• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
autor
s claudi...OMG
20. máj 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
evit a ako je to.....ono sa potom dá dopísať nick do tej skupiny??????keby sme na niekoho zabudli????
20. máj 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano da sa, len treba poziadat zakladatela tej skupiny cize napr teba :wink:
20. máj 2010 o 09:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som si aj myslela..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja sa to už asi 3x pýtam,ale neviete niekto niečo o barbiek?????
20. máj 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem nic
20. máj 2010 o 09:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja len tak ...lebo už straaaaašne dlho o nej niet počuť....
20. máj 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, hlasim, ze zijem... zatial ...ale bol to brutal... 6 stychov... auuuuuuuuuuuuuu :confounded:
20. máj 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ježíííííš hani......... :confounded: :confounded: :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. máj 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi, pol hodinu mi to sekal a pacil, neslo mu to vybrat z celuste... konec... ked si pomyslim, ze este dva... pomooooooooooooooooooooooov :sweat_smile:
20. máj 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si zazila operaciu zubov 3x a teda nic prijemne
20. máj 2010 o 10:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie nie nie :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
20. máj 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zubara sa aj napriek tomu vobec nebojim
20. máj 2010 o 10:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, ja sa tiez nebojim, ale toto teda nemusim...
20. máj 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, skoda reci. Je to ta ista osoba zevraj.
Pisala som si s adminkou a ze je to na 100 %, ze je to jedna a ta ista osoba. A my sme tu na MK aj na FB plakali, ked jednej z nich zomrel brat, potom sestrine dieta, no skoda reci.. kazda z nich mala super pribeh, velmi sme im pomahali, snazili sa ich porpodit a takto nas jedna jedina okaslala. Tu uz sa neda verit nikomu, koho osobne neuvidis sakris vsak je to na hlavu cele
Ze sa neprihlasuje z Floridy. Je to asi nejaka psychopatka.
20. máj 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mne to furt neleze do gebule... to je choreeeee... :astonished:
20. máj 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som si včera pozerala album vikykiss...kokos odkiaľ ukradla tie nádherné fotky???? :unamused: :unamused: :unamused: mne na nej nejako niečo nesedelo...nejako mi nešlo do hlavy,že napr.nechodí na SR...že sa nestýka s rodinou...ale neriešila som to...ja nemám dobrý odhad na ľudí....ale ako sa ukázalo....niečo na tom pravdy bolo :pensive: :pensive:
20. máj 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby... no je to na nervy... niekto sa dobre bavil na nasich reakciach, ked si vymyslal bludy... hnusne.... normalne mam teraz divny pocit ze ci ozaj existuju aj ti ludia co neboli na stretku
ani nam.. ale pomaly na to vsetko dochadzame :unamused:
ale napr. aj v teme Zomrelo mi dieta sa za jednu z nich modlilo kopec ludi :unamused: je to nechutne, ak je to naozaj pravda
20. máj 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez som si prave pozerala tie fotky, mne bolo divne to stvrte babo... ved aj to tretie nema na ziadnej spolocnej fotke so zvyskom rodiny... no to musi byt riadny pripad...
20. máj 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vidíš silwi to som si ani nevšimla..... :fearful:
20. máj 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pamatate, ako som na FB davala stale link na hlasovanie Miss internet, tu Simonu? tak ta je zevraj za tym vsetkym :unamused: jeeemineee aj v priateloch ju mam, idem si ju dat radsej prec
20. máj 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=107715869260435&ref=ts
tu je ta skupina pre nu a zevraj Simona a Adriana je jedna a ta ista osoba :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
20. máj 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi a ak tam nahodou mas aj Juliu Zaharescuovu alebo Jandulu Sabo ci ako sa vola tak to je tiez ona :angry:
20. máj 2010 o 10:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie som si vymazala predtym.. :unamused: normalne mi je fuj vsetky moje fotky mali moznost odkopirovat, no je mi zle
20. máj 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som ich zial tiez mala obe :angry:
20. máj 2010 o 11:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Simonka SimušQa Červíček Valčíková - má verejnú nástenku na FB?
20. máj 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre jej Dominika napisala:

Ahoj Simi, nikdy som si nemyslela, že nastane táto chvíľka lebo je to horšie ako nočná mora....hrať sa na osoby, ktorými nie si, vymýšľať si identity (až 27) kradnúť fotky rodín, detí.... zavádzať všetkých, vymyslenými historkami, ktoré sú pre niekoho viac ako bolestivé ako klobúk dole...na takéto niečo nemá žalúdok takmer nikto....toto dokáže len obyčajný chudák, ktorému sa v živote nedostalo porozumenie, pochvala, záujem....nemala si ako zaujať tak si to jednoducho spravila.....vybrala si sa nesprávnou cestou.... len pre tvoje dobro Ti vravím, že si si mala rozmyslieť do čoho ideš.... to čo si spravila ťa môže stáť veľmi draho.... môže to mať aj súdnu dohru. Radím ti navštíviť odborníka, naozaj sa človeku dá pomôcť ak to chce aj on sám.... schizofrénia je niečo strašné.... držím Ti palce v živote, i keď viem, že ty sa už nebudeš mať asi nikdy dobre....ZBOHOM!
20. máj 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a to jej kde napísala???? ako môže niekto mať 27 identít???? to aj existuje diagnóza na niečo takéto??? lebo to už ani schíza nie je :confounded:
20. máj 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok