Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
22. apr 2010

zabavka drzim palce aby ste to co najskor zbili dole tu teplotu... namiesto zabalov mozes spravit aj vlazny kupel rychly

ba80
22. apr 2010

cafteee... a takto to u nas vyzera, ked zoberiete dietatu "hracku"... (sklenenu flasu) 😀 😅

ba80
22. apr 2010

...teda takto... 😀

ba80
22. apr 2010

...treti pokus... dufam uspesny... 😅

ba80
22. apr 2010

...ha, podarilo sa... 😀 😀 😀

ka3n
22. apr 2010

BA80, ale to su ich najoblubenejsie hracky tak jasne ze sa mooc hnevaju 🙂))

vejinka
22. apr 2010

ahojte kocky ja som bola dnes na krvicke a zatial to vyzera vsetko ok...aj ma pozeral ale utz mi nerobil a 17.5 idem na velky ultrazvuk tam sa potom rozhodnem ci xcem aj 3d alebo nie lebo ak tam bude vidiet pekne pohlavie tak to by bola strata prachov zbytocne..no ved este mam cas si to poriadne premysliet 😉

momoyka
22. apr 2010

ahojte, pekny vecer

luciankasebastianko
22. apr 2010

ahojte no olivia je skvelá 😀 ollako nás tiež ešte prehána ani banán nezaberá 😖 striedavo je dobre potom sa znova ....... 🤐 dávam aj smectu a kvapky hylak ked je už zle 😒 ale máme aj teplotu soplu aj napredaj 😝 zubky sa hlásia ale zatial nič 😕

ollako
23. apr 2010

ahojte, dobre ranko prajeme
lucianka vidis, na te hylak som zabudla, hlavne, ze ho mam na mikrovlnku furt na ociach 😀 , malemu som to davala, ked uzival ATB a lekarka mi povedala, ze mu to mam davat aj potom, ked ma napadne 😝 tak hned dnes mu to naordinujem 🙂

evitkamalicka
23. apr 2010

dobre ranecko

ollako
23. apr 2010

no neuvrite co ten moj drobec vykonal 😠 , dala som mu dole plienku lebo prdkal a tlacil, reku bude kakat, tak som ho dala na nocnik no nechcel na nom sediet , no a ma troska zaparenu ritku , ked ho tak prehana...tak ze ho teda necham chvilku bez plienky a si predstavte, on stoji pozera bambulku (boze chran sediet na nocniku a tak pozerat )a zrazu zacne curat a rovno na koberec a nocnik 10 cm vedla, ma porazi z neho, hovorim sak do nocnika cikaj, tak zacal sa jedovat ako chapete to on sa do toho serbla nenauci curat ani za pana 😠

silwietta
23. apr 2010

olla, nam sa maly na koberec uz aj vykakal a raz mm zakopol o nocnik a cely obsah vykotil na koberec... predpokladam, ze sa nieco podobne este par x zopakuje... takze nakup noveho koberca este odkladam este aspon o tri roky 😀 😝

kamilka12
23. apr 2010

ahojte,

olla - to isté je aj u nás...hoci kakat sa pekne pýta, keď ho nechám behat s holým zadkom, bez problémov sa vyciká po stojačky na zem...a ani si to neuvedomuje že ciká. To je asi znamenie, že ešte ozaj nemajú vyvinutý cit pre udržanie alebo kontrolovanie močového mechúra...majú čas od 2 rokov sa to učiť, preto stále dávam naďalej plienky 😉

kamilka12
23. apr 2010

Mne dnes malý začal nejako sopli´t 😒 ..2 týždne bol pokoj a teraz znova..asi z toho počasia to bude alebo čo...Tak som dnes behla do lárne a kúpila mu detský sirup Beta glucan na posilnenie imunity..Ja som užívala tabletky a pomoholo mi to, je to z hlivy ustricovej, tak uvidím či zaberie aj malému lebo mám pocit, že je to neustály kolotoč...sople (trvajú 2 týžndne), potom je týžden, dva pokoj a potom znova... O týždeň chceme íst do Bojníc má byt krásne počasie tak by som bola nerada, keby nám to nádcha prekazila.. 😒

felixko
23. apr 2010

ollako naša Ninka to isté, keď jej dám dolu plienku, len pobehuje okolo nočníka a nič. tiež sa nám dva krát stalo, že sa vyčúrala na koberec. oblečená sedí na nočníku aj dve hodiny, ale keď je plienka dole, vzďaľuje sa od neho na kilometer. a vrieska akoby ju z kože drali. zatiaľ nie sú kamaráti 😠

