Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ba80
18. máj 2009

ranajkujem... 😀

vejinka
18. máj 2009

jaaaaaj ..ja sedim a nieco mi chyba...aaa uz to mam mineralka lebo skapinam od smadu

natasa8
18. máj 2009

veji.. bola som na balkone zvesit pradlo.... a spomenula som si tam na moje kvietky, ktore som ani nepamatam kedy polievala 🤐 ..... ale su statocne - prezili 😉

vejinka
18. máj 2009

natasa heh to ma stastie ta rastlinka..ja mam len jeden kaktus pre istotu..a teraz kraaasne kkvitne..pockaj odfotim to 😀 ale na net to musi hodit moj muz tak dnes pofotim aj Erika aby mal dovod preco to ponahla 😀 😀

kamilka12
18. máj 2009

Ahojte,

Zuzi...nitrianske stretko by bolo super 😵 ..už by sa aj patrilo spoznať sa 😀

vejinka
18. máj 2009

sakra sprosty fotak..po niekollkych neuspesnych zaberoch som sa na to vykaslala ked ja vzdy fotim len auto a teraz to xcelo specialne priblizenie ale kedze manual nemam tak to kaslem fotka bude ale nie z blizka 😅

kamilka12
18. máj 2009

Dnes ráno malý so mnou ranajkoval vianocku...asi to nie je moc dobrý nápad dávat mu sladké pečivo..ale taaaak mu to chutilo...až na mňa vykrikoval aby som mu ešte dala...išiel za zadrhnút za tým 😀

bubinko83
18. máj 2009

ahojte,na nitrianske stretko by sme sa možno pridali aj my 😉

bratrancovy sa včera narodila dcerka tak sa chystam ju ist pozriet ,lebo dnes ideme na oslavu sestra ma 30 rokov.Bože ake sme už stare kravy,len prednedavno sme sa bili doma a zle si robili. 😲 😵 😀

eweny
18. máj 2009

ahojte 🙂

kamilka, aj mojmu malemu velmi chuti vianocka s maslom..stale vykrikuje ham-ham a mne nezostava nic ine, len mu davat 🙂

eweny
18. máj 2009

ollako, no Bojnic sa urcite chystame ale este neviem kedy..chceme ist niekedy aj do PD, muzik tam ma byvaleho kolegu a im sa narodilo druhe babatko, tak pojdeme na navstevu..noooo, potom sa veru mozem ozvat, nebolo by zle stretnut sa 🙂

ollako
18. máj 2009

ewen kludne, daj vediet, ak budes mat cas a chut ma vidiet, nejako by sme to zosnovali 😉
maly mi spal hodinku a dvadsat min. no vcera spal skoro dve, tak sa mi to vidi kratko..ale lespsie ako pol hodina 😅

ake ovocie uz davate drobcom?, ja neviem co mu mam dat na svacinu

natasa8
18. máj 2009

chcela som zehlit - ale dosku mam pri malej v spalni, a urcite by som ju zobudila keby som po nu isla - tak nemozem - dobra vyhovorka, nie ?

ollako
18. máj 2009

natas ty mas presne taku vyhovorku ako ja, nakoniec to len poskladam a nezehlim 😀

natasa8
18. máj 2009

ovocie- ja mam podozrenie ze malej nerobi dobre jablko, tak som sa rozhodla na isty cas vysadit.
Vcera som bola teda kupovat vyzivky - a vraj broskynova s cerealiami. Myslim fasa, pozriem na zlozenie a tam ze 55% jablkove pyre 😠 😠 😠

eweny
18. máj 2009

natas, myslis Sunarek broskyne s cerealiami?

natasa8
18. máj 2009

olli - no mne to nakoniec mozno vecer ozehli muz 😅

natasa8
18. máj 2009

eweny - ano, presne tu

ollako
18. máj 2009

mojmu praveze jablcko robi dobre na stolicu, tak hoi mame skoro kazdy den, lebo tvrdo kakava. par dni dozadu mall zase hnacku, tak som davala banan, mal aj marhulkovu vyzivku aj hruskovu, vsetko mu velmi chuti 😅 ...ale dnes neviem co mu mam dat a do kelu, chcela som ist do obchodu , ale zacina hmet a ide taaka cernava asi bude riadna burka a lejak 😨 tak asi poletime, poletime, kym to tu este nie je

eweny
18. máj 2009

natas, tak tu moj Petko zboznuje..aj dnes ho caka na desiatu spolu s piskotami..neviem, ci si ju uz skusala dat, ale je naozaj vyborna..

ollako
18. máj 2009

ze hmet- hrmiet som myslela 😀

natasa8
18. máj 2009

ew... ja sa prave teraz snazim davat bez jablk. Malej sa robia na tvaricke take pupaciky a vecer mavame problemy s bruskom - mam podozrenie ze s jablk.
Aj ked vcera vecer brusko trosicku sarapatilo, hoci sme jablcka uz 4 dni nemali, ale pupaciky teraz nemame 😨

Inak to je hrozne s tymi potravinami, ako zistim co malej vadi ked kojim. Ved jej moze nakoniec vadit aj nieco co zjem ja a dostane sa to do mlieka ☹

Pritom sa snazim dodrziavat vsetky zasady a odporucania, nedavam nic co je vraj nevhodne, kazdu novu potravinu po 4 dnoch a aj tak som z toho jelen 😠

zuzana1710
18. máj 2009

kamil,no ja s estell sa uz pozname,tak este par nitraniek by som spoznala.. 😉 aj dnes sa mame s estell stretut ak mi do toho nieco nepride..pod aj ty. 😉

winona24
autor
18. máj 2009

no ahojte babulky...

tak kĺby máme v PORIADKUUUUUU 😝 😝 🙂 🙂

stihla som obehnúť aj neurológiu...malá sa napapala a v momente zaspala....

ka3n
18. máj 2009

ahojte..dala som nejake nove foto..

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

kamilka12
18. máj 2009

zuzi a KEDY a KDE sa stretávate dnes? Neviem ako dnes budeme stíhať...možno by som sa pridala. Ale bolo by fajn spravit aj vačšie stretko (asi v parku), by prišla aj bubinko, možno aj perlab..

zuzana1710
18. máj 2009

kamil,my sa stretavame pri FAMILY.a tak okolo 15.00.ale ja chcem ist dnes kupit malej topanocky a nastrelity nausnicky,tak neviem ci mi to vyjde,.ak nepojdem,tak urcite ideme s malou von.,

kamilka12
18. máj 2009

malý v tom čase zvykne doma spať..ale ak sa včas zobudí a nebolo by ešte neskoro, ozvem sa vám (na estel číslo mám) a prídeme.. 😉

vejinka
18. máj 2009

zeny vonku je brutus teplo..s maly m som vydrzala na trojkolke desat minut..on kratasky tricko a ja dlhe teplaky a skoro som zblkla.. 😅

vejinka
18. máj 2009

idem ho teraz nakojit a za hodinku obed..pa kocky a vydrzte s tomto teple a treba kremovat deti o sto sest

kamilka12
18. máj 2009

dúfam, že takéto pekné počasie bude aj o mesiac na stretku 🙂