Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
18. máj 2010

bubinko 😝

eweny
18. máj 2010

ka3n, ja sa tiez pohravam s tou myslienkou 🙂 ale realizacia este chvilu pocka..

kamilka12
18. máj 2010

ka3n - 😀 veru som viac sebecká.. 😀 😀

Och...práve mi padla pokrievka z hrnca rovno na dlážu v kuchyni a na zemi si ešte poskackala...taký rachot že až..našťastie malý spí ďalej.. 😎 Dnes mi nejak všetko z rúk padá.. 😠

misik
18. máj 2010

ka3n, kamil preco by ste boli sebecke? medzi mojimi je rozdiel 4 roky a je to uplne super, neviem si predstavit mensi rozdiel hlavne ak su deti velmi aktivne. Takto mala je v skolke a ja mam cas na maleho divocha.
ew fukana drzi?

eweny
18. máj 2010

misik, jasne..drzi 🙂 kvalitna robota..

eweny
18. máj 2010

ka3n, pridala som foto Petka v tej supravke na FB..ak chces, kukni..

kamilka12
18. máj 2010

misik - 😉 a to je ďalší dôvod, prečo chcem ešte čaka´t..presne ako píšeš. Ja to teraz vidím na malom, keď je pri ňom "staršie" dieťa..o pár rokov staršie (napr. jeho sesternica), on sa vie krásne prehra´t s ňou a keby mám ja také staršie..tak si viem predstavi´t, akoby mi to pomohlo... 🙂

ka3n
18. máj 2010

eweny pozrem..Misik, ja to tiez tak chcem ze maleho "odlozim" do skolky cez den sa budem venovat babatku 🙂

ka3n
18. máj 2010

eweny krásna je ta súpravička a to máš akú velkosť???

luciankasebastianko
18. máj 2010

ahojte 😎 zanin gratulačka -krásne 🙂 normálne sa to tu ohrialo pri písani o dovolenkách ja som chcela Turecko ale je tam ešte zima a možme isť len teraz lebo 12.6. oslava 70.tka potom stretko 😎 a potom ma mamina operáciu a to budem račej doma 😒 a v sezone nechcem isť 😕 rony už som ti písala na fb, že kde si bola v akom hoteli ,ale nič si neodpísla 😲 😀

misik
18. máj 2010

kamil presne u nas to tak je, ked su doma obaja tak je to uplne super, on stale chodi za nou, vsetko po nej opakuje a aj sa vela spolu zahraju, ale obcas je aj zvada.

eweny
18. máj 2010

ka3n, to je velkost 92..uvazovala som nad 98, ale nastastie som zobrala tuto, ta by mu bola dost velka..hlavne tie teplacky su v porovnani s inymi 92, co mame, vascie..

eweny
18. máj 2010

idem si k malemu trochu lahnut, ma lame toto pocasie

bubinko83
18. máj 2010

eweny ,ka3n a kamilka mi začneme potom dalšie kolo tehulkovania.Ani ja ešte neplanujem.Najkor tak na buduci rok.A presne ako piše misik mylsim že si to viac žena užije ked je vačši rozdiel.Ale je to každeho slobodne rozhodnutie samozrejme. 🙂

winona24
autor
18. máj 2010

😀 😀 😀 😀 😀

baby baby 😵 😵 😵

kamilka12
18. máj 2010

bubi - pre mňa je aj budúci rok ešte priskoro 😀 😀 ...ak tak..o 3, 4, možno 5 😉

natasa8
18. máj 2010

ahojte.. 🙂
jeeeeej - aka debata - to tu uz dlho nebolo 😀

ani ja este nechcem dieta.... chcem sa vratit na chvilku do roboty, trosku si zarobit, nasetrit... a potom ked mi uz robota pojde na nervy (tipujem ze to nebude dlho trvat) - tak sup na dalsiu matersku... A presne ako pisete, mala bude cez den v skolke a ja si mozem uzivat druhe babo 😵

silwietta
18. máj 2010

ahojte babule... jej tu sa toho popisalo...

zanin blahozelam, zesime sa s vami 😵

veji, tak aj vy budete ma dvoch chalanov? ja uz len nad menom dumam...

aj ja som minala pred dvoma tyzdnami, naobjednavala som aj Miskovi aj prckovi nejake veci, ale vsetko maximalne uzitocne, vyhodne a potrebne 😀 akurat ze baliky mi chodili domov ked som bola prec a na postu mi pre ne chodila svokra a skoro ju porazilo od zvedavosti ze ich nemoze otvarat, manzel zakazal 😝

natasa8
18. máj 2010

joooj. a este gratulujem zanin k tehu 😉 😵

ka3n
18. máj 2010

silvi, no ako poznam tvoju svokru, viem ako ju porazalo 🙂

silwietta
18. máj 2010

ka3n, ale musela som mu slubit ze jej vsetko poukazujem...

silwietta
18. máj 2010

no dufam, ze pocasie sa umudri a prestane fukat ako besne aby sme mohli poobede ist von....

ka3n
18. máj 2010

my cakame poobede na navstevu na Timoteja, pojdem sa s malym prejst aspon do obchodu kupit kofolku, lebo si robime chutky na cerveny strik..🙂

Silvi a co rande napr. vo stvrtok, prides?

ka3n
18. máj 2010

..zajtra cakam kamosky Silvi a v piatok ma berie muz do TT 🙂 vraj, aby som sa odreagovala. Asi mi cita myšlienky, alebo chytá zo mňa doma už nervy.

silwietta
18. máj 2010

kati zatial stvrtok mozem, aj pocko by vraj malo byt ok...

ka3n
18. máj 2010

Dobre dohodneme sa este cez IP..pa

silwietta
18. máj 2010

ka3n, ok...

ollako
18. máj 2010

baby teraz som si vsimla, ze vsetky tehulky zatial cakaju chlapceka, no ja dufam, ze to prelomim a bude to moje vytuzene dievcatko 😵 .... aj ked som si takmer ista, ze mne sa toto prianie nevyplni 😀 no co uz...
maly este hajka, no uz sa raz zobudil s placom , neviem co sa mu robi, ked sa budi s takym placom 😕

evitkamalicka
18. máj 2010

olla tak drzim palceky, aby to bolo dievcatko

zanin
18. máj 2010

silwi natas dakujem. Oli aj ja by som chcela princeznicku. Tak uvidime. A drzim peste.