Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

silwietta
4. júl 2009

anicka, teda uz mozme blahozelat?

silwietta
4. júl 2009

inak Misko potnicky nema, mame relativne chladno v dome, ale uz sao chvilu nahreje a bude aj tu na zakapanie....

silwietta
4. júl 2009

zajtra vecer vyrazame k nasim do Bardejova asi tak na tyzden, ideme aj s manzelovymi detmi, tak to bude zaujimava cesta, dufam, ze vsetci traja dobre pospia 😎

anickaajanko
4. júl 2009

v pondelok idem na gynekologiu uvidime, juj teraz ak je to pravda, ja neviem ci sa tesit ci obavat

silwietta
4. júl 2009

a preco obavat? ved ste chceli druhe, nie?

kamilka12
4. júl 2009

jeeeej anicka - GRATULUJEM 😉 k tehu...aj Brankovi k 10 mesiačikom samozrejme 😉 ...a podla tých výpočtov čo si tu raz spomínala by to malo byt dievčatko či chlapček? 🙂 No..hlavne nech je zdravučké 😉

claudinka
4. júl 2009

anickaajanko tak sa teeeees 😉 😉 😉 😉 gratulujem, super sprava 😵

claudinka
4. júl 2009

my sme dnes cely dnik doma.. kedze v noci sme este teplotovali, ale zajtra snad niekam vyrazime

anickaajanko
4. júl 2009

snad dievcatko uvidim neviem v kolkom tyzdni by som cca mala byt, ale malo by byt dievcatko
tesssssssssssssssssim

vejinka
4. júl 2009

anicka cooooooooo? 😨 wawwwwwwww gratulujeeeeem 😉

vejinka
4. júl 2009

idem uspat maleho a hned som tuuuuu

vejinka
4. júl 2009

nexce spaaaaaaaaaaaat 😠

vejinka
4. júl 2009

aspom vam napisem co sa mi dnes stalo..takze moj brasko mal promocie a vsetci odisli z bytu my s muzom a malym sme tam dosli okolo tretej volam mame kde toko trcia a vraj len teraz odchadzaju odtial...tak reku dobre rozhliadla som sa po byte a v kuchyni som videla na stole croisanty este neupecene tak reku idem ich upiect kym dojdu...a ked pridu budu mat cerstve a uz ochladnute kolaciky...no a zapla som ruru o par minut mi muz hovori ze z kuchyne ide strasny smrad tak som tam vbehla a vsade dymuuuuu..rychlo som vypla ruru s pozrela dnu preco to tak dymi...a ono tam nieco bolo...neskor ked rura ochladla kukli sme sa dnu a muz zhodnotil ze som upiekla igelitku...v zadu v rure bola a ja som sa nepozrela dnu..tak mi treba som nevedela ci sa mam rehotat alebo plakat...no po par minutach zoskrabavania plastu z rury som to vzdala a zavolala svagrovi..ten sa hrozne rehotal v telefone ako sa to mohlo stat a za par minut prisiel za nami ...zhodnotil ze to zoskrabat nepojde a ze znova treba zapnut ruru a roztavit ten plast...uff to bolo smradu pytal si dve handry a stierku..no a za pol hodinu nebolo po igelitke ani stopy..len smrad v celom byte ...vyverali sme a rychlo som volala kde sa nachadzaju...a vraj za pol hodinu su doma...tak sme urobili prievan a rychlo som dala piect kolace...kym dosli jeden plech bol uz upeceny a vsade vona 😀 takze som to prezila a dokonca aj v zdravi 😉

lucindela
4. júl 2009

ahojte...
tak dlhsie somt u nebola...sem tam vas precitam...aj nasa mala zacala dost teplovat.... ☹
anicka blahozelam....ak je to pravda... 🙂
veji...stavaju sa aj horsie veci....kym ste vsetci v poriadku,tak to je najdolezitejsie... 🙂

anickaajanko
4. júl 2009

Veji s takym strachom som to citala ja ze sa Erik chytil horuceho pekaca alebo co, este ze len toto
no bude druhe babo

luciankasebastianko
4. júl 2009

ahojky nokonečne zaspal po velkom boji ☹ idem Vas počitkať čo ste dnes robili my sme murovali plot maly robil asistenta aj sme sa kupkali a inak stale to isté 😉

