Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

katavinka
21. máj 2009

natasa8: vôbec sa tým netráp. Každé dieťatko je iné, každé potrebuje čas. Mojej tety malá tiež nechcela ani za svet sedieť, aj keď ju dala, hneď sa zvalila a potom zo dňa na deň sa to naučila, mala už skoro 9mes. Uvidíš, ako Ťa raz prekvapí. Tak isto to je aj z lozením..., nič, nič a zrazu sa Ti bude plaziť jak partizán 😉

natasa8
21. máj 2009

katavinka... no plazi sa uz teraz, ja chcem aby stvornozkovala 😀

a ani zub nemame ziadny 😅 a to som si myslela uz min. pred mesiacom ze nejaky lezie, vzhladom na nase desne noci 😒

johnie
21. máj 2009

anicka...noo take auto si on vysnival, ked chodime do ga, tam jeden stoji, stale hovori, ze to je jeho, jak maly chlapec...
natas, ja sa nad tym az tak velmi netrapim... aj zubok nam vysiel len nedavno medzi poslednymi... nevadi... vsetko chce svoj cas...
jak zuzka hovorila...nedavno sa stazovala ze sa mala nepreguluje, a teraz vsetkych predbehla...

johnie
21. máj 2009

a vcera sme si s muzom kupili kondomi, ze si reku suchneme...aaale sme ich vytratili z kosika po ceste k autu a potom sme ich uz nenasli a dnes som dostala mrchu....tak bude raaad 😀

ollako
21. máj 2009

tak aj ja som iu dopozerala pribeh... stesne len na nieco take pomysliet ☹ ... maly mi uz haja dve hodiny 😲 to sa este nestalo a ja nic nerobim, asi preto , ze uz bol od siestej hore a noc nic moc...

inak aj moj uz sedi, ale sam sa posadi, len ked mu pridrzim nozicky, ani nelozi, z bruska sa hned prevrati, ani sa nestavia sam v postielke, len ked sa drzi mna, tak sa uz stavia na nohy, v postielke asi neprisiel na to , ze tie palicku mu mozu pomoct a uz hovori, ma-ma, ta.ta, da-da,ba-ba, ha-ha to ked vidi psika, myslite, ze by uz to chapal, ze je to havo? myslim,ze to je nahoda, ale vzdy ked vidi psa tak to hovori 😕 a vie si tapkat uz asi od stvrteho alebo piateho mesiaca... uz vedel aj papa, ale par dni som mu to neukazovala a zabudol to ☹

johnie
21. máj 2009

natas...ja som hovorila ze malej idu zubky uz od 4 mes.... 😀

ollako
21. máj 2009

johnie moj muz kupuje kondomy od porodu a vzdy ich zabudne 😝 ...ja som este mrchu vobec po porode nedostala, ale aj tak clovek nikdy nevie...

natasa8
21. máj 2009

mala je hore 😠 a ja som nestihla popratat......

mala tiez rozprava, o dusu, aj tapka a dava aj papa-al len muzovi. Mama hovori ale hocikomu, napr. vcera sme si zapli pred kupanim spravy a ona povedala mama tej citacke sprav Simkovicovej 😠 😠 😠

ollako
21. máj 2009

aa maly si uz spokojne hundre v postielke ze ma-ma 😵

johnie
21. máj 2009

natas... to moje krsniatko ked bol malicky zas hovoril kazdemu chlapovi tata... a potom vysvetluj... 😀

kamilka12
21. máj 2009

u nás je zas všetko čo lozí "havo" 😀 , povie to na psa, mačku aj na kravu Milku v reklame..dokonca som si pozerala na FB video ako jedno dietatko lozí a malý na to "havo" 😀

kami68
21. máj 2009

natasa8,najstarší 15,potom 13-to sú chlapci,6(v auguste 7) a 3mes.aj 3týždne-sú baby 🙂

tak sa nám to neplánovane zadarilo,ale nedali by sme ani za celý celučičký svet

natasa8
21. máj 2009

mne sa podarilo malu este raz uspat 😕

idem ale chytro upratat, lebo mala sa plazi za kazdou spinkou co najde na zemi 😠

kami68
21. máj 2009

kamilka..to je super že už takto džavoce,toto je krásne i ked aj občas ťažké obdobie,hlavne tie zúbky.naše deti mali zúbky(prvé) v 5mes.,6mes., a Adka mala 4.es.ked sa jej prerezali prvé zúbky

