Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

claudinka
26. apr 2010

ja by som chcela druhe, ale muzik nechce.. a ma pravdu, my sme este mladi a ked nenasetrime a nedame sa dokopy trosku financne teraz, s dvomi detmi to uz nepojde vobec.. predsa len, teraz bude mat 28 a ja mam 22, takze casu na dalsie deti habadej 😀

a preto sa tesim, ze statna skolka, lebo na sukromnu ani na opatrovatelky by som nemala ani zdaleka, kebyze aj robim, tak tolko mozno ani nezarobim 😖 😖 tu sa plati 150 eur mesacne a 1,50 strava na den.. a zevraj rodicak budem dostavat nadalej, takze to je akurat na tu skolku.. juuj bodaj by nas vzali.. lebo aj s druhybym by som ked takbola urcite nie cele tri roky doma, tak bodaj by to vyslo, lebo by som sa citila blbo, kebyze s jednym som tri roky doma a s druhym menej.. to viem uz teraz 😲 😲 ani mne maleho do skolky nevezmu, budem rada, ak ho vobec v troch vezmu, preto som ani neuvazovala nad nicim, ked dnes nahodne som tam vyskusala zavolat 😝 😝 a robotu snad nejaku zozeniem, ked nie, pojdem tam, kde robi moj muz - posledna zachrana

claudinka
26. apr 2010

teda sa tesim, ze statne jasle, nie statna skolka..

eweny
26. apr 2010

Ollako,zatial este nejdeme snazilkovat,az tak za rok..v poslednej dobe my nejak tie tabletky nerobili dobre,tak som ich radsej vysadila,aby sa nahodou nieco nevycudilo s mojim zdravim..

eweny
26. apr 2010

Claudi,pokial viem tak narok na rodicak mat nebudes,pokial das dieta do statneho zariadenia..

luciankasebastianko
26. apr 2010

ahojte bola som dnes s malym v lese( na dvore) 😉a mala som ale 10 kliešťakov na nohaviciach a drobec jedneho na ušku 😠 ešte že je zaočkovany a hned ho kontrolujem je ich tu jak maku 😖 😒 😠 😔
claudi držím palce nech ti všetko vídie si mladučká určite máš na druhe bábo kopec času ja mám 27 ale nikam sa neponáhlam 😉
anni super že ste sa bavili len tak dalej 😲 😀

ollako
27. apr 2010

Ahojte baby, ja uz neviem, ale ten moj maly stale casto kaka, ine priznaky chorboy som na nom nepostrehla, ma prerazane obe spicky dolnych rezakov, myslite , ze este stale moze kakt zo zubkov, uz to trva tak dva tyzdne kaka, ak 3x za den...davam mu normalne mlieko zo sacka ale to uz davno, tak si nemyslim, ze to je tym 😒 ...myslite, ze by som uz mala ist, radsej k lekarovi..papa tak ako vzdy, malo, ale ked je dohladovany, tak sa naje celkom pekne...uz som z toho zufala, dnes kakal uz 2x...rano mal v stolici normalne, mrkvicku a hrasok co vcera jedol polievku, myslite, ze je to nromalne?? 😕

evitkamalicka
27. apr 2010

olla tak zbehni k dr. ked sa ti nieco nezda

ollako
27. apr 2010

evit no asi budem musiet, este som chcela skusit, zacat davat sunar, namiesto obyc. mlieka, dnes prave sa mi zda , ze uz je taj taky tepljsi , skusim mu zmerat teplotu, no zas neviem ci to ma suvis s tou stolicou, lebo to drva uz dlhsie 😒

terezicka
27. apr 2010

Ahojte 🙂
Dnes ráno prišla moja sestra a Lucka ju už od rána vyzerala a hovorila že jej pôjde ukázať pipi ( kuriatka ). A tak aj bolo, len čo Hanka vystúpila z auta už ju Lucka ťahala ku kuriatkam 😀 A potom zasadla na hojdačku a dnu ju dostalo len to, že jej Hanka povedala že jej dá dnu čokoládu 😅 Ale keď mi doperie práčka tak ideme vonku vešať, aby som sa večer pri telke náhodou nenudila, tak môžem žehliť...A cez víkend ideme k našim, chcú maľovať tak chcú využiť aj Mareka keď je doma 😀 A mne mamina hneď povedala že jej budem pomáhať aspoň variť 😝
Ale ešte musíme zvládnuť tento týždeň skúšky obaja, Marek má 3 a ja 2 - tak snáď to všetko dobre dopadne...
Dúfam že vy všetci sa máte dobre, detičky sú zdravučké a poslúchajú 😵

euffra
27. apr 2010

baby, poradte co davate na kasel, nina je chora uz treti tyzden, stale este kasle, nevieme sa toho zbavit, davam jej mucosolvan dva krat denne, natieram mucoplant a davam ho aj do vody na inhalovanie ked spinka, teple olejove obklady na hrudnicek jej nedokazem dat, reve a strhava si to. inak vyzera uz pomerne zdravo, len ten kasel este ma, najma v noci ju dusi.

