Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

perlab
16. júl 2009

juj, moc ma to potešilo, že vám to vyšlo tak skoro

rony253
16. júl 2009

ahoj perlab 🙂

perlab
16. júl 2009

hodila som na fb fotečky z dovči, tak kukuk

len neviem prečo mi to nezobrazuje na tej domov stránke ... najskôr tam boli, potom som omylom zmačkla "skryť" a všetky moje príspevky sa skryli
a neviem ako to dať naspäť ... help meeeee

rony253
16. júl 2009

teraz som dopratala detsku komplet, pretriedila veci zmila podlahu, popremiestnovala vselico a som spotena jak mys, Sare sa v spalni dobre spinka, idem pocitat az tu jednu stranu co ste napisali a potom do sprchy.

annie13
16. júl 2009

no musela som

perlab
16. júl 2009

ahoj ronyyyyyyyyyyyyy, už som tu dlho nebolaaaaaaaaaaa
chýbali ste mi

perlab
16. júl 2009

rony máš môj obdiv
práve ma tu muž drbká, že som chcela žehliť 😅

perlab
16. júl 2009

tak dobrú baby a sladké sníčky 😉

rony253
16. júl 2009

a kde ste boli na dovolenke 😎
perlab namakala som sa jak svina, tecie zo mna pot, mala spinka v spalni lebo v detskej sa neda vydrtzat, je to pod strechou a mala izba, tak je tam jak v pekle a spalna je tiez sice pod strechou ale je velka tak je tam lepsi vzduch. som vazne hotova, pretriedila som vsjo a mam dost, izbycka je teraz super N1 😀
Ja musim zajtra zehlit, ale to urobim tak, ze som si uz vytiahla postielku na chodbu mala v nej aj tak nespi, hned mam tam zehliaren, tak sa mala pohra a postavia a ja budem zehlit, tak ma vidi a je spokojna. Minule som to skusila a bolo to fajn, ta sa dvihala a stala tam a pozerala. 🙂

perlab
16. júl 2009

jéj, ešte si tu?

rony253
16. júl 2009

pelab, prave tu je reklama na tie topanocky robeez, take iste ako liliputi ja mam tie americke robeez, ale sa mi to neda otvorit, pise mi ze mi naslo virus, pozri ty ak ti to pojde. idem aj ja do hajan, papa

perlab
16. júl 2009

Chorvátsko, ostrov Pag a bolo vážne super
kuk fotky na fb
ozaj a pridala si už fotosky zo stretka?

rony253
16. júl 2009

hej tu som, len pokial dopisem to potrva, vazne som to aj teraz skusila a zacal mi cely pocitac hulakat, ze mam virus, no super, zajtra volam nasho technika, no neviem ci nie je na dovolenke, ani neviem dat fotky zo slov do pocitaca, a uz mam plnu kartu vo fotaku a ani nemozem fotit, som na nervy, idem pozret vase foto s dovci

perlab
16. júl 2009

ja ten inzerát na topánočky nevidím

rony253
16. júl 2009

jeeeeeeej kde ste kupili ten bazenik, aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂
to je tu sem tam na boku, ako vselico ponukaju, vsak nie kedy uvidis, fotky su super, vyzera to na chorvatsko ale este pozeram

rony253
16. júl 2009

a kupila si bugynu? to je iny kociar, ze?

rony253
16. júl 2009

o.k. perlab, ja idem do sprchy, daj vediet kde ste to boli fotky su super 🙂

perlab
16. júl 2009

zamotkala som sa na fb 😵
vyššie som písala, Chorvátsko, ostrov Pag
buginu máme po sestriných deťoch, náš kočík by zabral v kufri moc miesta a táto bugy nám tam stačila, i keď sme na tie golfáčske kolieska frflali 😀

a bazénik made in china, na sk kúpiš všade, rôzne modely, máme ešte jeden, ten má hore motýľa, čľapká sa v ňom doma, ale sa nám ho nechcelo zfukovať, tak sme kúpili muchotrávku
tak dobrú

perlab
16. júl 2009

rony, našla som tie topánočky, sú náááááááááááááádherné, vybrala by som si hneď aspoň troje, ale sú dosť drahé 😒

perlab
17. júl 2009

to akože som tu aj prvá?
tak dobré ránko prajem 😉

miriam24
17. júl 2009

juuu ze DRUHA... to sa mi uz davno nestalo ... Dobre ranko vsektym prajeme 😎

rony253
17. júl 2009

dobre ranko tretiaaaaaaaaaaaaa 🙂 zas je tu horucava, uz sme to boli so Sarou na terase skontrolovat 😎

rony253
17. júl 2009

perlab kolko stoja, mne tu na tom vyhadzuje virus a kde sa to da objednat, moje su robeez, este chceeeeeeeeeeeeeeem

miriam24
17. júl 2009

Nam tu uz asi hodinu hucia stroje lebo tu robia kanalizaciu 😖 a to sa este nedostali priamo ped nas dom .. to bude hukot 😠

rony253
17. júl 2009

miri aj mi tu mame same stroje vonku opravuju daco, hucia uz tri dni, mala mi tu tancuje lebo pocuje zvucku bol raz jeden zivot, žmoli zubnu kefku a mala by uz ist spat. stipe ma a taha za vlasy a skrabe ako tigrik, uz som hotova 😀 😝

rony253
17. júl 2009

idem skusit ju ulozit 😒

rony253
17. júl 2009

tak moja princezna uz buva, ani to dlho netrvalo, zavrela ocka a hajuska, ja teda idem rychlo zehlit, uz som zacala, idem teda pokracovat.....
Perlab, nechcela si vcera zehlit? tak sup sup
inak mi treba dat cely barak doporiadku, neviem kedy to stiham. 😢

vejinka
17. júl 2009

dobre ranko Erik uz pomalicky zaspava na prvy spanok a ja nemozem ani suchnut takze budem tu 😅

vejinka
17. júl 2009

este musim zbalit kozmetiku...svokra som poslala do lekarne nech kupi calgel..maleho hrozne bolia zuby ani nezaspi kym mu nenatrem 😔 to teda bude cesta ak bude furt zjapat 🙄

perlab
17. júl 2009

ja som pozerala oni robia aj sandálky, tie stáli niečo okolo 50€, už si presne nepamätám
ja musím tiež vyglancovať, zajtra mám oslavu narodiek 😀
a vonku nám tiež hučia stroje, upravujeme záhradu, všade samý prach, no hrôza
Romanka už bežká iba za jednu ručku, najradšej po tej hline a hrudách .. kontroluje robotníkov .. no stavebný dozor ako vyšitý 😀