natasa8
21. máj 2009

kami.. takze skusena mamicka 😉

anickaajanko
21. máj 2009

no dala som kocik do auta pochystala veci ze ho idem obliect a on tak krasne zaspinkal
chcela som ist do Krupiny je tam novy detsky obchod ze pokukame
aj fontanu tam maju na namesti a on ma strasne rad fontanu aspon nasu v meste tak pisti ked ju vidi

nas sa neplazil nestvornozkoval a uz robi oboje chce to fakt len cas
postavi sa v postielke pomocou ticiek ale sadkat tiez len ked zadrzim nozicky

je olako vy mate dnes 8 mesiacikov tak vsetko NAJNAJNAJ

natasa8
21. máj 2009

oli.. martinkovi vsetko najlepsie 😵 😵

anickaajanko
21. máj 2009

petkovi

perlab
21. máj 2009

Ahojte babulky, dobré ránko prajeme.
romika spinká doob. spánkom od 10.30, tak vás rýchlo kuk a potom niečo porobiť.

oli, blahoželáme Peťulkovi k 8mičke 😉
terezke blahoželáme k tetičke 😉
/aký rým/

mojej švagrinej sa tiež včera narodil chlapček-Branko, valibuk mal 4800g, najväčší v nr-pôrodnici, rodila sekciou

inak noc už máme celkom fajn, ako som jej postupne zvýšila dávky UM, tak sa budí iba raz. teraz večer vypije 180ml, o2,00 150ml a o 6,00 150ml. niekedy ešte hodinku pospí, alebo je už hore.

prajem vám krásny slnečný dník 😀

perlab
21. máj 2009

a baby, nič si z toho nerobte, keď vám v 8-ich mesiacoch ešte nič nerobia. ono sa to zo dňa na deň rýchlo zmení 😉

ale šikulky sú, ako krásne blabocú 🙂

nati, moja sa tiež dlho-dlho iba plazila dozadu, potom sme sa hrali na psíčka, vyslovene som jej prekladala nožky+rúčky dopredu, ako ke´d štvornožkuješ a prišli sme na to 😉 . inak jej veľmi pomohlo, keď sme začali chodiť plávať, anio nie tak to plávanie, ale pred plávaním sme 20min. v herni a tam ju motivovali ostatné deti, takže detský kolektív je tiež veľmi prospešný

rony253
21. máj 2009

ahojte, tak Sara mi zaspala asi pred 20 min, obedovat budeme az ked sa zobudi
Johnie, aj mi mame kondomy, uz som si ho aj k sebe na postel pripravila, ale akosi sa vzdy na neho zabudne. 😀
alebo uz je neskoro. 😀
ja sa uz nerozculujeme, vsak Sara sa hadam do konca 9 mes. rozhodne nieco so sebou robit. dievky idem sa najest papa

johnie
21. máj 2009

noo...my musime pekne prsiplastovat.. braceka si teraz nemozeme dovolit
akkurat mi doniesol kurier sunar 2balenia za 9.95€.. supeeer, mala od hladu neumrie 😀

silwietta
21. máj 2009

ahojte, my sme doma z plavania, dnes sa to Miskovi naramne pacilo, cely cas tam splechotal 😵
idem docitat...

natasa8
21. máj 2009

jezismaria co som to ja napisala !!!!! hanbim hanbim 🤐 🤐

ollako... samozrejme gratulujem Petkovi 😵 😵

anickaajanko
21. máj 2009

a sme doma z vyletiku

pridali sme foto z dneska
ak chcete kuk 😀

krasne spapal zltok tak mu to chutilo
prvy krat som mu dala

ollako
21. máj 2009

ahojte jeeeej dakujeme za gratulacie 😵 , ja som na to aj pozabudla 🤐
maly uz driemal, ale akonahle zistil, ze je v postielke, tak spustil rev, neda sa inak, len mu dat zase prso, jaj nemam silu ho to odnaucat ☹

vejinka
21. máj 2009

ollako ahooj aj ja gratulujem..my ked sa dosytosti napapame tak spime teda ked sa nam xce spat

winona24
autor
21. máj 2009

ahojte babulky....pekný večer 😉

vejinka
21. máj 2009

win serus moja 😉

winona24
autor
21. máj 2009

sťahujem fotky ,idem nejaké hodiť...

ahoj veji... baby tešíííím sa na stretko 😉 😉 😉 😉 😉