Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
16. júl 2009

tak to ma byt..ej to je fakt malo 😖

vejinka
16. júl 2009

ja musim mat vzdy rezervu minimalne 100€ ..a zistila som ze je to dobreeee

vejinka
16. júl 2009

ani neviem kolko mam na ucte...idem kuknut

vejinka
16. júl 2009

do frasa no vela toho nemam....kustik nad spodnu hranicu co tam musim mat .... 🙄

buksy
16. júl 2009

ahojky zienky..
evi... a vyrazate v noci? maly zvladne v pohode cestu?

vejinka
16. júl 2009

no nic kocky koncim ..

evicka1
16. júl 2009

buksy: nie v noci ale okolo siestej.aby sme boli doma do pol jednej.maly zvlada nezvlada.kedy ako.ale po vetsinou tak vecer spinka...cez den ani nie leob to chce pozerat a nebavi ho tak dlho sedet na jednom mieste 😅
riesite peniazky no ja som doslova vybielena 😀 😀 😀

claudinka
16. júl 2009

babule, ktore ste na FB - http://www.facebook.com/video/video.php?v=11777... som dala videjko zo vcerajsieho kupania 😀

buksy
16. júl 2009

evi..no super... ja som zvedava ako my zvladneme cestu ...vo stvrtok ideme do ba a v piatok v noci do it...
ale do ba chceme ist cez den tak uvidime ako to dopadne..ratam ze pol cesty prespi no a tu druhu polku snad nejako prezijeme...
a to ides iba ty s malym? teda ty budes soferovat a maly bude v zadu spinkat?

evicka1
16. júl 2009

buksy: cez den je to v aute o drzku.teplo jak v pekle a celkom to aj vycerpava... ano idem sama s malym chodime tak stale 😉 rada soferujem...

evicka1
16. júl 2009

a urcite cestu zvladnete aj vy na jednicku 😉

claudinka
16. júl 2009

evicka a mas ho vzadu ci vpredu?

buksy
16. júl 2009

my nechceme cestovat do ba v noci lebo dve noci po sebe soferovat to by bolo pre muzicka narocne... lebo aj tak je dost vycerpany z prace.... takze sem tam zepneme klimu aby bolo trosku chlednejsie a vzdy mavame otvorene okna na jednej strane auta aby nebol prievan... a klima sa vraj moze raz za cas pouzit ...
tak sa potom ozvi ked budes uz doma ...

annie13
16. júl 2009

ahojte, noc strasna, spat sa vobec nedalo,
claudi tak sme dve, aj ja som v minuse a este neprisiel ale tusim az dakych 5 eur

natasa8
16. júl 2009

ahojte... my sme mali dnes uuuuuuuuplne najhorsiu noc, tak zle este nebolo ☹

vecer sme si s muzikom urobili peknu chvilku na balkone, otvorili nealko pivo a mackali nohy v Katkinom bazene 😅
Vysielacka bola v kuchyni stlmena, takze sme neskoro zaculi ze mala place - uz bola total prebrana, som ju nakojila, ale potom nevedela zaspat ☹ Nakoniec zaspala o pol druhej, ale takym stylom ze kazdych 15 minut sa v spanku stavala a plakala, takze som ju stale chodila ukladat. To trvalo do pol stvrtej. O pol piatej som mala budik, isla som malej urobit kasu, lebo kvoli vyterom nemohla od piatej do pol deviatej papat. Takze sme ju zase zobudili, napapala sa a potom sa podarilo pospat od pol siesej do siedmej 😒

Vytery zvladla v pohode, potom sme boli aj cvicit, tam si to potvorka uzivala, normalne som ju nespoznavala, ona byva vzdy zakriknuta ale dnes ma len odstrkovala stylom "mama daj pokoj, teba si uzijem dost doma"....

zajtra budeme tiez cestovat, my v aute tiez zapiname trosku klimu, bez klimy si to neviem predstavit....

buksy
16. júl 2009

natas a kam cestujete? niekam na dovcu?
a super ze zvladla katka tie vytery a nezavidim vam taku noc ale treba dufat ze raz bude lepsie... ja sa tiez vela nevyspim... kazdu chvilu sa kojime.. ☹

natasa8
16. júl 2009

tie torty su brutal drahe 😕 ja by som za to tolko nedala asi max. 20 euro....

