Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

terezicka
5. máj 2010

Ahojte, dnes padáme otiaľto a ideme k mojej starkej ale ešte predtým musím ísť do sociálky, no dúfam že tam nebudem dlho keďže idem aj s Luckou...
U nás TV nula bodov, Lucku nezaujíma vôbec, možno niektoré reklamy na tie veci na umývanie wc-ka kde sú tie zvieratá a ešte na mlieko hami ale inak nič, ani rozprávky, ani pesničky keď idú...Pre ňu sú najlepšie len knihy 🙂

kamilka12
5. máj 2010

Dobré ráno 😉

U nás Martina tiež v telke nič nebaví, okrem niektorých reklám...a tak som si myslela, že ked mu na nete pustim tú bambulku, tak že to pozerať vôbec nebude a on to normálne pozerá 😉

luci - ten traktor je tiež super 😉

Ja som sa tiež chcela spýtať na to KM. Aké by som mala začať dávať? plnotučné nekrabicové, alebo polotučné krabicové? 😕 prevárať neprevára´t...? a ak prevárať ako dlho? Všade čítam niečo iné 😒

evitkamalicka
5. máj 2010

ja davam trvanlive polotucne alebo plnotucne a neprevaram

ollako
5. máj 2010

ahojte ja davam polotucne v sacku a to prevaram, tak dlho kym nejde vykypiet 😅 ... no ale uz som mu davala aj trvanlive , no teraz som mu kupila sunar a dza sa, ze to kakanie a zlepsilo, tak neviem, ked ho dopije skusim z krabice a ak bude z neho zase kakat, tak to mlieko asi nemoze, no ale nejde mi to do hlavy, ved do nedavana s nim problem nemal 😒

kamilka12
5. máj 2010

olla - my presne to potrebujeme, aby kakal častejšie....lebo už fakt kaká raz za 3 dni...a tiež mi to nejde do hlavy, lebo doteraz kakal skoro každý deň a pil UM 😒 Až teraz začal mať problémy, tak asi je čas na zmenu aj u nás aj u vás 😉

annie13
5. máj 2010

dakujem babenky tak idem kupit bambulku 😉

ollako
5. máj 2010

annie ved mu ro pusti na nete 😉 nemusis hned kupovat dvd

winona24
autor
5. máj 2010

čaute baby....

no Natálka akurát pozerá požiarnika Sama..... 😅 😅 😅

pijeme krabicové trvanlivé plnotučné mlieko,ktoré hodím ohriať do MW a je to

evitkamalicka
5. máj 2010

nas akurat kuka JimJam

ollako
5. máj 2010

a moj kuka videjko, ked sa narodil 😵

ka3n
5. máj 2010

ahojte...no moj mi tu robi bordel a ja za nim upratujem, ale dopila som kavicku a ideme na dvor nech sa trosku vyjasi, vsak je ako odtrhnuty z retaze..poobede ideme do PK kupit sandalky, lebo maly stale chodi po spickach, tak nam ortoped povedal, aby sme v zdravotnych potrebach kupovali botky, ze to je najlepsie, tak hadam nieco kupime, ale uz sa vopred tesim na ten hysak, co chyti, kd budeme skusat.:(

No a ja davam krabicove plnotucne alebo polotucne a v poslednej dobe mu chuti granko, lebo frapko nam prislo a niekde v okoli ho nemaju :(

felixko
5. máj 2010

my pozerávame Maškrtníčka DVDčka, každú nedeľu nahrávame, býva to na STV1 okolo ôsmej každé nedeľné ráno. a začali sme pozerávať aj bambulku, odvtedy malá vykrikuje, "čo bolo bolo bambuka"

čo sa týka mlieka, tak sme začali piť na striedačku Bebu a polotučné trvanlivé mlieko s frapkom 😉

inak máme brutálne sople, tak takáto zahlienená malá ešte nebola, odsajem na dva razy aj plnú odsávačku, našťastie sú to len priehladné hlieniky, žiadne zelené sopliská 😒 😒 😒

jáj a včera ma jak nasral môj drahý mužík, večer som uspávala malú, stále plakala, lebo nemohla spať kvôli soplíkom, vonku začalo pršať, tak som mužovi kázala, nech zvesí veci z balkóna, aby nezmokli, tak ich o nejakých 10min. už zmoknuté dával dnu, nahádzal ich na zem v obývačke, kde tie veci čakali na mňa 😢 . keď som sa ho opýtala, čo to má znamenať, prekvapene sa ma spýtal, že čo s tým má robiť? chúďa moje, nevedelo si poradiť, čo s takou hŕbou vecí...hlavne, že ja to musím vedieť. nakoniec ich všetky nahádzal na jeden radiátor, takže to tam všetko do rána pekne kvasilo 😠 😠 😠 baby, čo sú tí chlapi fakt z inej planéty??? vedia, že to za nich spravíme, tak načo by sa oni namáhali.

