Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

bubinko83
5. júl 2009

my sme boli včera na kupku a bolo super a aj Filipkovy sa pačilo,pospal 2 hodky v kočiku takže som si aj oddychla. Kupili sme mu take ako keby plavacie koleso ale mato to spodok vyplneny takže je to bazenik(jak madar som to vysvetlila ale nevadi , 😀 vy ste inteligentne)Tak sme mu tam dali do toho jeho bazenika vodu a sa tam vyčlapkal pekne.Potom ale zostal nejaky nervozny,ale mylsim že su to zubky zase.Cele tie horne dasna ma spuchnute 🙄

winona24
autor
5. júl 2009

ahojte babulky....

anička gratulácia k tehu.....a pripájam obdiv...ja si to neviem a asi ani nechcem predstaviť....mne stačí bohate jedno bábo...

VEJI šikovnica...pečené igelitky sú že vraj fajn... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubi jozino šikovník....my ešte len vstávame a stále sme ako opitý.... 😝 😝 😝 ale ona je zlato šikovné...pôjde to....a naučila sa vravieť HAM...idem sa a nej popučiť...zlatá je

bubinko83
5. júl 2009

winon to asi patrilo babu a nie bubi ten posledny prispevok ne? 😲

winona24
autor
5. júl 2009

ježiš bubi fakt....promiň......

OPRAVA BABU...ja ešte spím 😝

bubinko83
5. júl 2009

win v pohode,len som nepochopila o čom pišeš 😀 A že jožinko neni moj 😵

winona24
autor
5. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubinko83
5. júl 2009

winon,neboj aj ja som mimo a strašne som unavena už.Maly je strašne živy v poslednej dobe a ja už neviem čim by som ho zabavila 😖

claudinka
5. júl 2009

ahojte, som tu na skok, akurat som dorobila palacinky, maly spapal celu polievocku a dusi sa mi leco 😝 mnam mnam Lubko mal vcera este vecer 38,5 teplotu, ale noc bola v pohodicke aj dnes je uz ok, tak snad je v poriadku 😉 tiez som posledne dni viac unavena, chodim neskoro spavat, lebo mi nejde zaspat a cez den maloco pri malom stihat, furt musim na neho kukat, lebo kazdu chvilku nieco vyparati..

anickaajanko
5. júl 2009

dakujem pekne babenky ale nestraste ma dufam ze sa to bude dat zvladnut

claudinka
5. júl 2009

anickaajanko urcite ano 😉 druhy polrok prveho roka bude urcite trosku tazsi, ale sak to zmaknes 😉 😉 silno zavidim 😵 😵 mat byt, tiez cakam druhe 🙂

winona24
autor
5. júl 2009

mno tu sa toho veľa nepopísalo ..ale kto by tu ja bol,keď von je tak teplooooo....

anicka nestrašíme....neboj....ja osobne sa na to proste necítim...je to o povahe a odvahe..... 😉

vejinka
5. júl 2009

ahojte..mali sme dnes navstevu tu co som im vcera upiekla igelitku 😀

tak sme narobili chlebickov dva druhy kolacikov a pri rozhovoroch som "utala" uzastnu hlasku
vraveli sme ze segra si robi vodicak...a akurat odchadzali ja povinne jazdy s muzom a tak medzi recov hovorim: bude to mat tazke lebo si myli pravu a lavu stranu ale to mame asi v rodine lebo aj ja si lavu a pravu stranu "pomilujem" v izbe ticho a potom strasny rehoooot...a ja cervena ako rak som si uvedomila co som tresla..a muz mi vravi ze teda xcem aj z pravej aj z lavej strany? ze som to mala vcera povedat...no koniec 😀

ja by som xcela druhe keby som nebola po cisarskom a mali by sme kde byvat...teda mame ale toto nieje "nase" 🙄

vejinka
5. júl 2009

maly mi akurat zaspal...a ja pojdem asi tiez

claudinka
5. júl 2009

maly uz konecne haja.. teda asi polhodku.. my mame zapnute Vratne lahve.. a ja sa , idem kuk s muzikom telku

luciankasebastianko
5. júl 2009

Ahojte tak mne to dieťa mrchvé ešťe nespí zaspal a len čo som ho nechal sameho zazvonil mužovi mobil 😠 a už je hore 🙄
anni určite to v pohode zvádneš určite nie si prvá ani posledná je veľa žien ktoré si to (odpiplajú ) razom 😝

luciankasebastianko
5. júl 2009

Už spííííííííííííííííme

evicka1
5. júl 2009

ahoj kociky
anicka : blahozelam 😵 to je super, ja mat chlapa tak tiez do toho idem hned
kocky prosim aku mate cestovnu postielku? ja potrebujem nejaku splasit a netusim ktora dobra. a halvne nechcem drahu

estella
5. júl 2009

ahojte...

