Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

perlab
19. máj 2009

nitrianske stretko, čoooooooooooooooo? aj ja sa chcem pridaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaať 😀 😀 😀

reagujem postupne na to, čo čítam 😉

perlab
19. máj 2009

tak teda moja torta sa vyrovná chlapom 😀 , no celý tatinko bude, mna asi picne 😀

perlab
19. máj 2009

jeeeeeej kami, ty si na mňa myslela 😵 😵 , ďakujem 😉

perlab
19. máj 2009

topánočky:
my máme tiež tie biele, viď foto, ešte po segrinej malej, sú super
a dnes som kúpila v lekárni sandálky z protetiky za 20 €. a sú až po členok, ale ešte jej ich nedávam

perlab
19. máj 2009

tak teda fajn, čo s vami 😒

dobrú nocku prajem 😉

kami68
19. máj 2009

Kamilka12-už asi spinkáte,ale pozrela som si nové fotečky,Martinko je zlatučkýýýý.Celá manma. 🙂 .

eweny
20. máj 2009

Ja som dnes prvaaaa 🙂

eweny
20. máj 2009

Takze dobre ranko prajem,kazdu chvilu sa aj drobcek zobudi,ideme na odber krvicky..no to zas bude 😢 musim ho hned nalievat cajikom,aby nemal taku hustu krv,lebo minule z nej nevedeli urobit rozbor..

kamilka12
20. máj 2009

Dobré ránko,

kami68 - díky 😉 , super, že si sa zaregistrovala aj ty (kami je moja švagriná 😀, ktorá má 2a pol mesačnú Natálku), už len fotky popridávať 😉

My máme v poslednom čase také čudné noci 😒 ...okrem toho že sa budí v noci s plačom aj ráno vstáva tak, že len plače so zatvorenými očami až kým sa nepreberie a potom je už dobre,...už sa usmieva..

ew - držím palce nech to Peťka nebolí a nech sa to podarí 😉

evitkamalicka
20. máj 2009

ahoj mamky 🙂

kami68
20. máj 2009

dobré ránko,

my sme práve dopapali-konečne, 😒 .papkala takým štýlom,že si ručičkami fľašku vyberala z pusinky,obdivovala cumlík a potom šup zas do pusy a tak dookola 🙂 .teraz odfukujeme,ale super

jurocko
20. máj 2009

ahojte--breeeeee ranko
ja som doranajkovala a stale som hladna tak si idem niečo este urobit a vypit caro
tobiasko je hore od pol siestej ale nakojila som ho teraz a isiel spinkat na prvy spanok tak som rada,ale ideme prec tak aspon bude vyspinkani

jurocko
20. máj 2009

hodila som nove fotky ak chcete tak kuky kukkkkkkkkkk 🙂

evitkamalicka
20. máj 2009

Adamko sa akurat chysta spat a ja rozmyslam co si urobim na obed

jurocko
20. máj 2009

ahoj evit,ako sa mas?

evitkamalicka
20. máj 2009

jurocko super a co vy?

jurocko
20. máj 2009

petkovi drzime palceky na krvicke a hlavne nech ma dobre vysledky

jurocko
20. máj 2009

dik tiez vyborne...maly spinka a idem trochu upratat kuchynu lebo ideme prec

kajkas
20. máj 2009

Dobre ranko 🙂 Ako sa maju septembrovcatka? ... Nas drobec sa uz hra v ohradke, tak Vas ideme pozdravit, dnes tomu spanku moc nedal... Konecne ideme po troch tyzdnoch choroby znova plavat, tak som zvedava ako toJanko zvladne, zas budeme poriadne pozadu... Inak stale nemame ani jeden zub, a to uz bude mat 9 mesiacov o dva dni...Ale zacali sme chodit, teda zatial len za ruky samozrejme 🙂

vejinka
20. máj 2009

dobre rano...perlab heheh ze okrem Ericka to bol dobry postreh lebo my uz budeme mat 11 kil 😀

jurocko pekne fotecky 😉
kocky volala som o vysledky s cytologie a su ok..mam 2 taka som happy ze nezaspim 😵

a maly mi akurat zaspinkal sme boloi hore od pol siedmej ale rychlo zabuval

u nas sa zasa zatiahlo asi bdue prsat..ale nech aspom vsetko krasne vzide..sice do zahrady ani nepachnem ale to neznamena ze mi je lahostajne ako sa tam svokrovci nadru a potom uroda je tiez dolezita ..aby sme mali co paptat
a dnes robime madarsky gulas..a malemu dam prikrm co som kupila este tak mesiac dozadu vtedy ho ani do huby nedal..ale teraz by uz mohol ved ak nebude xciet tak dam jablko..a vcera sme nemali jablko ale banan ale nexcel..len MM a potom zalahol o pol jednej a zobudil sa o pol stvrtej 😅

jurocko
20. máj 2009

jeeeeeeeeej kajkas ahoj
to je pekne ze uz chodite za rucky,mi zatial stojime ale myslim si ze to tiez pride ochvilu ze bude za rucky chodit lebo by stal iba na nohach a ani sediet nechce betarik jeden nas krasny 🙂
ani mi nemame kajkas ani jeden zubok
dik vejinka
maly ma dnes na obed ryzu,meso,por,mrkvu.por este nejedol tak dufam ze mu bude chutit lebo zatilal všetko mu chuti
a včera zjedol cely banan a hned za tym celu hrusku ale to je papkos 😀 😝
musim utekat uz je hore..ufffff nijako skoro

jurocko
20. máj 2009

no pospal 40 min.a uz sa hraje.....ale ho chystat lebo ochvilu nam ide prvy autobus kedze sa zobudil tak mozme ist 😀

silwietta
20. máj 2009

dobre ranko holky

silwietta
20. máj 2009

dnes to vyzera na poriadnu horucavu... aj vcera sme boli vonku az po stvrtej 😎

silwietta
20. máj 2009

na pobavenie:

No jo.
Muzský.
Ti nestárnou.
sediny je zdobí,
brýle jim svedcí,
vrásky jsou sexy.
zádné krecové zíly.
zádná celulitida.
zádné klimakterium.
A pak z niceho nic zdechnou.

(rezisérka Vera Chytilová)

evitkamalicka
20. máj 2009

aj my sme boli vcera vonku az okolo piatej a dnes asi tiez tak

jurocko
20. máj 2009

u nas takk cudne..raz slnko az pofukuje vietor..potom mraky...maly tu mrmci je zly..dnes opet nebude asi dobry den pre neho..a krcii mama mama

jurocko
20. máj 2009

chcela som napisat kričí mama

anickaajanko
20. máj 2009

ahojte

tak nam zhasla nadej ist s Vami na stretko ale tesim sa aspon na foto

http://www.buducamamicka.sk/?page=rodicovske-pe...

tie ktore mate blizko do BB
teraz v sobotu

anickaajanko
20. máj 2009

jurocko nas maly este mamama nepovedal

len baba
tititit ked vidi auto
daj daj daj
tato

ale mama nie ☹ a to sme starsi