Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

zuzana1710
20. máj 2009

http://www.dracik.sk/produkt-detail.aspx?jkpov=...

a hryzatka a drobnosti.ju to nebavi.len by stale chodila. 😠

claudinka
20. máj 2009

zuzi preco davas malej homeopatika? ake?
a s tymi hrackami pozname pozname 😀 len chodit by chceli, hracky a vsetko ide bokom, iba stavat sa a stavat sa..

katavinka mne ortoped povedal, ze najlepsie su z protetiky, lebo su tvrde a maju klenbu tak, ako maju mat.. a ze ma mat vyssie clenok, ako je vrch sandalok, co my nemame, cize zajtra ich idem vratit a 19-ky mu budu aj tak asi v lete male, tak radsej nove kupime.. a v ruzinove maju Protetika podnikovu predajnu a zevraj su tam omnoho lacnejsie a maju vacsi vyber, tak sa chystam tam kupit.. papucky sa neoplatia, moj tiez dava vsetko dole, aj slapky take fasacke mu svokrovci kupili a vcera jeden pan krici na ulici: neni to vase? 😀 a v ruke moju slapku a maly vyskereny jak ucho 😀

winona24
autor
20. máj 2009

ahojte babulky...tak my sme už v BB...je tu super...malá je zlatá...babina sa vytešuje a ja mám volnejšie ruky 😝 😝 😀 😀 😀

winona24
autor
20. máj 2009

http://www.buducamamicka.sk/?page=rodicovske-pe...

jej tak tam určite pojdeme pozrieť...kto sa pridá???

claudinka
20. máj 2009

winon aj ja ceeem, nemozem dat na vikend aj ja maleho a budem iba mliecko posielat? 😀 😀

winona24
autor
20. máj 2009

http://www.creartive.sk/deti.html

tak nniečo takéto chcem aj do detskej...vlete by sme už chceli dať do poriadku detskú...ja by som potom pomaly chcela malú naučiť spať samú v izbe

anickaajanko
20. máj 2009

claudi takze topanocka ma koncit pod clenkom ci ako si to myslela
ja chcem ist zajtra kupit
takze mozu byt aj sandalky teda otvorena spicka

winona24
autor
20. máj 2009

claudi.....jasnééééééé 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
20. máj 2009

mozu byt aj otvorena spicka, ale najma nozicka nech je napevno a nech je ta zadna cast plna.. mne ten doky vcera povedal, ked som mu hovorila, ze ma presviedcali o tych sandalkach sante, ze oni chcu proste predat.. svine jedny 🙂 tie boty nespravia urcite zle, ale ked za tu istu cenu aj za nizsiu sa daju kupit lepsie, tak naco..

winon vyzera to uplne super.. aj ja sa snad detskej izby dockam raz 😠

claudinka
20. máj 2009
winona24
autor
20. máj 2009

krásne fotky...to ste kde boli??, to ten pokérovaný chlapík je dedo???? 😀

claudinka
20. máj 2009

hej hej dedo 😀 moj svokor.. mno to sme boli niekde pri Velkych Ulanoch, nedaleko senca..

claudinka
20. máj 2009

no letim umyt riad, do sprchy a umyt si zuby, potom som tu ako na koni.. 😀 😀

zuzana1710
20. máj 2009

claudi,homeo davam na zuby.zaberaju do pol hodinky.

zuzana1710
20. máj 2009

claudi,fotky fasacke....to je voncooooo.priroda,rybacka... 😉 😉 😉 😉

zuzana1710
20. máj 2009

idem aj ja.mala zaspala,tak ja startujem vrtulu a upratovat..pride k nam kamoska z konika..sa tesim jak hovado 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵

slavica2
20. máj 2009

Claud, Lubko je na titulku Mama a ja, no katalogove babatko 🙂

claudinka
20. máj 2009

hlavne s tou modrinou na cele, co zletel predvcerom aj so stolickou, o ktoru sa mlady pan chcel postavit 😀

zuzi teraz pride? 😀 a tie homeo sa ako volaju?

zuzana1710
20. máj 2009

claudi,pride v piatok rano..ale musim upratovat po nociach..ked mala spi.. 😝 a homeo sa volaju chamomilla vulgaris 15ch.uzivaju sa 5guliek 3 krat denne,ale ked netreba cez den,tak staci na vecer..ja davam rozpustit do vody a potom do toho kasu..

lenka.pav
20. máj 2009

ahojte! som tu uz tak davno nebola, ze ani neviem, co sa tu deje. zuzi, kto pride? 😀 😕

claudinka
20. máj 2009

ahaaa to je normal pre deti na zubky?

claudinka
20. máj 2009

leni nic si z toho nerob, ani ja nestiham posledne dni 😒 😒

lenka.pav
20. máj 2009

claudi, hej, je to na zubky. ale nie priamo, ono to je na ukludnenie....aj my to mame, ale nedavam mu to nejak pravidelne, takze sa ani neodvazim povedat, ci to zabera

zuzana1710
20. máj 2009

claudi ano ja to davam prave na zubadla..ani licka nema od toho cervene a ani ju nebolia dasienka..zaberu na 100%.teda aspon u nas.

lenka ahoooj.teba som tu dlho nevidela..pride kamoska z vychodu a pozname sa z temy SLOBODNE MAMICKY. 😉

zuzana1710
20. máj 2009

Claudi,urcite je to tym,ze drobci viac vymyslaju a chcu chodit..ked bola malicka,tak som stihala este vypekat.a teraz??nestiham sa ani vysr.....sprepacenim. 😝 😅 😅

claudinka
20. máj 2009

zuzii mne hovor.. a ze upratovat a varit heheee to urcite.. snivat mozem..
a ako viem, ze malemu idu zubky? sice hektolitre slin vypusti, moze to byt tym?

leni kedy sa vidime? 🙂

kukate Jojku - ako som prezil?

rony253
20. máj 2009
lenka.pav
20. máj 2009

claudi, zeby v tomto zivote? neviem, snad sa nam raz podari sa stretnut 😉
veru ani ja nic nestiham, ale ja som aj zacala chodit do roboty, takze u nas nehrozi poriadok...

claudinka
20. máj 2009

rony uz som komentovala 😀

leni a kde makas? co maly?