Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
19. máj 2010

ja tiež posielam na dobierku...dovtedy kým mi nejaká pipina nepreberie balík a skončím s tým....ale zatiaľ sa mi to nestalo...klp klop.....

hanička zase jedla ftipnú kašuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ba80
19. máj 2010

vsak ale ta tema sa vola- zablokovani uzivatelia, nem? 😝 😀

ba80
19. máj 2010

hanicka sa uz "tesi" na rano, tak srsi humorom... 😅 ☹

winona24
autor
19. máj 2010

ale jo jasné....ja som sa hlúpo spýtala.... 😝 😝 😝

ježinku Ty máš zajtra toho zubníka..... 😒 😒 😒

ba80
19. máj 2010

nooooooooooooooooooooo... 😲 ...teda ja jak sa zubnika standartne nebojim, tak teraz mam pekne stiahnutu ritku... 😅

winona24
autor
19. máj 2010

no mňa by už stí krát omývali 😒

vejinka
19. máj 2010

ba drzim palce...ja mam stiahnutu ritku vzdy ked idem na velku 😀 😀

annie13
19. máj 2010

no ja som si uz aj z tohto bazaru objednavala a vzdy mi doslo
a neprebrata dobierka to viete ze sa mi uz stalo, a este vysoka cena a bolo to tu na MK skoda reci

ba80
19. máj 2010

jezisi, tie trojicky su uzasne... 🙂 (modre z neba)

veji, dik... 🙂

annie13
19. máj 2010

vsaaak aj ja kukam a zase len placem

eweny
19. máj 2010

aj ja som si pozrela tie trojicky, boli uzasne 🙂 a ake rovnake..

eweny
19. máj 2010

hani, drzime palce k zubarovi..

ooooooooooooojjjjj to ja nemusim, za mesiac idem a uz teraz mi vsetko stahuje 😀

eweny
19. máj 2010

Baby, uz davno sa chcem opytat...tie, co sa chodievate s detickami kupat, alebo plavat..pokial sa dietatko nevie pytat cikat, tak tu plienku na plavanie treba, to mi je jasne..ale treba davat na to aj nejake plavocky?..neviem sa zariadit, ci kupovat..ci ako?..

winona24
autor
19. máj 2010

ew nemusíš na to plavky kupovať...stačí len tá kúpacia plienka.... 😉

eweny
19. máj 2010

winon, ano?..minule leto chodil len v tej plienocke..len ked teraz mi to pride take blbe, ked uz je taky velky..ale vsak ono to vyzera ako plavky 😀

winona24
autor
19. máj 2010

prečo??? normálka..... 🙂

annie13
19. máj 2010

presne eweny to je normalne my kupujeme tie s Mackom Pu a to fakt vyzera ako plavky
ba80 joj nezavidim, drzkaj sa, aj mne treba v tehu pri to zvracani sa mi zase chytil kaz 😒
dobru babenky

eweny
19. máj 2010

annie, ani mi neuveris, ked ti poviem ze pri tehu som chytila 6 kazov 😒 a najsmutnejsie na to je, ze ich este doteraz nemam vsetky porobene..hmmmm..super zubarka..ale vzdy sa pritrafilo zo zubami nieco, co bolo treba spravit skor..

ka3n
19. máj 2010

eweny ani my plavky nemame a ani kupovat nebudem, ved ta plienka s mackom pooh je krasna.

a teda ako je to s tou vikykiss, ci?

eweny
19. máj 2010

Nuz ked poviete, ze je to normalka..tak fajn 🙂 uz nestresujem 😀 len musim kupit tie plienky, doma mam este asi 8 kusov, ale len tie mensie, do 11kg a do nich sa uz Petko nenaprace 😀

eweny
19. máj 2010

ka3n, ano je krasna 🙂

ka3n
19. máj 2010

..ja tiež premyšlam, že čo na 2. roky ,ale napadla ma taká ta dielňa, pracovny stôl pre maleho a potom na vianoce chceme tiež ten šlapaci traktor...ja tie bateriove moc neuznavam, lebo chcem aby sa maly unavil a nie len vysedaval, takto musi pekne šľapať a makat .

ka3n
19. máj 2010

..ale pačia sa im aj plavky, ale ako je Matúš nervák ledva mu dám plienku kupaciu a nie ešte plavky.

ka3n
19. máj 2010

..mi 🙂

winona24
autor
19. máj 2010

ka3n akurát som čítala čo teraz píšu baby v

https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/septembrove-babatka-2010/

vikykiss /ako anarida založila tú tému....a čo si tam navymýšľala...no koniec....takže dobre som urobila,že som vymazala všetky Natkine fotky na MK.....som z toho znechutená....ako si môžu niektoré baby vymýšľať 😠 😠

jana.hcsba
19. máj 2010

ahojte 🙂

no nieco mi uslo ohladom vikykiss ? 😉

co sa tyka leta, my sme minuly rok mali kupacie plienky a bolo to fajn. Aj ked to moc nechapem, lebo boli cele mokre zvnutra 😀

tento rok ich ale budeme mat tiez, nebudem kupovat plavky, ved sa nebude mla v tej umeline parit 🙂

ka3n
19. máj 2010

..ja to furt nechapem, brala som ju ako jednu z nas..aj fotecky mala pekne..:(

ka3n
19. máj 2010
winona24
autor
19. máj 2010

stiahla to niekde z netu..... 😖 😖 😖 je to niekto kto ani netuší,na čo boli jeho fotky použité

ja som asi naivná,ale mňa by toto nikdy nebolo napadlo....že sa niečo takéto môže diať

ka3n
19. máj 2010

..ja som si teda tiež vymazala radsej vsetky albumy a este si neskor foto upravim..clovek nikdy nevie a moje dieta tu ukazovat nemusim, mam priatelov na FB, ti si moje fotky pozru.

a este jdna otazka..ako sa prislo na to ze vikykiss je ta anarida??