Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
4. máj 2010

annie neboj to prejde aj ja som to tak mala, trvalo to asi 5 mesiacov, brutal, ak sa necitis moc dobre, bolo dobre navstivit odbornika, alebo sa aspon zverit nejakej blizkej osobe, chodievaj vela von, to bol pre mna najlespi liek, chodit medzi ludi, vlemi vam drzim palce, aby ste to zvladali 😉

ollako
4. máj 2010

ja som maleho teraz ulozila ale hulaka, neviem co mu zacina sisat, uz vecer nechcel bezo mna zaspat, a tak krasne zaspinkaval, aspon s tymto sme uz nemali problem, nechapem co sa mu robi 🙄

annie13
4. máj 2010

mne branik uteka pod auta a tak, tak ja som rada ze ho mame,
pridavam foto z krstu, mame len 2 lebo sme zabudli nabit bateriu, mala revala v kuse vid foto

aj ja si zacinam mysliet ze budem potrebovat psychosa

vyborne mlady muž je uz hore, a teraz zobudi aj Vikinu bezim

annie13
4. máj 2010

ollako nie ktovie aka utecha ze 5 mesiacov

ollako
4. máj 2010

annie ja viem, ale ved nikde nie je napisat, ze to bude trvat tak dlho aj tebe 😅 nemas nejaku kamaratku , ktora by mohla prist aspon ti robit spolocnost, , ja som bola vonku v kuse,, len som nemusela varit, co bolo velke plus, tam som sa stretla so znamymi postazovala sa a hned mi bolo lepsie 😉

annie13
4. máj 2010

ak nie su v robote tak su vonku s drobcami ktory uz behaju po preliezkach a oni sedia na lavickach ja ked zastanem s kocikom tak mala si ide dusu vyrrevat

ollako
4. máj 2010

annie,no to nemas bohvie co , no ale musis vydrzat, ine ti nezostava, ked uz nevladzes na vsetko sa vykasli, a male prsnik do ust a brankovi pusti rozpravku ak teda vydrzi, a relaxuj 😉 ked len 15 min, aj to je nieco

annie13
4. máj 2010

ozaj ake rozpravky zaujmaju vasich malych nas nic

winona24
autor
4. máj 2010

annie macko uško a najnovšie jimjam

evitkamalicka
4. máj 2010

aj u nas fici jimjam

winona24
autor
4. máj 2010

Natuška si pýta že dip te...... 😀 😀 😅 😅

ollako
4. máj 2010

mojho bambulka, a jurosik

kamilka12
4. máj 2010

ahojte,

u nás tiež Bambulka...4 časť, kde Dedo Jozef upratuje 😀 😀

timotej
4. máj 2010

ahojte tak aj u nás Bambulka, niekedy vláčik Tomáš tiež kanál Jim jam

timotej
4. máj 2010

Annie držíme palčeky aby si to zvládla neboj depka prejde

annie13
4. máj 2010

a kde zozeniem bambulku
co je jim jam ani netusim
tu na kablovke su len take vrazebne

evitkamalicka
4. máj 2010

annie jimjam je rozpravkovy kanal

kamilka12
4. máj 2010
ollako
4. máj 2010

kamilka aj mi pozerame bambulke te youtube, no uz mi to ide na nervy a rada by som videla aj ostatne casti 😝 😀

evitkamalicka
4. máj 2010

my pozeravama bambulku cez vikend na kanali CS Film

goga03
4. máj 2010

ahojte,
aj my ficime na bambulke, pozera ju kazdy vecer pred spanim namiesto vecernicka. mali sme to napalene na dvd, ale dost sa to ponicilo,uz nam par casti nejde spustit, tak som teraz objednala take bonusove balenie ze komplet vsetky casti babmulky na troch DVD a este k tomu aj CD s pesnickami.
Ale jedna baba na koniku tu predava vsetky casti za 3,50 plus postovne. ale to bude urcite napalene. ja som radsje investovala, lebo chcem nech to moze pozerat potom aj Tamarka 🙂
Inak oliverovi sa lubi bambulka hlavne preto, ze ju dedovi jozefovi doniesla tatrovka so zeriavom 😀 on je uplne vysadeny na tatrovky, bagre a traktory.

luciankasebastianko
4. máj 2010

ahojte babule anni snad to rychlo prejde slniečko je super na depku aj na hormony 😲 a teraz ide leto snad to bude o.k
baby maly mechcel pozerať nič a to mame disney Channel a perd časom mi kamoška dala dvd a maly sa nevie od toho odtrhnuť už som objednala všetky časti a nelutujem akurát že to ide sttáááááááááááááállleeee 😀 poikial niesme vonku
je to o traktore a jazdia tam aj iné stroje , maly začal síce používať čechizmy 😝 jezdime , trakturek

odporučam zufalím mamičkám :

https://www.youtube.com/watch?v=mJJczE_opIs
eweny
4. máj 2010

dobry vecer sa prajem, prisla som nakuknut a docitat 🙂

eweny
4. máj 2010

aj u nas frci dan-dan..v preklade jimjam 🙂 uz hned rano musime zapinat..ale su tam pekne rozpravky..ked si vsak maly zmysli, musime pustat Dobu ladovu 3..velmi rad ma dinosauri 🙂

eweny
4. máj 2010

Chcem sa opytat, tie co davate uz normalne krabicove mliecko, tak ho aj prevarate?..kupila som mu bananove frapko a chcem vyskusat, ci sa na to nahodou nechyti..len neviem, ci prevarit mliecko, alebo uz netreba? 😒

eweny
4. máj 2010

Dnes ked sme boli podvecer vonku, tak som mu tak trosku dovolila ist do piesku..ja mam totiz averziu voci nemu, kedze ako dieta som z piesku dostala infekciu a nasledne ekzem, ktory sa so mnou tiahne uz pekne dlho a sposobuje mi problemy..to ste mali vidiet, ako sa tesil..nic ine ho nezaujimalo..vsetky deti lietali na motorkach, hrali sa a on ako truhlik sedel v strede pieskoviska a nakladal lopatkou piesok do vedierka..ani domov nechcel ist odtial..

ked som ho videla, aky bol stastny a spokojny, tak by som mu to aj dovolila castejsie, ale co ja?..asi budem musiet nosit chirurgicke rukavice a tak ho chytit..neznesiem, ked sa mam piesku dotknut a ked si predstavim, co vsetko v nom asi je, aky humus..nebol totiz meneny uz niekolko rokov, este ked som bola ja dieta, tak je tam stale ten isty 😠

rony253
4. máj 2010

ahojte, tak mi ficime na vcielke maji a na vtacikovi Vilkovi obe su to dvd, vcielka maja 4 rozpravky na dvd a vilko stva asi hodinu no a pred spanim ni nepocuje len pipi akoze vtacik a Maja, a nic ine nechce len tie dve dookolo, ja to uz ani pocut nemozem 😀

ka3n
4. máj 2010

ahojte..eweny, krabicove mlieko neprevaram..a my neficime na nicom, 🙂 lebo za cely den, ani TV nezapneme...

bubinko83
5. máj 2010

ani my nepozerame vobec telku.Sice je zapnuta ale filipka to nebavi

evitkamalicka
5. máj 2010

dobre ranko,

no ja casto musim telku vypinat, lebo maleho potom nic ine nezaujima, nechce sa hrat, rozpravat nic, len cumi do bedne a nereaguje vtedy na nic co sa deje okolo