ba80
27. apr 2010

ahojte... 🙂

euffra, ja ti neviem poradit... 😔

claudi, aj ja viem tak, ze narok mas, len ked das dieta do sukromneho zariadenie... skus si to este preverit

annie13
27. apr 2010

http://dnes.atlas.sk/showbiz/644559/papp-a-luce...
tak mi to bolo luto ked potratila to prve, a v 5 mesiaci, prajem im vsetko len to dobre, nech je malicka zdrava

dneska som vybavila krstiny, tak krstime v nedelu,

ollako
27. apr 2010

euffra zrejme mate laringitidu,, mucusolvan podporuje odkasliavanie a nuti kaslat, tak najneskor davaj o 17 :00 a lekarka nam kazala davat na noc dithiaden asi taku vacsiu stvrtku a maly sa lepsie vyspal a nekaslal tolko, on uz tak kaslal, ze vracal 😝 vtedy sme davali stoptussin, no ked zacal mat vlhky kasel ten mucosolvan a na noc ten dithiaden ale to som davala len par dni, a inak mozes vyskuat aj fenistilove kvapky namiesto dithiadenu..a po dvoch tyzdnoch sme to vzdali a nedavala som nic a preslo to 😅 celkovo nam choroba trvala vyse troch tyzdnov a po tyzdni nam nasadila aj ATB, lebo mal teploty

silwietta
27. apr 2010

aj Misko ma teraz od nedele soplik, ale teraz vecer som mu uz skoro nic neodsala, tak hadam to uz preslo... zajtra cestujeme do Bardejova, tak sa tesim... mali by sme tam byt s Miskom dva tyzdne....

luciankasebastianko
27. apr 2010

ahojte ollako ja čo viem tak doktor povedal je normálne ked dieťa kaka aj 3 tyžden my sme na tom rovnako bola som aj na ster ale nič neukázal tak sa trápime davam hylac forte ale musíš dávať poroz aby nebol dehydrovany 😕 vela tekutín aj slané veci može paličky, kuk. chrumky atd.
euffra ja mám najlepšiu skúsenosť so skorocelovím sirupom ale to záleži od druhu kašla zrejme ale mne teraz nezabral ani hedelix ani bronchosias -alebo tak neako, až ten skoroceloví 😉

terezicka
28. apr 2010

Ahojte, zas sme hore od 5:45, Marek samozrejme spal a vôbec nevedel čo sa deje okolo neho, prišiel až keď boli pripravené 😀
Dnes v Modrom z neba bude Miloš - chlapec ktorý sa lieči na onkológií spolu s mojou sestrou a majú dokonca aj rovnakú diagnózu. Ak chcete pozrite si...

ollako
28. apr 2010

lucianka no dufam, ze je to OK, lebo inak chorobu nejavy ziadnu a pije vela aspon to...a inak som bola dnes v prvej poradni a babuliatko meria 45 mm skakalo, no paradicka 😵, mam aj tehu knizku, tak som uz oficialna tehulka 😀

evitkamalicka
28. apr 2010

olla parada.....ja mam poradnu zajtra a presne o tyzden 3D

ka3n
28. apr 2010

ahojte..taaaaak aj ja som uz muza zlomila a povedal, ze cez leto alebo po lete sa mozeme snazit o druhe babo 🙂) no hadam si to nerozmysli...

Terezka, ked drobec dovoli isto to budem pozerat, niekedy to pozeram a vzdy su tam take strasne smutne pribeh, tak si aj poplacem. :(

..tak aj my sa pridavame do klubu, silvika, aj my mame soplik od vcera-dnes..asi ste nas nakazli v nedelu na tom nasom stretku 😀

evitkamalicka
28. apr 2010

ka3n super, tak nech sa potom rychlo zadari

silwietta
28. apr 2010

ka3n, tak sme vas nakazili 2x... soplik aj druhe babo? 😝

ollako
28. apr 2010

baby ten moj Petko stale kaka 🙄 , vcera kakal 4 x, dnes 3x, uz ma aj ritku zaparenu 😒 , ja neviem, ale nestazuje sa zeby ho brusko bolelo, ani nie je nejak extra umrncany, aj papat papa ako vzdy , no teraz som mu namiesto mliecka dala kasu mrkvovo ryzovu do flase zarobenu s vodou, tvaril sa divne, ale pije uvidim co mu to spravi a kupila som sunar, tak v noci mu asi zarobim ten

