Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

rony253
26. máj 2009

Ja som nikdy nemala obrovske, kedy ja 75 C podla strihu, ked som bola tehotna kupovala som 80 C, bol tam aj kosik väcsi, no plavky som mala stale problem, ze som tiez potrebovala väčši vrch a mensi spodok a to mam vyšku 176 a mala som 55 kg, chuda vyžla. (dufam,ze som vyžla napisala spravne, viem ze sme pod ciarou, ale ma opravte ak je to nespravne, ale myslim, ze je to spravne.) ☹
teraz mam asi 60 kil, ani neviem, musim sa odvazit, ja neviem co s bruchom, ale za to si mozem sama, lebo sa mi stiahlo pokial som mala nohavicky a potom mam skok a kozu, stale som sa chystala kupit si stahovacky a nikdy som nemala cas, a ked mam taku super jazvu po slepom creve, tak je to parada, s polovicnymi plavkami a teraz aj to nepevne brucho. Musim zacat cvicit, alebo co, ale sa mi nechceeeeeeeeeeeeeee.

perlab
26. máj 2009

No babule 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , tak to bolo dnes vzrušujúce čítanie 😉
tuším, že som nepreskočila ani jeden príspevok /a to je čo povedať/, tak preto som vás nestihla, lebo mi to trvalo mooooooooooooooooc dlho, keď som sa pri tom ešte aj rehotala ako taká koza /ako píše rony/

a musím sa konečne priznať, ja SOM učiteľka 🙂
ale keďže sme už za čiarou, tak sa radšej nevyjadrujem 😎
juročko, kľudne sa sem vráť, nárok opravovať ťa mám iba ja 😀 , bez teba to tu nie je ono 😵
teší ma však, že to tu ako tak dobre dopadlo, cez písmenká sa totiž dosť zle háda 😀

ešte sa vyjadrím k dnešným témam: booože, už som aj zabudla o čom sa tu písalo 🙂

tak dobrú nocku vám prajem

/ale baby, máte moje veeeeeľké sympatie/

martinna78
26. máj 2009

taaak docitane 😝 uz sa nehadajte, potom je vela citania 😀 😀 😀
ja sa tiez kamaratim s gramatikou, ale kazda mame urcite svoje plusy aj minusy...ved sme len ludia....nemozme byt vsetci rovnaki, ale najuzasnejsie su nase pokladiky a o nich to tu predsa vsetko je no nie?

tak dobru nocku, nechapem co tu este robim 😀

anickaajanko
27. máj 2009

prvá?...prvá...lebo som docitavala
pekný den vsetkym, my sme mali hroznu noc, zase to caste budenie, hore je od piatej!, neviem co s nim idem robit, ma z neho porazi, aj ja by som uz rada prestat kojit, ale mi je to aj luto odstavit ho, neviem

winona24
autor
27. máj 2009

ahojte....dobré ránko Vám prajem 😉

klaudinka21
27. máj 2009

Winon ahooooj tak dnes by sme sa mohli strtnut okolo desiatej jedenastej lebo ze poobede ma byt hnusne co ty na to?

ollako
27. máj 2009

ahojte dobre ranko, no ,my sme mali zase noc 🙄 ...ja uz tiez nechcem kojit, len neviem si predstavit tu noc, a cez den by mi asi tiez nezaspal, on proste bez toho prsnika zaspat nevie...takze zatiel tomu nechavam volny priebeh 😀 unas je dnes hnusne prsiii 😠

johnie
27. máj 2009

raneckoo 😉

winona24
autor
27. máj 2009

klaudi a kde by sme sa stretli??

johnie
27. máj 2009

kamaratka ma 9 no skoro 10 mes. maleho a chce ho prestat kojit, tento tyzden je odhodlana ze sa jej to musi podarit... ale som jej pisala, ze ako a ona na nervy, ze asi za ten tyzden zcvokne. maly bol zvyknuty na cicke zaspavat aj cez den... ma to tazke 😒

johnie
27. máj 2009

😀 tak take rande s win a klaudi si viem predstavit.. 😀 baby nase by pokecaliiii 😀

klaudinka21
27. máj 2009

hmnmm na namesti hej?

