Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

ka3n
26. máj 2009

Rony, ale ved to je davno jasne o tom jedle co pises.

vejinka
26. máj 2009

ahojte maly mi uz spinka a pracka doprala takze som uz aj vyvesala pradlo a som spotena ako mys ..a nevladzem 🙄

miriam24
26. máj 2009

Caute .. tiez pouzivam serblik ale len ked uz je az bordovy co tlaci a nejde von a nejde .. ked ho dam vtedy na zerblik tak mu to ide ovela lepsie ale ja ten serbel teraz beriem skor tak ze nech vie ze nebude mat vzdy len plenu ale od plienok ho chcem zacat odnaucat okolo cca 15 mes ...

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
goga03
26. máj 2009

my nocnik tiez pouzivame,zacalo to tym ze ked sme zacali s prikrmamy, nevedel sa vykakat a na nocniku sa mu tlacilo lepsie.teraz kaka uz len do nocnika. ja ho prebalujem po kazdom jedle a predtym ho vzdy posadim na nocnik a on sa vacsinou aj vycika.
niekto tu minule pisal, ze preco trapime tak male deti na nocniku. ja osobne si nemyslim ze ho trapim, vsak ho tam len posadim a on sa do minuty vycika a ked nie, tak pokracujeme v prebalovani. vsak z vlastnej skusenosti viem, ze ked mi treba curat spravim to hned a nepomoze mi ani ked 5 minut sedim na zachode.
neocakavam ze sa mi zacne sam pytat na nocnik a podobne veci 🙂 ide mi hlavne o to, ze ked sa vycika do nocnika, tak potom menej cika do plienky a a ma ich ovela suchsie.cize je mu prijemnejsie. o kakani uz ani nehovorim.

anickaajanko
26. máj 2009

ziza tak to ti zavidim

my chodime spat o osmej
ale zaspi az cca 21,30 ako kedy
vstava 12,00,02,00,04,30 a hore je az do 07,00
potom spinka do 08,00

denne spanky dva
10.00-11.00
14.00-15,00

niekedy su noci este horsie

goga03
26. máj 2009

ziza 2 krat za den, ked poobede spi malo, tak si este pol hodinu o piatej zdriemne v kociku. cez den spi 3 hodiny a v noci od pol osmej - osmej - do piatej. zvykol do siestej, teraz sa budi o piatej, on vyspaty a usmiaty, ja nie ☹ nepomoze ani ked ide vecer neskor spat

skrecok
26. máj 2009

Ahojte, som tu len na skok kym maly spinka.

Inak my spinkame cez den 2-3krat, ale vacsinou 2 krat. Pred chorobou spinkal raz alebo vobec. No, ale noci mame katastrofalne, kazdu hodinu az hodinu a pol sa budil, upokojil sa iba na cicke ☹ . Zrejme zubky, alebo brusko. Neviem, neviem...ja som teraz zacala vsetko mozne jest. 😖

My este nedavame na nocnik...skusene kamosky a lekarky mi tiez hovorili, ze je to este skoro.... Ale to je vec kazdej mamicky ako sa rozhodne. 😉

ziza
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciankasebastianko
26. máj 2009

Ahojte mamičky Anni máš môj obdiv malý ťa nenechá pospať a ty túžiš po druhom, ale keď už nemáš spať tak nech to máš razom no nie? 😅 malý spal dnes dobre začala som ho nútiť piť vela vody aby si to nevinahradzoval v noci asi to funguje Zuzi a nachalovať je veľľľľľľľľľľľľľľľľľľľmi spisovné 😝 a keď ťa tak hnevajú naše preklepi tak moje račej ani nečítaj aby ťa rovno neporazilo aj som totiž čisty dyslektik a napriek tomu som maturovala s vyznamenaním na same! co už niekto vie to iný tam to

miriam24
26. máj 2009

mne maly spava tak 2-3x cez den .. vzdy rad doobeda a raz ci dva krat poobede .. ako kedy .. a v noci sa bude tiez tak 2-3 krat,napapa sa a spi dalej ..

anickaajanko
26. máj 2009

Presne lucinka
radsej naraz, medzi manzelom a bratom a aj medzi mnou a bratom je maly vekovy rozdiel a vyhovovalo nam to
tak sme chceli tak
teraz sa snazime intenzivne lebo nam vychadza dievcatko
nuz uvidime
zatial nic

my sme akurat prisli z vonku, ale je velmi teplo a dusno, maly bol mrzuty
teraz zase stoji v ohradke
cely cas v kociku mu opakujem MAMA-MAMA-MAMA
a on na to veselo
TATA-TATA-TATA
takze viem ze bude vediet opozitá 😀

teraz BABABABABABA
ale MAMA ani za svet
akurat zacina telenovela tak fici na zvuckach telenoviel ani nedycha

a strasne rad ma tu reklamu na Kinder Pingui "ice, ice baby...."

https://www.youtube.com/watch?v=CZqU-dnuBsM


to moze aj plakat a prestane a diva sa
take je to mile

luciankasebastianko
26. máj 2009

anni aj malý ju miluje aj mu ju hneď pustím: pozeral ani nemrkol anni moc sa na ten kalendár nespoliehaj ja som mala obdobie (niekoľko mesačné na babu) a ono to má čvirika! 😎 Ale tiež chcem ešte babu -neskôr som jedináčik tak súrodenecku lásku nepoznám musí to byť skvéle. Manžel nechce teraz ani počuť 🙄

jurocko
26. máj 2009

takze ako vidim ze tri dievcata maju proti mne nieco..som im nesympaticka a to ma este ani osobne nepoznaju....s tou gramatikou..tak to respektujem..a viacej odomna prispevky mat nebudete..uz som pisala minule Wimon IP/ a pekne som jej hovorila ze ja by som nedokazala si z niekoho robit posmech,alebo niekomu nieco vycitat a ako vidim stale mate s toho radost a robite si srandy..nie len ona ale viacej bab.. ☹

katavinka
26. máj 2009

jurocko, ja to tu akosi nestíham všetko sledovať; o čo ide?

