
13. apr 2010

ahojte....vonku zasa prsiiii takze nalada o nicom ale ideme pozriet po dlhej dobre do materskeho centra takze den prejde rychlejsie..aj ked mne ten den vzdy prejde ani neviem ako....
vcera som piekla malemu keksiky podla receptu co mi dala kamoska na to ze su dietne tak su vyborne...isla tam spaldova muka a trstinovy cukor....inak ta dieta nie je az taka hrozna mozno sa nakoniec preorientujeme cela rodina...aj ked chvilku potrva kym sa do toho tak celkom dostaneme...
inak gratulujem vsetkym novym tehulkam a nech im tehotenstvo rychlo a bezprobelmovo ubehne..... 😉

ja sa idme dat na vodicak aj s kamaratkou a mam take zmiesane pocity aj sa na to tesim ale aj sa bojim lebo ja som taka stresmenka..ked vidim kamion tak zatvaram oci... 😔 ..ale hadam sa do toho dostname a nebudem stresovat..... 😅

vo stvrtok ideme do Prahy tak sa tesiiim..mali sme ist vsetci ale nakoniec manzel vymyslel ze bude lepsie ked Maxim nepojde a tak sa dohodol s mojou sestrou ze si ho ona vezme a ona ide na vikend k mamine takze ho berie tam...mna to trosku zaskocilo ale ma pravdu ze on by z toho aj tak nic nemal a tak uvidim ako to zvladne tak dlho bez nas..mne je uz teraz smutno ale tak musi sa naucit byt aj bezomna....

momoyka
13. apr 2010

ahojte, pekny dnicek....

my s muzikom ideme dnes do ke na Pluscenka, urobil mi velku radost... tesime sa...

evitkamalicka
13. apr 2010

ahojte

momo super, hned by som sla keby to bolo blizsie

evitkamalicka
13. apr 2010

estel neboj, vodicak nie je nic strasne, zvladnes to

momoyka
13. apr 2010

nejako to vydrzite estel, ja sa obavam dneska, co to bude, az hanka zisti, ze tam niesme, ale my by sme sa mali dnes vratit, podla toho ake budu cesty... ale ja sa obavam...tolko som este bez nej nebola...

momoyka
13. apr 2010

davame ju k babke, uvidime ako to dopadne, naposledy, ked sme robili pokus, tak sme sa este kojili, teraz sa uz tyzden nekojime, tak dufam, ze nebude robit taky cirkus ako vtedy...

kamilka12
13. apr 2010

Ahojte,

estell - dnes som ti chcela aj ráno volať, že dobehneme k Vám, ale Martin vstal o 6tej takže už teraz mi spí, to by sa nám ani neoplatilo íst.. :-/

My sme včera neboli celý den vonku kvôli počasiu, tak dnes sme aspon do obchodu vybehli a keby som vedela ako to dopadne, mohli sme byt radšej doma 😠 Martin nechcel byt v kočíku pýtal sa behať, ale veď pršalo, tak jasné že som ho nedala a keď zbadal že ideme smerom domov tak vykrikoval celú cestu "bim-bam" (to znamená že chce íst pri kostol lebo vie, že tam ho dávam behať vždy, tam je taký priestor, kde sa mamičky stretávajú a deti im tam pobehujú...No a ako zistil že ideme domov, tak plakal a plakal ...aj doma ešte 20 min. len plakal. Ja som si myslela, že bude rád, že aspon trochu ho vyvetrám, ale zbytočne som ho iba navnadila ... 😖

kamilka12
13. apr 2010

Inak dnes sa mi nechce vôbec varit...manžel tam má ešte zo včera segedín a tak som spravila iba tuniakovú pomazánku a malému som kúpila príkrm v poháriku. Raz za čas mu pohárik ešte dám, ked sa mi napr. ako dnes nechce varit 😝

evitkamalicka
13. apr 2010

my mame lasagne a zajtra kelovy privarok

ollako
13. apr 2010

ahojte prave som na na nete pozerala co varit, asi spravime cestovinky so syrom a kukuricou a hotovka 😝 , ale nasla som aj typ na rychly obed, alebo veceru 😉 http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=22484

momoyka
13. apr 2010

tak ja prave zehlim, chystam veci pre malu k babicke, varit asi nebudem nic, polievku mame od vcera, ona zboznuje cestovinky domace, my to volame "sciranka", toho sa nevie dojest, tato ma este maso, a ja asi nemam chut na nic, tak budem len tak...
inac vcera na poradni som bola prekvapena, som myslela, ze som este pribrala cez velku noc, a vaha ukazala, ze som este schudla.. 🙂