Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

babuci
26. máj 2009

ollako a preco mu nechuti? skus mu to riadne prihriat a skusaj rozne chute.

winona24
autor
26. máj 2009

babu....radšej nie..... 😀 😀 😀 😀

estella
26. máj 2009

no nastastie sa nam nestalo nic kaslat na auto....no bolo to hrozne...Stella ta bola z toho vytesena ta to isla hned riesit a maly ten bol zly ako cert....

anicka ja sa prave preto bojim urobit si vodicak....neviem ako by som riesila taketo nieco... 😕

babuci
26. máj 2009

win🙂)))

winona24
autor
26. máj 2009

Stellka aká akčná..... 😀 😀 😀 😀 😀 tak to super,že aspoň takto

babuci
26. máj 2009

estell vodicak = sloboda🙂))))
urcite si ho urob

rony253
26. máj 2009

Babu, mas pravdu, maju tu len Rind, Kalb, a Hunchen, nemam "u s prehlaskami",a Pute. Jahnacie som tu u nas ani nevidela. A rybu som videla, v takej velkej flasticke od 8. mes myslis tu? Griess "nemam ostre s" som videla ale neviem ci cistu maju alebo nie, ja davam malej od Alnatura z DM Reisflocken a 4-korn Getreide (je v tom ryza, kukurica, ovsene vlocky a este daco. Cistu krupicu, este ani nejedla.

ollako
26. máj 2009

babu to keby som vedela ...ja uz neviem , nie je jednoduche co mu nechuti...ovcie spapka v celkom v poho ,ale zelenia s maskom koniec...kuracie masko, mu asi az tak nesmakuje

ollako
26. máj 2009

no idema haji papa 😔

anickaajanko
26. máj 2009

babu wow aj ja chcem,

estell to je pravda, je to sloboda, ja som tiez sedela vedla auta a plakala
ale aj tak by som bez vodicaku, strasne rada soferujem

estella
26. máj 2009

babu my sme mali opel astru a aj teraz zhana take ale samozrejme novsie....

babuci
26. máj 2009

malemu som zacala v SR davat krupicu a krupicu s medom ked mi nechcel vobec papat, lebo som sa bala. vobec nepriberal a potom sa to upravilo. tie mu chutia. mne tieto ich Hipp kase s vlockami pripadaju take dietne ako pre ludi co chodia do fitka🙂)) viem, ze je asi zdrave, ale ja zastavam aj ten nazor, ze babo sa mi teraz tolko hybe, ze potrebuje aj priberat a mat energiu a nie len zuzlat tie zdrave dietne kase, ktore hned vytravi a prd z toho. Preto este nekupujem Alnaturu ale uz po nej poskulujem aj ja.

estella
26. máj 2009

babu chystam sa veru na vodicak ale ja stresmenka neviem-neviem ako to zvladnem....

johnie
26. máj 2009

no... docitala som po tu ciaru...
zajtra odtial zacnem docitavat...
bru noc cicky 😝

rony253
26. máj 2009

olla, mozno ked uvidi, ako ine deti papaju , tak zacne aj drobec papat, ja zase dufam, ze sa Sara do stretka nejako pohne z miesta, este ani zub nemame, a ani nelozime, tak neviem, na nohy sa stavia ked ju chytim sa ruky a hned chce ist na spicky, ked som jej skusila dat topanocky, este aj v nich si stiahla prsteky tak, ze som ju ani obut nemohla.

estella
26. máj 2009

baby ozaj este stale kojite?....ja ano...a mlieka mam stale vela.... 😅

winona24
autor
26. máj 2009

ja nekojím od polroka cca....my sme na UM

johnie
26. máj 2009

rony
http://www.nedeliak.com/skratky.htm
ale ostre s tam ozaj nieje...

rony253
26. máj 2009

babu, ja nekupujem Hipp kase, mame len Alnaturu, a to mozem urobit aj s UM alebo len s vodou. neviem, zatial som spokojna, malu neboli z toho brusko, tak neviem, ine kase som ani nepozerala, nebudem kupovat, jahodovu alebo cokoladovu alebo neviem aku. Na slov kupim krupicu, aku to treba babu? Aka to je znacka sunarka ci ina? diky

winona24
autor
26. máj 2009

a vodičák ani ja nemám...a ľutujem,že som si ho neurobila ako 18 ročná...teraz som čím ďalej väčší posero.... 😅

johnie
26. máj 2009

estell ani ja nekojim asi od 3mes...
jaaaj a dnes sme boli na poradni a mame 7300g a 68cm... taky spuntik maly ale ked ju mam dlhsie na rukach jak mech zemiakov... 😀

martinna78
26. máj 2009

ahojte 😉 ste toho dnes teda popisali, musim docitat 😉
estell aj vy oslavujete v piatok meniny Maximkove alebo si oslavovala na Maximiliána, my oslavujeme :o)) som sa ta chcela uz davno spytat :o))

winona24
autor
26. máj 2009

johnie my máme podobné miery.... 😉 😉

rony253
26. máj 2009

Johnie diky, skusala som u s prehlaskami ale nejde mi to neviem preco. ale rozumieme sa, ostre s nahradime dvoma s, takze tiez nie je problemik.
Estell, ano ja este kojim.

winona24
autor
26. máj 2009

martin nie je čo dočítavať..... 😀

anickaajanko
26. máj 2009

estell kojime

johnie
26. máj 2009

mati... len citaj.. oplati sa, garantujem 😀

johnie
26. máj 2009

baby ktora pisala ze mate knizku s takymi menej znamymi menami... mrknite mi tam kedy ma timur
dakujemeee
win take susniky malicke mame 😝

rony253
26. máj 2009

my ideme zajtra alebo pozajtra na kompletnu lekarsku prehliadku a volala som aj som sestrickou, ze jej budu brat aj krv, tak som zvedava, co to bude za velka prehliadka.

anickaajanko
26. máj 2009

Dobru nocku vsetkym
rony este raz vdaka 😀