Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
20. apr 2010

lucianka ahoj aj tebe pekny vecer 😉 ....moj Petko zaspinkal hned ako vypil mliecko, ale predtym tak plakal, ani som ho nekupala, od stvrtej bol u svokry, a vravela, ze sa stale na mna pytal, co on az tak nezvykne 😒 , a nechcel ani moc papat, spapal troska chlebika, no ked som sa zjavila, tak uz nechcel dopapkat...tak dufam, ze na neho nic nelezie, dufam, ze to bola len unava

luciankasebastianko
20. apr 2010

ollako aj moj má teraz mama obdobie 😠 a to sa tiež nestávalo ,že by sa pytal na mamu 😲

ka3n
20. apr 2010

ahojte..estella, 🙂 prepac, aj ja ti musim trosku oponovat ohladom tych svokier..ona je pre mna velke plus, ano niekedy jej krivdim, lebo sa mi pekne postara o maleho, zoberie ho ked potrebujem, povaruje, mozem si upratat..vsetko pomoze mi s nim..ale na druhej strane mi strasne vadi, ze mi moooc radi, ako ho mam obliekat, co mu mam davat jest, ci nie je hladny, vsetko mu povoli..pomaly aj do studne skocit :( ked to tak hlupo musim povedat..stvera sa jej na okna a ona mu nic nepovie, v klude nech si vypadne..co ..u mna hore si taketo veci nemoze Matus dovolit..snazim sa to trosku "gezovat" a vychovávat, ale dolu u svokry vsetko porusuje :(.

takze vsetko ma svoje plusy aj minusy.

ollako
20. apr 2010

lucianka neviem co sa mu robi, ale on je celkom rad u svokrovcoch, neviem co to bolo, mozno aj tiezubky, uz sa mi zdalo, ze sa mu prerezal jeden spodny ocny, ale este nie, no kazduchvilku vykukne, no a potom este posledny 😒 ....
no idem hajat dobru nocku 😉

evitkamalicka
21. apr 2010

dobre ranko

olla tak v tej Nitre bude v tom case viacero vystav a teda aj stavebnictvo konkretne domy, takze aj tam sa chystame pobrat aspon nejake prospekty, pripadne katalogy atd

ollako
21. apr 2010

dobre ranko

evit a to uz je tento vikend?

evitkamalicka
21. apr 2010

ano tento vikend, my ideme v sobotu

estella
21. apr 2010

ahojte....baby ja beriem vas nazor na tie svokry a stare mamy ja som si len napisala svoj.... 😉 😉

mala by som ist dnes k doktorke potvrdit si papiere do autoskoly ale asi sa mi nechce....muz ma dnes narodky tak mu pridu vecer nejaki gratulanti a tak musim nieco pripravit....a vobec neviem co...asi jednohubky to ista a ked pojde Maxim spat upeciem babovku..prvy krat vyskusam so spaldovou mukou aby ju mohol jest aj Maxim a dam trstinovy cukor...hadam sa mi podari... 😖

som taka ochrapana isla som spat o pol jednej v noci a Maxim bol uz o siedmej hore ale tak musel este lezat pri mne a tak este hodinku polezal ale kde su tie casy ked sme spavali do desiatej ☹ ......budeme sa musite naucit chodit skor spavat... 😅

claudinka
21. apr 2010

Babule, chcela som sa opytat, ake sandalky kupujete detom? Musia mat este plnu patu ci nie? Co je vhodne si teraz vsimat, ked su uz taki velkaci? 😀

evitkamalicka
21. apr 2010

ja som pred 2 tyzdnami kupila sandalky na leto s plnou patou s klenbou John Garfield

silwietta
21. apr 2010

claudi, etse radsej plna pata... moja neterka mala v dvoch rokoch take len gumickove, bola v nich kocka ale furt v nich padala a kolena cele leto rozbite

claudinka
21. apr 2010

A dokedy treba tu plnu patu? idem o tom nieco na nete najst.. svokra kupila malemu krasne sandalky v Madarsku, ale s volnou patou.. preto sa pytam, lebo sa mi to nezda 😀 😀
ste sa bavili o svokrach? na ktorej strane? nechce sa mi to hladat.. nech mozem aj ja reagovat 😝

claudinka
21. apr 2010
silwietta
21. apr 2010

claudi o svokrach bolo tusim na predchadzajucej strane, ale inac, skoro stale 😀

eweny
21. apr 2010

ahojte damy 🙂

claudi, ja sa chystam na leto kupit presne take iste sandalky ako sme aj mali..je to znacka Santee a velmi nam sedeli..s otvorenou patou by som este nedavala..