estella
23. apr 2010

ahojte...tak ja mam dnes doma obidve deti...Stella sa vraj vcera v skolke stazovala ze ju boli hrdlo a vraj ani jest nechcela co je u nej fakt priznak ze sa asi nieco deje ked ona odmietne jedlo tak s nou bol muz u doktorky ale nastsatie to nic nieje tak jej dala len tabletky na cmulanie..ja som jej hned vcera nasadila homeo co ma aj Maxim tak mozno zaucinkovali lebo ked som jej ja vcera pozrela do hrdla tak ho mala total cervene a doktrka ze nic tam nevidi....tie tabeltky su take ze ked nieco na cloveka lezie tak si ma hned dat tabletku a vraj ta choroba neprepukne tak som asi dobre urobila ze som jej ich hned vcera nasadila....a budem jej ich davat aj dalej..aj tak ideme o dva tyzdne na kontrolu s Maximom tak mi hadam este take da....inak Maxim..klop-klop-klop jena to super...poctivo dietujeme aj homeo poctivo vtierame do koze a do je taka nesmierna ulava ze je konecne bez soplov ze ja to neveim ani opisat.... 🙂 🙂 🙂

nocnikovat nenocnikujeme ani my..ja si to nechavam na leto a na pobyt u maminy tam to zacnem riesit.... 😅

natasa8
23. apr 2010

ahojte ...
estell... super ze vam dieta tak pomaha 😵

my tiez vobec nenocnikujeme, na nocnik sa obcas aj vypyta, ale ani si tam poriadne nesadne a uz uteka z holym zadkom prec. Minele ku mne dosla na zachod, vytiahla si nocnik, ja som ju vyzliekla... no nevsimla som si ze uz bola vykakana, tak hovienko vypadlo z plienky na zem, krpata po nom pekne postupala a usla prec 😝 😝 Ako som tam tak sedela na zachode, nevedela som co skor 😀

katka sa zacala teraz hrozne bat ludi, aj deti, ak sa k nej nejake dieta (hlavne chlapec) priblizi, tak uz chyta paniku ☹ dufam ze je to len take obdobie a nebude to dlho trvat 😒

natasa8
23. apr 2010

inak ja len pozeram ako vam tehulkam rychlo naskakuju tie tyzdne 😕 ked som bola tehu tak ten cas isiel taaaaaak pomaly, ale teraz sa mi zda ze hrozne leti...

silwietta
23. apr 2010

natasa, aj mne sa zda ze hrozne rychlo naskakuju tie tyzdne...

evitkamalicka
23. apr 2010

silwi to asi preto, ze s detickami rychlejsie bezi cas

eweny
23. apr 2010

Ahojte damy 🙂

kamilka,ten sirup na imunitu je super..tiez som ho malemu davala..ako sa mu objavil ten atopicky ekzem,tak som ho vysadila a davam mu probiotika..

eweny
23. apr 2010

Silwi budete mat opat chlapceka?..som to tusim v tvojom pase zahliadla 🙂

ka3n
23. apr 2010

ahojte..boooze silvi, ani ja som si nevsimla ze cakate chlapceka?to je uz iste?? 🙂

silwietta
23. apr 2010

no iste to bude az ked sa narodi 😀 ale aj ja som videla nieco medzi nozickami, a je to malo pravdepodobne ze to bola pupocna snura

momoyka
23. apr 2010

ahojte, pekny dnicek,

silwi, takze zas chlapcek? 🙂

ja som bola u zubnicky, a vysedela by som tam aj kurcata, keby som mala vajcia so sebou... cakala som dve a pol hodiny, a to krava vedela aj ze som tehula, a ze mi je zle... tak ma dnes napalila, ze rozmyslam, ku komu sa prehlasim...

evitkamalicka
23. apr 2010

momo a vy este neviete pohlavie?

silwietta
23. apr 2010

momo hej chlapec 😅

momoyka
23. apr 2010

jeeej, to je sranda

evit, ty tiez este nevies?

ja som bola na sono len v 11 t. zatial, ale asi o dva tyzdne pojdeme, tak dufam, ze bude vidno co to je..
ja sa citim asi na babu, ale uvidime.. 😀

evitkamalicka
23. apr 2010

momo este nie, ale 5. maja ideme na 3D ultrazvuk tak to sa uz isto dozvieme