anicka aj ja ti teda vam gratulujem..a nemaj strach zvladnes to v pohode....moja sestra ma rok a pol medzi detmi a zvladala to super..

my sme vikendovali na kupalisku..vcera tu v Nr a dnes v N,Zamkoch..dnes nam na kupku maly spalk 3a pol hodiny normalne sme nevchapali...pri takom hluku..potom vstal vykupal sa a doma sa uz nevedel dockat kedy pojde spal...

babu aj Maxim uz chodi za jednu ruku a ked mu chytim obe tak jednu si vzdy vytaihne...

ja tu mam momentalne sestrynych synov na prazdninach takze tento tyzden budem mat veselo.... 😀 😀 😀 😀 😀 ..no nevim ci mi bude tak do smeichu aj koncom tyzdna...

veji daj recept na tu upecenu igelitku 😀 😀 😀 😀 😀 😀

evicka1
5. júl 2009

kocky vodite deticky za rucky? 😕

zuzana1710
5. júl 2009

3

anickaajanko
5. júl 2009

evicka ja som kupila narychlo v JYSK mame v ZV vedla kauflandu a som s nou spokojna a to stala 800 Sk, aj tam zaspi, aj ako ohradka, aj na cestovanie
Dakujem babenky som zvedava co povie zajtra DR. zo sona by on mal vediet povedat kolky je to tyzden ze? kedze som nemala mrchu tak podla toho mi nebude vediet povedat
my sme víkendovali doma a u svokrovcov, v sobotu sme boli na konikoch boli nejake preteky ale boli sme tam asi 5 min, pretoze tak ma dopalila take dievca co vyberalo vstupne ze az, tak toto boli uz tretie preteky na ktorych sme boli bud to bolo zadarmo alebo 0,5 centov, ona chcela od nas 2 eura na osobu, ocino ma rakovinu cize ma ZŤP to vraj na polovicny neplati, potom pozrela na kocik a vravi za to decko 1 euro no dobre ze som ju neroztrhla, ake decko je jej moj branko, mala cca 14 rokov, jej vraj krstny ktory to organizuje povedal aby takto vyberala, tak oco si pytal doklad o zaplateni a ze kde by to ona mala vziat, skoda slov

zuzana1710
5. júl 2009

anicka,jednu otocvsku cez papulu by odo mna dostala..ja z duse nenavidim tieto dnesne stence a pubertakov fetackych...mam strach,co bude,ked nase deti budu v tom veku..amen tma..zabijeeeeeem 😠

evicka1
5. júl 2009

anicka a mas aj nejaku znacku? ja som pozerala na nejaku od huck za tisicku no netusim co cestovna postielka ma splnat
zuzi: ja som Hugovi povedala, ze ked bude fetak alebo klast mamke odpor tak bude zle 😀 snad si to zapamata 😀

evicka1
5. júl 2009

no inc to idem asi spinkat.,, bru noc

anickaajanko
5. júl 2009

nie nema to je len taka obycajna ale maly v nej skace ako drak a drzi, druhy krat by som chcela aby mala ten odzipsovatelny otvor na boku ale inac je v pohe
Zuzka presne nadtym som sa zamyslela, aj som to potom vravela Brankovi ze nech si ma nezela ked nebude mat uctu k sedinam 😉 aj ja idem uz do hajan, sladke sny vsetkym, som zvedava co zajtra Dr.

anickaajanko
6. júl 2009

posledná aj prvá??? čo všetky dovolenkujete, hrozná noc MáM VEľKú PROSBU NA KOJACE MAMIčKY zhrňte mi prosim v skratke ako sa Vám podarilo obmedziť nočné kojenie, ja už fakt nevládzem, a ak som tehotná tak ma doslova vycicia, od druhej dorana by cickal aj kazdu polhodinu, s tym ze vobec nechce spat, poradte prosim
DOBRE RANKO

anickaajanko
6. júl 2009

este otazka ak budete mat niekto cas, zhrnte mi celodennu stravu
Branko spapa obed ale inak je problem nieco do neho dostat

vejinka
6. júl 2009

anicka kedy ides dokimu?? 😉

inak dobre rano

vejinka
6. júl 2009

dieta mi este nespi a aja uz chytam nervy

vejinka
6. júl 2009

anicka v tych prozbach ti ja veru nepomozem..maly je na cicke kazdu hodinu len noci sa troska polepsili ze papa len tri krat co je obrovsky uspech 😉 no a my okrem obeda(masko a nieco potom dokojim) a vecere(kasa+caj) papame furt MM