Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ollako
5. máj 2010

evit tak chalanisko, 😉 nech je zdrav Oliverko, ja som tiez chcela Olivera, ale muz je zasadne proti, 😝 ....
my sme dnes boli na merani NT 1mm 😵

vejinka
5. máj 2010

aj ja gratulujem k chlapovi evit 😉

luciankasebastianko
5. máj 2010

ahojte evi Oliverko je krásny 😉 to počasie ma zničí 🙄

ollako
5. máj 2010

lucianka nie si sama 😠 , porazi ma z toho dazda, co ja budem s malym zajtra robit, cely den doma zavreta, hlasia prsat na cely den 🙄

ka3n
5. máj 2010

cooooo ma prsat zajtra cely den? ani pocko nesledujem, ala hadam sa mylia, lebo ma doma s nim porazi a muz pride neskoro z prace..júúúúúúj.

rony253
5. máj 2010

ahojte, tak ja som prave dozehlila, ale este musim vybrat pracku na susiak a zapnem susicku na osusky, normalne som tu jak v tovarni 😀 nejakej. este aj mycka bezi 😀 v noci je elektrika lacnejsia 😀 asi...
idem sa potom osprsit a zajtra nas caka u novej dokiny kontrola priebezna a ideme sa predstavit. tak som zvedava aka bude Sara, hadam zlata a nebude revat.
tak vam prajem dobru nocku... papa 🙂

ollako
6. máj 2010

Ahojte babule, neviem co sa smojim drobcom porodbilo, ale nejako sa nam pokazilo zaspavanie, nechce sam zaspinkat, a vnoci sa pyta za mnou do postele, co tu uz dlho nebolo 😕 , no ale spal dneska az do 7:45 a bol raz hore akovzdy, no aj tak dobre, len to vecerne zaspavanie 😒 ...
ja idem dnes poriadit, lebo tato moja unava ma tak premaha, ze sa mi nic nechce, a uz musim nutne povysavat , prach poutierat a kupelku vyrajbat, ach stale by som len spala 😲

evitkamalicka
6. máj 2010

dobre ranko....ja dnes nerobim nic, vonku prsi takze dnes nepojdeme a okrem toho nam robia dlazbu v celom cinziaku, takze ani vytah nam teraz 2 dni nepojde, tak bude pyzamovo-papucova kultura

annie13
6. máj 2010

ahojte babule
evit gratulujem k Oliverkovi, tak dvaja chlapi
no ani my dnes nepojdeme vonku , tak leje ze az, Hron je az po hradzu, mame ho pod oknom tak normalne strach, v noci bola taka burka ze som sa az bala
aj nam nejde vytah a to sme na 8, menia okna na poschodia tak v kuse vrtaju a zbijaju ci co, tak Branko sa ma cely cas drzi za nohu co sa boji, vid foto takto sa tvari ked zacnu vrtat 🙂

ozaj tip na vylet, ale neviem ako to ma vzdialenostne, ale bol tak kolega a veeeeeeeelmi to chvalili
http://www.habakuky.eu/

bubinko83
6. máj 2010

annie,v noci bola burka ?ja vobec neviem spala som jak zarezana.Asi aj u nas bola som si všimla že som mala všetko spodne pradlo zo šnury po celom balkone.Som si to neprištipcovala.Ako zvladaš 2 detuše? Už si si zvykla aj nie? 🙂

evitkamalicka
6. máj 2010

aj u nas bola vecer a v noci burka, vecer vypadla elektrika 2x a v noci tiez raz

ba80
6. máj 2010

cafteee... u nas bola burka rano okolo piatej... ja milujem burky 😎

evitkamalicka
6. máj 2010

aj ja milujem burky

felixko
6. máj 2010

bubi u nás bola búrka iba večer, čo viem. v noci asi nie 😕
aj ja milujem búrky, hlavne v noci, keď som zakutraná v posteli a vonku leje ako z krhly 🙂

annie pod nami susedia robia stierky, to je tiež riadny buchot, najskôr fréza,potom zbíjačka, ale teraz je už kľud, len šúchajú steny a nesie sa to po paneli, ale inak fajn, lebo Nina mi pri tom spí ešte lepšie, ako obvykle. asi ich idem poprosiť, či by nemohli pokračovať. a na vŕtačku si už celkom zvykla, aj keď sa tiež predtým bála. je to nepríjemný zvuk aj pre dosplelých

evit my bývame na najvyššom poschodí bez výťahu 😒 ale dá sa, už sa ani nezadýcham, keď vynášam malú hore schodmi. hlavne, že tu máme kľud a nikto nám nebuchoce nad hlavami. a ešte som zabudla, gratulujem k chalaniskovi😀

ollako aj mňa ide poraziť z tohto počasia, malá doma vymýšla, lebo sa nudí, všade sa štverá, nikde neobsedí, rozprávky a knižky ju bavia len chvíľu, nič nemôžem s ňou porobiť, hrôza. za iných okolností by sa vonku vyjašila a doma by aspoŇ chvíľu sedela a oddychovala, ale takto...

ba80
6. máj 2010

felix, ja uz malu nechavam, nech si vyslape sama, stara mama mi byva na stvrtom bez vytahu a mala vyjde v pohode...