jana.hcsba
27. máj 2009

dobre ranko 😎 !

winona24
autor
27. máj 2009

až???? jooooj ....no snáď to stihnem...a bližšie sa nedá????

johnie tak ic s nama 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evitkamalicka
27. máj 2009

dobre ranko

johnie
27. máj 2009

tak ma pockajteeee, bosorky 😝

klaudinka21
27. máj 2009

tak potom tam kde sme sa minule moze byt?

klaudinka21
27. máj 2009

Johnie kludne prid bude sranda 😀

jana.hcsba
27. máj 2009

tak som vam este nenapisala o tej svadbe co som bola v sobotu. no nic moc:
nevesta sa usmiala mozno 3 x, vobec to nebolo nejak usporiadane - zorganizovane,
zakusky, jak zo supermarketu na tych tackach,
tancovalo asi 5 ludi - z toho my dvaja 🙂
ani unos nevesty, ani nic
a ked dostali mladomanzelia po pol noci prekvapenie, tak sa spytali ci to je vsetko!!! 😒
tak taku svadbu som este nevidela - mi to pripadalo, ze sa zobrali len peto, ze sa ich kazdy pytal kedy bude svadba. 🙄

klaudinka21
27. máj 2009

Janka tak to bolo potom riadne o nicom 😖

eweny
27. máj 2009

Dobre ranko prajem 🙂

winon aj ja chceeeem 🙂 stretnut sa..

jana.hcsba
27. máj 2009

som zvedava, ako bude dnes - uz bolo poprsane, ked som vstala a teraz dokonca slniecko vyslo.

Paulinka este spi, tak som sa aspon najedla a citala si vas. 😉

kamilka12
27. máj 2009

Ahojte,

dnes sme vstali o 8mej..malý mi práve spráskal mliečnu kašu so sušienkou Little Bee straaaašne to lúbi, je to normálne v skle..neviem či to niekto dávate..malý sa ide za tým zblázniť..190ml zjedol ako nič a ešte by chcel 😝

U nás je zamračené ☹

winona24
autor
27. máj 2009

jj môže byť....ale skôr o tej jedenástej 😉

winona24
autor
27. máj 2009

ahojte ew,kamil,janka.......

klaudinka21
27. máj 2009

dobre pride aj Mima tak ta tam pockame packo idem sa ja riadit aby som to stihla 🤐

winona24
autor
27. máj 2009

jo teším sa babulkz na Vás...mimu som stretla už s detvákmi

jana.hcsba
27. máj 2009

tak vy sa idete stretnut? no aj by som chcela, ale nejak mi to stale nevychadza, ked je stretko. ☹
asi as neviem zorganizovat. tak mozno neskor, ked budeme starsie 😀 . alebo ma coskoro prekvapi moja sikovnost a raz to tam v poho stihnem. 😀 😀

momoyka
27. máj 2009

ahojte baby, pekny dnicek

my sme mali strasnu noc, teda dalo sa to vydrzat, ale dufam, ze sa to nejako zmeni, budi sa mala kazdu hodinu na papanie, co mam s nou robit? to mi robi dost casto, niekedy kazde dve hodky, dnes kazdu hodinu...

aj ja by som sa sla stretnut...

silwietta
27. máj 2009

ahojte baby... mne dnes rano bolo strasne zle, najprv krce, zimnica s teplom sa striedala, som ani maleho nevladala na rukach mat, horko-tazko som nakojila a ulozila spat potom ma niekolkokrat kvalitne prehnalo, volala som muzovi ze nech pride a lahla som si... tak este paradne naplo, ale nastastie som stihla dobehnut... tak som si lahla a uz to ako-tak preslo, tak som volala muzovi ze nemusi ist, uz mi je vyrazne lepsie, netusim z coho to bolo, hadam kym sa maly zobudi tak mi to prejde uplne...