ollako
21. apr 2010

ahojte eweny sante su perfisne 🙂 aj nam uplne sedeli, ani ja nedam s otvorenou patou sem tam chodi po spickach 😒

silwietta
21. apr 2010

sante sme mali prechodne topanky a boli suprove

kamilka12
21. apr 2010

ahojte
my sme dnes boli v materskom centre, robili tam dnes odtlačky nožičiek a ručičiek zo sádry..ale bolo tam tooľko ľudí, že kým by sme sa dostali na rad...tak malý už dávno mal mať obedný spánok. A tak odtlačok nemáme...ale možno mu to spravím doma..aj ked, chystám sa na to už od jeho narodenia 😅

Ja sa na výstavu u nás v NR chystám v piatok so sestrou

http://www.agrokomplex.sk/zobraz/clanok/1466/BO...

claudinka
21. apr 2010

aj my sme mali sante 😉 ale boli sme ich vymenit za protetiku potom 😀

ka3n
21. apr 2010

ahojte..tak sandalky som na nete pozerala uz aj ja,tiez premyslame sante alebo protetika...a isto plna päta, ale prsty vpredu otvorene isto.

claudi a preco ste ich menili?

momoyka
22. apr 2010

ahojte, pekny dnicek,
ku topankovej debate, my sme vcera kupili sandalky sante, dufam, ze budu dobre,
claudi, vazne, preco ste menili?

annie13
22. apr 2010

my este nemame sandalky
pozrite na tú lásku

claudinka
22. apr 2010

len tak 😀 😀 lebo som vymyslala 😀 lebo jedny z protetiky sa mi straaasne lubili a ta teta predavacka ma vtedy ukecala na sante a kamoska potom dosla s inymi z protetiky, tak som to bola vymenit za krajsie.. nic ine v tom nebolo, len moj rozmar 😀 a protetika ma trosku ine tie sandalky ako zo sante, tusim tvrdsie ci ako to vtedy bolo

annie kraaasne 😵 😵

ollako
22. apr 2010

Ahojte, tak mojho nejako uz par dni prehana, uz normalne kaka ako kojenec, nechce nic papat iba mliecko, ale to asi kvoli tomu, ze uz chcel spinkat, ...lenze neviem co by som mu dala dat aby ho troska zapieklo, viem , ze banan dufam, ze tu v tom nasom supackom obchide budu mat banany vcera nemali, tak som mu kupila pomaranc a jablcko, no a zrejme aj z toho ho prehana, no mrkova stava by bola super, no tiez priblem , kde ju narychlo kupit 🙄 , ked do mesta sa ja sama tak lahko na aute nevyberiem....asi mu uvarim trocha ryze , lenze samotnu mi nezje ak tak so zavaraninou, ake ovocie zapeka, asi cucoriedky ze ?

evitkamalicka
22. apr 2010

cucoriedky, dobre dozrety banan

silwietta
22. apr 2010

olla, skus mu dat aj trocha horkej cokolady... tu by odmietnut nemal 😀

ollako
22. apr 2010

silwi no nemyslim, ze cokoladu odmietne, 😀 skusim, ja uz neviem, ale nevzerea , ze by ho brusko bolelo, len ked stale len taku tekutejsiu stravu papa a mlieka by vypil na litre, nechcem mi jest ani kasu zemiakovu s maskom, ani ryzu, on maso a taku tuhu stravu nechce, len polievky, ovocie, mlieko

ka3n
22. apr 2010

ahojte.ollako mne dnes pisala kamoska, ze maly ma tiez hnacky tak ze by bolo nieco v ovzdusi zase..? ..alebo mozno ti z tolkeho mliečka tolko kaka..fakt kup banan, cokoladu..ine ani mne nenapada.

zabavka
22. apr 2010

ahoj babule, prosím vás, ako sa majú dávať správne zábaly? Malá mala naobed 39,3 a čipok moc nezaberá ☹

ollako
22. apr 2010

zabavka asi takto Plienku alebo uterák namočte vo vlažnej vode. Obtočte hrudník dieťaťa od podpazušia po dolný okraj rebier. Neschladzujte bruško, nohy, ruky. Pri schladzovaní rúk a nôh by sme mohli vyvolať periférny šok. Ruky a nohy sú pre poruchy cirkulácie pri vysokých teplotách aj tak chladné. Zábaly vymieňajte približne po 5 minútach. Snažte sa vždy po 10 – 15 minútach teplotu premerať. drzim palce, aby ste sa z toho dostali co najrychlejsie