luciankasebastianko
4. júl 2009

Jéééééééééééééééééééé anni tak sa tešííííííííííííím 😉 😀 😉 GRATULUJEM to je ten najkrajší pocit nasvete nosiť dieťatko pod srdcom už sa teším ,kedy si to aj ja zopakujem, teraz ešte aby Branko začal pekne spávať aspoň do 9.00 a začal chodiť sám 😀

luciankasebastianko
4. júl 2009

A gratulujem aj Brankovi 😀 k sestričke aj k 10 mesiačkom
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat...
anička skus toto aby si vedela kedy to asi bude 😝

anickaajanko
4. júl 2009

dakujeeeeeeem nuz ked ja som menstruaciu nemala kedze este kojim tak si to ani neviem vyratat

eweny
4. júl 2009

dobry vecer maminky 🙂

eweny
4. júl 2009

anicka, co to vidim?..ty si tehulka?..tak sa podarilo?..dovol, aby sme ti aj my srdecne zagratulovali 🙂

eweny
4. júl 2009

nedali mi maleho sopliky, tak som vcera zasla k doktorke, nasa nerobila tak ju zastupovala ina, dostali sme zas atb sirup a aj sirup proti alergii..takze sa zas mozme dopovat, no horor!

zakazala mi odsavat mu sopliky, len utierat ktore vyjdu, ani nemam nic kvapkat, len nostek vytierat eukalyptovou mastickou, aby sa mu lepsie dychalo..aj ona povedala, ze je to spojitost s tymi ockami, ze preto je kazdu chvilu soplavy..so zubkov to nie je, hoci mu ide dalsi, ale sopliky su zelene..

eweny
4. júl 2009

bendy, pytala si sa vcera na autosedacky..my tiez mame Romer a sme velmi spokojni..tiez sme chceli najskor nieco lacnejsie, ale pri skusani mu tato sedela najlepsie..tak sme zainvestovali a urobili sme dobre..

luciankasebastianko
4. júl 2009

anni zabudla som od radosti, ale podla toho, skedy si sa testla naposledy bude to asi február ,alebo začiatok marca možno k narodkám,si v marci ?

luciankasebastianko
4. júl 2009

tak už asi buvate tak dobrúúúúúúúúúúúú 😵

natasa8
4. júl 2009

ahojte... no ja nespim, mala zaspala az o pol desiatej 😠 , zajtra ma prist navsteva, tak este peciem ...
booooooooze, kde je to moje dieta, co kazdy vecer zaspavalo o siedmej 🙄 🙄 🙄

anicka gratulujem 😵 😵 dufam ze to teda nezakrikneme a dr. ti to potvrdi.... 😉

babuci
4. júl 2009

ahojte baby. stale nieco mam, tak sem uz casto nechodim.

jozinko uz krasne chodi len za jednu ruku a aj stoji bez drzania. Spravi aj jeden ci dva kroky, ale potom sa s rehotom hadze dopredu a caka, ze ho chytim🙂)

spinka kedy ako. obcas celu noc prespi a obcas je hore aj dva ci trikrat.

papame krasne, len teraz dva dni nechce vecerat kasicku. spravila som Nutrilon a vypil iba 90ml. mozno nebol az tak hladny a bol aj ospaly.

vejinka
5. júl 2009

prvaaaaaa? 😨

vejinka
5. júl 2009

anicka...uha tak ty si vobec nemala mrchu a otehotnela si??? jezkove oci ...vcera sme skusali po pol roku ale v kondomom a takaaaa bolest ze az mi oci zatvaralo..takze z toho nic nebolo..zasa 😔

musime nakupit do zasoby...kedze som zasa panna treba to napravit... 😀 😀 😀 😀

bubinko83
5. júl 2009

anicka gratulujeeeeeeeeeem 🙂

ja som si bola dat predpisat minuly tyžden HAK pretože mam katastrofalnu plet 😠 a druhe babo nechceme zatial určite ešte.Až nejako za 3 ročky. 😉 Inak baby obdivujem vas čo chcete detičky jedno po druhom.Mna maly na tolko zamestnava že si to vobec neviem predstavit a radšej ani nechcem 😀