Evit ides na 3D kolko sa u vas plati, my si moc nemozme dovolit dat 1500 sK , ani opri Petkovi som nebola, ale velmi sa mi to paci 😵

evitkamalicka
28. apr 2010

olla 35€....ja som pri Adamkovi tiez nebola, ale teraz idem

luciankasebastianko
28. apr 2010

ahojte ka3n no super 😀 ollako pááááááni 45 mm riadny kus 😀 😀 😀 tešíme sa 😎 terez pozriem aj ked mi žaludok natlačí až do krku 😔 inak mamina bola na CT a vysledky sú dobré 😉 ide na operáciu kvoli pruhu po poslednych operaciach ,ale už máme dúfam najhoršie zasebou 😎 dnes mi velmi pomohla s malym ja som robila obed potom ,pupavovy med ,umyvala okná atd
maly bol dnes hore od 5:15 potom zaspal na hodku o 9.45 a viac nič 😲 ale o 19.15 zaspal jak kabela 😀

rony253
28. apr 2010

ahojteeeeeeeee, tak ja som si prave doupratovala kupelnu, toaletu a bidet ci ako sa to pise 😀 cakam pokial dlazka vyschne
idem dat este kuchynu doporiadku nalozim do mycky co sa da a zbytok rucne strucne 😀
Mame sa inak fajn, zatial sme zdravíííííííí a dufam, ze to tak aj ostane klop klop klop, vraj dokina co tu je vo vedaljsom vchode sa stara aj o detske prehliadky tak tam zajtra pojdem na kus reci a dohodnem si nejaky termin, nech Saru trosku popozera odvazi a odmeria 🙂 nemam ani šajnu kolko vazi a meria, ale na rukach je uz dost tazka 😀 dalsiu kontrolu podla nasej knizky mame az v 22 mesiaci predpisanu, ale dovtedy sa mi nechce cakat a dam ju zaockovat aj proti kliestom ak mi ju este zaockuje... uvidime dohodnem sa s nou, kiahne nedavam uz som sa rozhodla hadam to nejako prezijeme ked ich dostane, vraj to trva len 10 dni som tu s mamickami rozpravala co to uz ich deti mali. Ale este o tom s Dr. pokecam.
joooooooooooooj musim pradlo vybrat...
Ka3n tak hadam si to manzel nerozmysli... drzime palce, mozno sa vam to na stretku podari, zmena prostredia... 🙂
idem ja caute zatial...

luciankasebastianko
28. apr 2010

ahoj rony ja som tiež dala proti klieštom a už sme aj jedneho maly 😠 a už tolko nepracuj a relaxuj 😀

timotej
28. apr 2010

Ahojte tak my sme dnes strávíli príjemné popoludnie a podvečer s Ka3n jej manželom a Matúškom. No ani sa nepochválila s tými plánmi na druhé dieťa ale ona je akčná viem si predstaviť ako Milana presviedčala.

ka3n
28. apr 2010

.🙂 no ked budeme na tom stretku tak tam bude toooolko deti, ze moj muz teda chut na dalsie strati 🙂

Timotej ahoj..super bolo, som rada, ze sme sa videli a aspon nam rychlo presiel dnik a decka sa vyjasili.

ollako
29. apr 2010

prajem pekne ranko 🙂
baby kedy a kde mate to stretko, nam to tentokrat nevyslo, no co uz snad nabuduce 😉
to je super , ked ste z rovnakeho mesta sa postretate , no ja tu od nas nikoho nemam 😕
no si predstavte, ze Petko mi vcera tu kasu bezproblemov vypil, tak uvidim, ci bude zase hned rano kakat

euffra
29. apr 2010

ahojte babulky, nina dnes dostala antibiotika, boli sme na kontrole, uz je treti tyzden chora, teda ani nevyzera byt chora, ma stale kasel a ten ju dusi najma v noci, cez den je to zdrave behajuce dieta ktore si obcas odkasle. doki povedala, ze ma opat strasne zapalene hrdlo, ze sa divi, ze pekne papa, obycajne deti s takymto hrdlom odmietaju papat a dala antibiotika, lebo to uz trva dlho, tak dufam, ze pomozu a ze uz budeme ok.