anickaajanko
26. máj 2009

Jurocko

kvoli tomu hadam nebudes koncit
ja si tiez musim povedat obcas z koho z coho
a podla mna tu ide o ine, vediet ako sa nam dari a nie gramatika

winona24
autor
26. máj 2009

mno tak to snáď ani nie je možné......mne sa asi sníva...

no len pre poriadok....to,prečo ja som tu riešila JUROCKOV pravopis,som už vysvetlila..nemienim sa k tomu vracať...a ani si nemienim permanetne čítať urazené IP...

ja som napísala,že ani nemám 100 % pravopis...a rozhodne sa nevyjadrujem čisto spisovne....a o spisovnosť tu ani nešlo.....ale....o tom že JUROCKOVE príspevky už ani nečítam,pretože mi to oči kole,koľko je v nich permanetne PREVOPISNÝCH chýb...

ako písala ZUZ doobeda,jednoducho sa na to nedá pozerať....je mi ľúto,ale nedá....je to katastrofa....to nie je o jednej chbe...ale o kope chýb...

pre mňa je táto téma pre túto chvíľu uzavretá.....nebudem to tu už riešiť....píšte si pre mňa za mňa aj azbukou....

ako napísala anickaakanko...sme tu pre niečo iné....ALE...keď niekto píše na verejne prístupné stránky,tak nech je aspoň snaha o pravopis...je to NÁŠ materinský jazyk....hawk....

winona24
autor
26. máj 2009

a ešte niečo....JUROCKO tak sem nepíš....neviem čo sa odúvaš....nikto si tu z Teba nerobí srandu....

winona24
autor
26. máj 2009

no a teraz k téme...ja užnočník mám kúpený,ale ešte som neskúšala....keď sa vrátim do BA,tak vyskúšame 😀

zuzana1710
26. máj 2009

😅

zuzana1710
26. máj 2009

sympatie a gramatika su dve rozdielne veci..dobru noc 😔 😔 😔 😔

anickaajanko
26. máj 2009

pravopisných
nie prevopisných

permanentne
nie permanetne

chybe
nie chbe

pre poriadok 😀

winona24
autor
26. máj 2009

zuz ja nechápem......seriem na to.....pardon... 😅

no ešte k tomu čo ste tu riešili...mne sa malá momentálne ustálila na cca 3 spánkoch denne...

ráno vstáva medzi pol siedmou a siedmou....potom ide spať medzi pol deviatou a devietou....pred obedom okolo 11.30...a von spí okolo tretej a výnimočne aj okolo piatej...ale to sú len také polhodkové spánky

winona24
autor
26. máj 2009

anickaajanko ty si to tiež evidentne nepochopila....vtipné......

skrecok
26. máj 2009

Ahojte,
opat som tu len na skok. A co tu citam...je pravda, ze su tu aj hrube chyby ci uz v pisomnom alebo osobnom styku, ale kvoli chybam nebudeme odsudzovat cloveka. Bohuzial su aj ludia, ktori za to VOBEC nemozu aj keby velmi chceli. 😔

No, idem pomaly uspavat maleho.

winona24
autor
26. máj 2009

no píšem to posledný krát...JA SA TIEŽ MÝLIM....hlavne ,keď sa snažím písať rýchlo,poprípade v jednej ruke držím malú.....a ak ste si nevšimli ja som jedna z mála,ktorá píše z interpunkčnými znamienkami...pretože mi záleží na tom ako píšem....no dobre...tak si teraz robte prdel a opravujte ma.....

anickaajanko
26. máj 2009

win ja som Ta len opravila
toť vše 😉

katavinka
26. máj 2009

Ježiši, baby, nehádajte sa kvôli takým hlúpostiam, veď je to smiešne. Tak ako by sme mali ovládať jazyk, tak by sme mali aj iné veci, a každý je daný na niečo iné. Veď keď sa stretnete na tom stretku, potom sa pozabíjate, lebo každá bude mať iný prízvuk a čo ja viem čo ešte.

kamilka12
26. máj 2009

No ..vyjadrím sa aj ja..

Jurocko, posmech si z teba nikto nerobí...to skor mám pocit z teba, že si robíš z nás, keď ti niektorá napíše..ako sa používa MI/MY a ty to v zápetí napíšeš presne naopak...To fakt človeka trochu vytočí... Niekto vie gramatiku lepšie, niekto horšie, je to normálne a kto ju vie horšie, tak nech si nechá aspon poradit..

Mne tiež jeden čas tuším claudinka tu napísala že akú chybu som spravila v jednom slove...sme to otočili na srandu..ale na to slovo si už dávam sakramenský pozor 😀 Určite robím aj mnoho iných chýb ale ak ma niekto na ne upozorní, snažím sa naučiť ich správnosť 😉

Keby sme sa mali teraz všetky odmlčať..tie čo chyby robíme..nepísal by to skoro nik 😀 .

Tak pekne poďakuj zato, že ťa niekto na chyby upozornil a neurážaj sa. Alebo to jednoducho vysvetli a priznaj ako to spravila luciankasebastianko, že sama o tom vieš, že chyby robíš (a nie vyhovárať sa na to, že sa ponáhlaš) a budeme tvoje príspevky brať s rezervou 😉

Ja sama chyby robím..a budem rada, ak ma na ne niekto upozorní 🙂

claudinka
26. máj 2009

ale ale kto sa tu hada? aj ja chceeem 🙂