Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
21. máj 2009

zienky ja som taka sprostaa..tak kupila som malemu krasne kosele a nohavice k tomu tricka..a vsetko velkost 9-12m a dnes som vsetko poprala a reku idem ti to vyskusat..lebo dnes mal na sebe koselu co som kupovala synovcovi pred par rokmi ked mal dva roky...a mojmu ta kosela bola ako uliata...jooj ako som hromzila ked som zistila ze to co som kkupila je o dobru polovicu mensie ako to co mal dnes...horko tazko som ho do tej kosele navliekla..ale nedala sa zapnut a maly reval lebo sa nemohol moc hybat.. ☹ ale ovela viac reval ked som tu koselu davala dole...chudatko skoro som mu ruky polamala co mi to neslo dole 😒 takze tie veci mozem vyhodit...ale pockat ked by Erik nahodou schudol..co je blbost 😅

vejinka
21. máj 2009

boli sme dnes pozriet moju mamu ..je v nemocnic (zapal oblicky a mechura)i a maleho som tak vystafiruvala ze sestricka na chodbe onemela..a potom si ho aj vzala na ruky ze ake zlate dieta a ze ci uz aj chodi..zjavne si myslela ze ma ovela viac ako v skutocnosti 😀 a maly jej trhal retiazku z krku tak potom ho vratila tatovi 😀

vejinka
21. máj 2009

aj ja sa tesim na stretko...este jeden dlhy mesiac musime vydrzat 😀

anickaajanko
21. máj 2009

aj ja chcem ist ☹

vejinka
21. máj 2009

mala natalka rastie ako z vody..zlataaaaa 😉

vejinka
21. máj 2009

anicka ak niekto vypadne myslime na teba 😉

winona24
autor
21. máj 2009

no konečne sami to podarilo

rony253
21. máj 2009

Ajojte, Win mala je suprova, musim aj ja pridat fotky do albumu, lebo niektore kocky asi nie su na facebooku a mama tiez nie je, tak si pozera cez konika. takze tie co su na fb hodim este raz tu.
idem ja do sprchy. neskor sa ukazem papa

vejinka
21. máj 2009

prcham spat dobru kocky

rony253
21. máj 2009

inac chcela som sa opytat, ktora mate krem pre drobcov La Rocher nevyhadzali sa vam z toho drobci?
ja som si to uz vsimla, ze trosku na tvaricke a vcera som ju natrela na ruky a kvalitne sa mi z toho vysypala, musim sa opytat, ci tu maju Daylong. Ake kremy este pouzivate?

winona24
autor
21. máj 2009

ja mám daylong...a som max.spokojná

eweny
21. máj 2009

dobry vecer dievcata, tak som sa sem aj ja dostala

co sa tu dnes udialo?..musim si vas aspon tak zbezne precitat 🙂

eweny
21. máj 2009

rony, aj ja mam daylong a tiez som velmi spokojna

eweny
21. máj 2009

winon, jeeeeeeej..Natalka je uzasna 🙂 kde si jej kupila taku paradnu siltovku?

winona24
autor
21. máj 2009

na mimibazare.... ďakujem ew

eweny
21. máj 2009

ollako, aj my sa pripajame ku gratulacii 🙂

eweny
21. máj 2009

winon a boli tam aj chalanske?

winona24
autor
21. máj 2009

boli ...očkaj pošlemTi link

eweny
21. máj 2009

cakaaaaaaaaaaam 🙂

aka bola cesta do BB?..aj si nam kyvala?..isli ste cez Hlinik, nie?

winona24
autor
21. máj 2009

skvelá...za dve hodky sme tam boli...a malá bola super....jasné...myslela som na Vás keď sme prechádzali

rony253
21. máj 2009

joooooooooj a vsetkym osem mesacnym dnesnym oslavencom gratulujeme 🙂 🙂 🙂
nas to caka 24.teho, ani sa mi nechce verit.
Ja mam jednu zlatunku siltovku svetlo modru s cerecnickami, no este jej je nejaka velka, ale mame milion klobucikov, vsetko mame od mojho krsniata Veroniky, ta ma teraz tri rôčky a mame kopec vselijakych saticiek a vsetkeho mozneho, nakupujem len ked tak body. A pyzamka, ktore by mi teraz trebalo su na slovensku.
Zajtra poperiem vsetky letne saticky a bude mala modelka.

eweny
21. máj 2009

tak to je super..aku velkost si malej objednala tu siltovku?..presne na obvod hlavicky, ci vacsiu?

winona24
autor
21. máj 2009

vačšiu

eweny
21. máj 2009

a sedi jej dobre na hlavicke?..je taka makksia, podajna?

winona24
autor
21. máj 2009

je v pohode...ale naozaj objednaj vačšiu radšej

eweny
21. máj 2009

no Petko ma tak obvod hlavicky 45-46cm..takze zrejme by bolo dobre az tu najvacsiu objednat..a ma tvrdy silt, ze?..

winona24
autor
21. máj 2009

jj...je tvrdý

eweny
21. máj 2009

chcem mu kupit este aj klobuk..mame uz dve siltovky, ale s makkym siltom ale tato sa mi velmi paci..