malej urobim tortu sama, bude aka bude - ale bude robena z lasky, pre malu urobim torticku z jablk a destkych susienok - mozno z nej ochutna, prevdepodobne ju vyhodime 😲
No a ucite sa posnazi aj moja svokra -ona robieva pekne torty...

natasa8
16. júl 2009

buksy.. nie, ideme do Brezna k mojim rodicom, ale len na 4 dni....
dovca tochto roku nebude 😒 z malou si netrufame

kde idete do IT? My sme boli vlani ked som bola tehu 25-tyzden, tiez sme boli autom 😉 boli sme pri San Marine, pocko nam nevyslo, takze sme sa nekupali, ale robili sme si kratke vylety po okoli 😉

buksy
16. júl 2009

ideme do caorle...toje na vrchu it...dost blizko takze v pohode... a navyse ideme najprv do ba ku svagrine...a potom spolu odchadzame do it.. aj my sme mali ist vlani presne o takom case ako je teraz ale kvoli pracovnym povinnostiaam mojho muzika sme to tyzden pred odchodom zrusili... a to sme mali ist do lignano sabbiadoro a teraz ideme len o par km nizsie...

natasa8
16. júl 2009

urcite vam bude super - zavidim 😉

buksy
16. júl 2009

tak dufam ze to zvladne mala v pohode... uz sa velmi tesime... a este sa potom presuvame do chorvatska na 3-4dni...
uz som davno nebola na poriadnej dovolenke tak sa tesim 🙂

buksy
16. júl 2009

jooj aky dobry vzduch... spustil sa u nas lejak... a hromy blesky boli take silne ze aj elektika nam vypadla.. ale uz je to ok...

evicka1
16. júl 2009

claudi: hugo sedi v zasade v zadu. keby sedel v predu tak by stacilo ze by zamurcal a ja uz by som pozerala co sa deje... 😀 tak ked sedi v zadu kazdy mame svoj klud
a klimu nepouzivam pretoze ja som po nej vzdy chora a oka mat otvorene ked ides 140 tak neviem neviem. ved by mi vyfucalo z hlavy aj to co tam nemam 😅

evicka1
16. júl 2009

teda oka - okna 😀 😅 🤐

buksy
16. júl 2009

no po dialnici mat otvorene oka teda okna 😀 to by bolo dost narocne ale teda uvidime ako to bude ... vam sa vecer pojde fajn uz nebude horuco...

buksy
16. júl 2009

idem trosku lahnut k malej 😉

vejinka
16. júl 2009

ahojte tak my sa uz ukladame na dalsi spanok ale nedari sa..hrozne teploooo 😝

evicka1
16. júl 2009

buksy: uvidime. ale tesim sa....

vejinka
16. júl 2009

jooooj aj my ideme v tom teple cestovat cca 3 hodiny..dufam ze to maly zvladne

rony253
16. júl 2009

ahojte, mala prave spi asi 10 min. rano bola taka nervozna, az nevedela co ma so sebou robit a kusala si ruku az jej ostala modra, velmi plackala, nemohla som sa na to pozerat, tak som jej dala polovicnu davku panadolu a pustila ma aj k dasnam nech jej ich potriem gelom, potom sme zaspali obe a spali sme asi 2 hodiny, tolko som toho mohla urobit, no zaspala som s nou. Nevadi, aspon som si oddychla, uz mam navarene, len dam mäsko na panvicu opiect a urobim volske oka a hotovo. O pol jedenastej ked sme sa zobudili som malu nakojila namiesto desiaty, mala skor obedik a nestihla sa mi polievka dovarit, tak ju bude mat zajtra, taku zom robila s postruhanou zeleninkou a kuracim mäskom, jej som odobrala a nam dosolila. tak mala dnes od Hipp to nove com skusam, a zatial jej to moc chuti, dnes mala s hovädzim mäskom a zeleninkou, boli v tom fajne velke kusy a krasne to vsetko spapala. Vyrobili super novotu v tych kelimkoch, a krasne to vonia. tak to bude mat v pripade, ze nestiham alebo ked sa kupeme v bazeniku.