kamilka12
5. máj 2010

hm...tak som práve dovolala s našou doki...lebo dnes malý pri kakaní veľmi plakal a vraj môžem skúsiť dávať KM ale nie krabicové...treba dať čerstvé a polotučné 😒 ...samozrejme prevari´t. A tiež mi odporučila kúpit probiotiká BioGaia, tak dnes to idem kúpiť.

ka3n
5. máj 2010

felixko, prepac, ale pekne som sa zasmiala na tvojom muzovi 🙂 s tym pradlom, ale musim ti dat za pravdu,moj je taky isty, ale on by ich ani na radiator nedal, ale nechal na zemi lezat 🙂

ba80
5. máj 2010

prajeme vam pekny den... 🙂

eweny
5. máj 2010

Ahojte babule,
nedavno sme sa vratili od kadernicky..maly je riadne vystrihany,no fesak 🙂 tak sa vyreval,ze hned zaspal,ani polievocku nechcel papat..

eweny
5. máj 2010

Biogaia su super kvapky,aspon u nas maju dobre ucinky..mame po nich aj krajsi ekzem,kakanie kazdodenne a aj imunitu lepsiu..

ka3n
5. máj 2010

eweny, tak to poznam, maleho nam strihali uz 2x a reval az zachádzal, ani nadýchnut sa nemohol, ale on sa aj trepal., no otras, traja sme ho drzali 🙂

ba80..aká krásna princeznička je z nej.super foto 🙂

eweny
5. máj 2010

Ka3n,aj mne maly chodi dost po spickach..idem mu kupit sandalky sante v lekarni..tie sa nam uz minuly rok osvedcili..

eweny
5. máj 2010

Ka3n,presne aj nas tak..teraz uz 3x sa strihal a bol ten cirkus o trochu mensi 🙂

ka3n
5. máj 2010

eweny, matus chodi stale.stale po spickach, ja som z toho uz zúfala, voláme ho "baleták" 🙂...ja som mu jedny sante skusala, vel. 23a boli total velke mali presne 15cm..dnes pozrem take ale mensie v PK..ale to zase bude nervov pri skusany..naposledy pri cizmach tak reval..a botasky sme radsej ani neskusali..tak uvidim co teraz.

bubinko83
5. máj 2010

ahojte,my strihame maleho doma sami,teda drahy skor 😉 ale nerobi cirkus chvalabohu.Iba sa furt mrvi lebo ho tie vlasy šteklia všade.

a mlieko pijeme ešte kojenecke hipp .Filip pekne papa aj kaka a kedže nas to nejak finančne neobmedzuje tak ho budem určite davat aspon do 2 rokov.

annie13
5. máj 2010

my sme boli pred svadbou v piatok u kadernicky a super sa drzal az na to ze jej doslova zožral cele tie cokoladove keksiky take gulicky neviem co to je a nemohla pouzit mašinku len nožničky tej sa bál

evitkamalicka
5. máj 2010

tak som doma, je to troska zle naskenovane, lebo nam blbne tlaciaren, ale pohlavie uz vieme a teda vyhrali moje materinske pudy

felixko
5. máj 2010

ka3n on by ho na ten radiátor nedal, keby som nebola niečo povedala. inak predtým bol veľmi poriadkumilovný, pokiaľ býval s mamičkou, teraz sa zhumpláčil, chalanisko jeden, lebo vie, že zaňho všetko spravím.

my sme sa ešte nestrihali, ale čoskoro nás to čaká,lebo malá je kučeravá ako baránok

winona24
autor
5. máj 2010

evitka a to Vám nenahrali na CD tie fotky??? my máme CD z 3D UZV..... 😕

evitkamalicka
5. máj 2010

winon mame na DVD ale nie fotky, ale normalne videa ako sa drobec hybe, pije plodovu vodu atd ale fotky nie, fotky len tie 2 vytlacene

ba80
5. máj 2010

no a zajtra by uz nemuselo prsat, lebo teraz mame doma tolko pizze, ze neviem, kto to poje... 😀 😀

winona24
autor
5. máj 2010

čo ste piekli Hani???? 😀 😀 😀

ba80
5. máj 2010

no od nudy som upiekla rovno 3... 😀 😀 😀