evitkamalicka
6. máj 2010

aj nas slape hore schodmi sam

terezicka
6. máj 2010

Ahojte 🙂
Evitka tak Adamko bude mať parťáka, gratulujeme 🙂
Hani aj ja Lucku nechávam šlapať po schodoch, ju to veľmi baví, dokonca dakedy keď sa ponáhľame a chcem ju zobrať na ruky tak začne nerváčiť a driape sa dolu aby mohla chodiť sama...A doma máme schodov dosť veľa, takže máme každodenný tréning 😀
Búrky nemám rada cez deň, lebo aj teraz čo budeme robiť do večera samé..Asi jej skúsim tu na nete pohľadať nejaké rozprávky, uvidíme či to bude mať úspech lebo TV ju nebaví vôbec...

ba80
6. máj 2010

...a u nas vylieza slnko... som zvedava ako dlho... 😎

evitkamalicka
6. máj 2010

tak tak partak bude, traja chlapi v dome, no bude zabava

annie13
6. máj 2010

potrebujem radu
mate niekto ten monitor dychu Nanny co je ta podlozka pod matrac, v noci nam to zacalo vrestat, mam ist s malou k Dr.? Prestala dychat? Mohli to byt baterky alebo ja neviem? Spala som takze som vyletela do rovnych noh a vybrala ju z postielky az spiskla, asi sa zlakla potom som ju normalne nakojila a spala dalej
ale teraz neviem ist s nou radsej na vysetrenie, ja som v detstve mala selest na srdci ci nieco take
zlakla som sa velmi

ba80
6. máj 2010

aniie, ja neviem, asi radsej chod, ked sa ti nieco nezda... nam to vrestalo len raz, ale to oliv z toho zliezla, ako putovala po postielke... odvtedy som to ani nezapla...

terezicka
6. máj 2010

Annie my sme to nemali, ale kamoška mala no neviem akú značku a tiež im to 2x spustilo polach v noci keď bola malá ešte malinká...Ale všetko s ňou bolo v poriadku

winona24
autor
6. máj 2010

annie ja by som na Tvojom mieste nerobila paniku......nám to tiež pár krát spustilo poplach.... nie veľa krát,ale predsa...možno len tak plytko dýchala....to bábatká proste robia...alebo bola mimo dosku......neboj nič...ja viem,aké je to nepríjemné,keď to začne ziapať...ja som skoro infarkt dostala..... 😔

rony253
6. máj 2010

No ahojte, tak sme boli u doktorky, az tak moc sympaticka mi nie je 😒 Saru pekne popocuvala pozrela uska a hrdielko povedala, ze srdiecko a pluca su v poriadku. Pytala som sa na ockovania kiahni a kliestov, takze kiahne absolutne zrusila a klieste ano, ale si vraj musim vyzdvihnut vakcinu v lekarni a este u nej platit 12 euro extra za to ze jej ju vpichne, tak uz som bola vytocena, lebo u nasho detskeho to bolo inak, on mal vsetky vakciny v ordinacii a ziadne extra platenie za vpichnutie akoze poplatok. tak som volala mojmu doktorovi do Judenburgu mi to nedalo, a on povedal, ze on by ju zaockoval na kiahne, ze on o tom vsetko studoval a mi to odporuca. takze super, je mi az do revu ze co mam robit, idem dnes volat jednu doktorku detsku poobede tu vo Viedni a sa este opytam jej. Tato doktoka bola mila ale odmerana dost, ja som ju chcela odvazit, tak mi povedala, ze preco som ju neodvazila doma 😠 krava
no pre dospeleho je to mozno fajn doktorka ale pre dieta sa mi nepozdava. zajtra idem na odber krvi a mocu k nej a urobia mi kompletnu kontrolu...

ba80
6. máj 2010

jeeeeeeej, sme boli v obchode a u nas je normalne ze teploooo... 😎

rony253
6. máj 2010

jeeeeej ahoj ba... cmuk
aj tu je teplo
mala mi zaspala a ja idem rýchlostrou vetra do drogerie... paaaaaaaaaaaaaaaaaaa

kamilka12
6. máj 2010

Ahojte,

u nás ráno trochu popršalo, ale už sú cesty a chodníky suché a vyzerá to, že sa bude vyjasnievať..poobede by tu pršať už nemalo 😎 Ja sa búrok bojím 😖 , ale mám rada klepkajúci dážď v noci na okná....nie búrku 😅

Doobeda sme boli v materskom centre, maly je v poslednej dobe hroozne umrnčaný, nemôže sa k nemu priblížiť žiadne dieťa hneď spustí hysterický plač a ja neviem čo s ním mám už robiť ☹ Mám pocit, že čím viac medzi deti chodíme, tým viac to robí...

winona24
autor
6. máj 2010

niw teplo,ale dusno......poobede šípim búrku

ka3n
6. máj 2010

ahojte..tak aj u nas uz svieti krasne slniecko a myslim, ze poobede uz ziadna burka nebude, ale je príšerne dusno ako pise Win, maly mi konecne teraz zalomil tak mam veget.

bubinko83
6. máj 2010

baby taka som nahnevana ,objednala som malemu gumaky na MMB od jednej pani ktora nema žiadne referencie (ked som paltila som si to nevšimla) a teraz mi neodpisuje a asi 2 dni a nič neviem o nej. 😠 😠 😠 Nechapem 😲 Ani mi tak nejde o tie prachy ale skor o to že som sa ne tie gumaky už tešila a teraz ma to len zdržiava ,lebo čakam jak truba že či mi ich poslala alebo čo .Ja nechapem niektorych ludi ,či su odkazane na tie drobne čo som jej poslala,alebo či nema čas.Ale už ked si dam inzeraty aspon odpovedam,nie? Jaaaaaaaaaj taka som vytočena z toho. 😒 ☹ 😠