• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
rony to ano ked si mozete dovolit all exlusive tak ano, my sme boli len tak klasicky na hoteli, s ranajkami nemali sme klimu ja som myslela ze tam umriem to bol des
18. máj 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win vitaj v klube aj mna MM priskrti malej som objednala siatky s klobucikom a celenkou strasne sa mi to pacilo aj opalovacky s menom aj pre bratovu malu aj to sa mi velmi pacilo sebe mikinu a rifle jemu supravu puma a materska fuc, zadrhne ma
18. máj 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, viete mi poradit ako ocistim flaky od bananu??????
Dakujem :slight_smile:
18. máj 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katka skúšala si Ariel Profesional???? akej farby je to oblečenie?????
18. máj 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,

veji, evit gratulujem k chlapom :slight_smile:
katka ak si to uz zaprala tak to pojde tazko, ale ako pise win aka je to farba?
18. máj 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Ako ste sa bavili o tej vahe tak Samko je taky drobec. Vazi 10,5 kg a meria 82 cm. Asi sme najmensi z chlapcov, ale nema byt po kom vysoky. A este jedna sprava. Pridavam sa do klubu tehuliek. Vcera nam doky potvrdil ze som druhy krat tehu.
2.6. idem na ultrazvuk na merania a urcenie datumu porodu. Vraj ked este kojim tak sa neda urcit datum pocatia podla poslednej menstruacie. Tak som zvedava lebo sestricke vysiel datum vraj 31.12.2010. Ako na novy rok byt v nemocke nic moc. :sweat_smile: ale ked to ma byt taka pekna udalost tak preco nie :grinning:
18. máj 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... uz som to vcera oprala :unamused:
je to bledomodra ciapocka, hm asi to uz nezide...
18. máj 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zanin SUPEEEEEEER.... gratulácia......

Katka namoč to do Sava Perex a bude biela čiapka... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. máj 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win dakujem
18. máj 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaaaaaaaaj baby.....aj ja chcem tehu bruško...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati mne z bledomodreho este zislo aj po oprati, dala som bud ten ariel na flaky a lebo taky prostriedok od dr. beckmann /ja to kupujem v rakusku, ale myslim, ze to maju aj u nas, mozno drahsie/
18. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanin blahozelam
18. máj 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanin jeeeeej gratulujem :dizzy_face:
18. máj 2010 o 10:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misik dakujem
18. máj 2010 o 10:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...dakujem baby, nieco este vyskusam :slight_smile: ste velmi mile :slight_smile:
18. máj 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja prave periem vetrovku od bananov, naliala som na to vanish, nechala chvilu posobit a supla do pracky
18. máj 2010 o 10:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit adamko sa uz tesi na braceka?
Dakujem babulky evit, misik :slight_smile:
misik jasne, poctivo hladka brusko....ked mu poviem, kde je Oliver? pride k brusku zacne hladkat a hovori jeeej jeeej :dizzy_face:
18. máj 2010 o 10:38  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zanin,aj my mame asi take miery ako tvoj Samko.Takže nie je až taky drobček.

katka ja použivam na flaky obyčajne jadrove mydlo.Zaperiem to necham tak vo vode a ked periem šupnem to ešte aj do pračky take mokre.
18. máj 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je milene evit, budes mat super pomocnika :slight_smile:
18. máj 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misik no uvidime ked sa narodi, ci sa jeho spravanie nezmeni, ale tak pevne verim, ze nie
18. máj 2010 o 10:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZANIN jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej gratulujem velmi, pomaly ma vsetky dobiehate, :wink: davaj si na seba pozor, zelam bezproblemove tehu
to bude sampusu 31,12 ak to vyjde na ten den :grinning:
18. máj 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anka dakujem. No to hej ale ja si z toho sampusu zase neuzijem a to som sa uz tak tesila. :grinning:
18. máj 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. máj 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko prajem :slight_smile: no teda už skor obed, ale som varila, svokra zobrala maleho do zahrady :(( tak som zvedava aky čistý prídu dnu.

ZANIN :slight_smile:))))) mooooo moocc ti blahoželám a teším sa s tebou..boožinku už aj ja vam to bruško začínam zavidieť, ale nejako sa furt na to ešte necítim, asi som dost sebecka, ale mne je teraz tááááák dobre :slight_smile:, s malym je už dobre, lebo ked bol menší vobec nespával a mali sme to ťažké a hlavne ja som bola uplne KO..teraz mam taky klud a vytesujem sa ze si budeme užívať slniečka a leta..ale potom na to asi vhupnem :slight_smile:
18. máj 2010 o 11:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Katka
18. máj 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winona, inak super nakup si spravila, vsak vcera dosli peniazky :slight_smile: bude musiet aj ja nieco, ale moj MILAN :slight_smile: ma zabije..to su vsetci Milanovia takí ???
18. máj 2010 o 12:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Booooooooooooze, zas take super pocasie..dalsi den zatvoreni doma, ma asi picne..a maleho tiez..nepotrebujem teplo a slnko, aspon nech nie je taky vietor, dazd a o par malych stupnikov viac..to nam momentalne staci..
18. máj 2010 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok