Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
20. máj 2010

s claudi...OMG

winona24
autor
20. máj 2010

evit a ako je to.....ono sa potom dá dopísať nick do tej skupiny??????keby sme na niekoho zabudli????

evitkamalicka
20. máj 2010

ano da sa, len treba poziadat zakladatela tej skupiny cize napr teba 😉

winona24
autor
20. máj 2010

som si aj myslela..... 😝 😝 😝

winona24
autor
20. máj 2010

ja sa to už asi 3x pýtam,ale neviete niekto niečo o barbiek?????

evitkamalicka
20. máj 2010

ja neviem nic

winona24
autor
20. máj 2010

ja len tak ...lebo už straaaaašne dlho o nej niet počuť....

ba80
20. máj 2010

cafte, hlasim, ze zijem... zatial ...ale bol to brutal... 6 stychov... auuuuuuuuuuuuuu 😖

winona24
autor
20. máj 2010

ježíííííš hani......... 😖 😖 😖 ☹ ☹ ☹ ☹

ba80
20. máj 2010

ivi, pol hodinu mi to sekal a pacil, neslo mu to vybrat z celuste... konec... ked si pomyslim, ze este dva... pomooooooooooooooooooooooov 😅

evitkamalicka
20. máj 2010

ja som si zazila operaciu zubov 3x a teda nic prijemne

winona24
autor
20. máj 2010

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie nie nie 😖 😖 😖 😖 😖 😖

evitkamalicka
20. máj 2010

ale zubara sa aj napriek tomu vobec nebojim

ba80
20. máj 2010

evit, ja sa tiez nebojim, ale toto teda nemusim...

claudinka
20. máj 2010

Ahojte babule, skoda reci. Je to ta ista osoba zevraj.
Pisala som si s adminkou a ze je to na 100 %, ze je to jedna a ta ista osoba. A my sme tu na MK aj na FB plakali, ked jednej z nich zomrel brat, potom sestrine dieta, no skoda reci.. kazda z nich mala super pribeh, velmi sme im pomahali, snazili sa ich porpodit a takto nas jedna jedina okaslala. Tu uz sa neda verit nikomu, koho osobne neuvidis sakris vsak je to na hlavu cele
Ze sa neprihlasuje z Floridy. Je to asi nejaka psychopatka.

ba80
20. máj 2010

ale mne to furt neleze do gebule... to je choreeeee... 😲

winona24
autor
20. máj 2010

ja som si včera pozerala album vikykiss...kokos odkiaľ ukradla tie nádherné fotky???? 😒 😒 😒 mne na nej nejako niečo nesedelo...nejako mi nešlo do hlavy,že napr.nechodí na SR...že sa nestýka s rodinou...ale neriešila som to...ja nemám dobrý odhad na ľudí....ale ako sa ukázalo....niečo na tom pravdy bolo 😔 😔

silwietta
20. máj 2010

ahojte baby... no je to na nervy... niekto sa dobre bavil na nasich reakciach, ked si vymyslal bludy... hnusne.... normalne mam teraz divny pocit ze ci ozaj existuju aj ti ludia co neboli na stretku

claudinka
20. máj 2010

ani nam.. ale pomaly na to vsetko dochadzame 😒

claudinka
20. máj 2010

ale napr. aj v teme Zomrelo mi dieta sa za jednu z nich modlilo kopec ludi 😒 je to nechutne, ak je to naozaj pravda

silwietta
20. máj 2010

tiez som si prave pozerala tie fotky, mne bolo divne to stvrte babo... ved aj to tretie nema na ziadnej spolocnej fotke so zvyskom rodiny... no to musi byt riadny pripad...

winona24
autor
20. máj 2010

vidíš silwi to som si ani nevšimla..... 😨

claudinka
20. máj 2010

pamatate, ako som na FB davala stale link na hlasovanie Miss internet, tu Simonu? tak ta je zevraj za tym vsetkym 😒 jeeemineee aj v priateloch ju mam, idem si ju dat radsej prec

claudinka
20. máj 2010

http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=107715...
tu je ta skupina pre nu a zevraj Simona a Adriana je jedna a ta ista osoba 😠 😠 😠 😠 😠 😠

evitkamalicka
20. máj 2010

claudi a ak tam nahodou mas aj Juliu Zaharescuovu alebo Jandulu Sabo ci ako sa vola tak to je tiez ona 😠

claudinka
20. máj 2010

tie som si vymazala predtym.. 😒 normalne mi je fuj vsetky moje fotky mali moznost odkopirovat, no je mi zle

evitkamalicka
20. máj 2010

ja som ich zial tiez mala obe 😠

claudinka
20. máj 2010

Simonka SimušQa Červíček Valčíková - má verejnú nástenku na FB?

claudinka
20. máj 2010

Dobre jej Dominika napisala:

Ahoj Simi, nikdy som si nemyslela, že nastane táto chvíľka lebo je to horšie ako nočná mora....hrať sa na osoby, ktorými nie si, vymýšľať si identity (až 27) kradnúť fotky rodín, detí.... zavádzať všetkých, vymyslenými historkami, ktoré sú pre niekoho viac ako bolestivé ako klobúk dole...na takéto niečo nemá žalúdok takmer nikto....toto dokáže len obyčajný chudák, ktorému sa v živote nedostalo porozumenie, pochvala, záujem....nemala si ako zaujať tak si to jednoducho spravila.....vybrala si sa nesprávnou cestou.... len pre tvoje dobro Ti vravím, že si si mala rozmyslieť do čoho ideš.... to čo si spravila ťa môže stáť veľmi draho.... môže to mať aj súdnu dohru. Radím ti navštíviť odborníka, naozaj sa človeku dá pomôcť ak to chce aj on sám.... schizofrénia je niečo strašné.... držím Ti palce v živote, i keď viem, že ty sa už nebudeš mať asi nikdy dobre....ZBOHOM!

winona24
autor
20. máj 2010

a to jej kde napísala???? ako môže niekto mať 27 identít???? to aj existuje diagnóza na niečo takéto??? lebo to už ani schíza nie je 😖