Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
17. júl 2009

no a vobec netusim kde dam jedlo...teda misku lyzicku trelko dve kase sunarky handricku ..jooj dalsia igelitka..otcovi som vcera volala kolko toho mame a on ze ved idem len na 10 dni ..nestahujem sa..lenze jemu sa to povie ved musim zobrat vsetko jeho liecivo..co ak mi tam dostane horucku musim pobrat cipky panadol maste teplomer ach uz teraz mam hlavy bol

vejinka
17. júl 2009

perlab..vsetko naaaaaaaaaaaaaaj na zajtra..ja dnes odchadzam na dovcu k mojej strarej mame sa tesim ako malaaaa 😉

perlab
17. júl 2009

mi hovor veji, my sme trepali do chorvátska aj vysavač, lebo mala sople, tak som nechcela riskovať ďalší zápal uška a navedela som, či sa budem môcť spoľahnúť na to, že použijem hotelový 😎

perlab
17. júl 2009

ďakujem, ďakujem 😉

vejinka
17. júl 2009

no paanecku vcera mi muz urobil novy pc..ze vraj tu staru sunku da niekde prec...a mne da vykonnejsi pocitac..a teraz hram sosiety a ten panacik mi tam beha ako keby mal duracel a redbul...sranda...doteraz sa vliekol ako slimak...to je teda rozdiel 😀

perlab
17. júl 2009

no idem ja pracovať, lebo zajtra sa budem hanbiť, keď príde niekto dovnútra 😀
grilpárty sa síce koná na terase, ale určite budú rozlezení po celom dome, hlavne deti

vejinka
17. júl 2009

perlab a kolko ste boli?? 😉

winona24
autor
17. júl 2009

ahojte babulky 😉

vejinka
17. júl 2009

win dobre ranko

winona24
autor
17. júl 2009

no malá mi hajá prvý spánok...potničky nezmizli,takže utekám ja dnes kúpiť Balneum..... ☹

vejinka
17. júl 2009

ja dufam ze z dolniakov si nedonesieme suvenir vo forme potniciek 😔

miriam24
17. júl 2009

Veji a chystate sa aj niekam kupat? lebo `tu dole` je kopec moznosti .. takze mozno sa aj nahodne stretneme 😉

vejinka
17. júl 2009

no urcite pojdeme bud no NZ alebo na podhajsku 😉

vejinka
17. júl 2009

ale keby nahodou nebolo casu tak mame aj bazenik zabaleny...pre pripad nudze 😉

vejinka
17. júl 2009

miriam to by bolo super keby sme sa tam niekde stretli..tesiiim 😵 😵 😵

vejinka
17. júl 2009

ved ja bduem na pc chodit..tak budem sledovat ci niekde nepise ze idete...a potom uz len prehovorit mojho otca lebo on je sofer 😉

kamilka12
17. júl 2009

Ahojte,

dnes to vyzerá na poriadne teplo 😝

winona24
autor
17. júl 2009

kamil ani nehovor...umieram už teraz

rony253
17. júl 2009

Sara ma tu olizuje, uz je hore tak si ideme urobit nejaku kasicku na desiatu 🙂

vejinka
17. júl 2009

no to bude cesta..uz sa neviem dockat ako z nas bude liat 😔

vejinka
17. júl 2009

no ja cakam tiez ze kazdu chvilku sa maly zobudi a potom zacnem z definitivnym balenim kozmetiky

vejinka
17. júl 2009

zislo by sa aj troska upratat..

vejinka
17. júl 2009

rony..to musi byt zlate ako sa olizuje..ja ked xcem dat pusu Erikovi tak nexce a kruti hlavou...jeeej uz je hroe..tak sa mmajte mozno este dojdem kym pojdeme ale neslubujem papappapapa a drzte palce yb sme dorazili cely a zdravy a nedehydrovanni 😀 😀

terezicka
17. júl 2009

Krásny slnečný dník prajeme, Lucka práve zaspala svoj prvý spánok a čuduj sa svete to bolo úplne bez plaču, len som ju dala ležať do postieľky a ona zostala ticho ležať a už pekne spinká. Ani si nepamätám kedy naposledy takto krásne zaspala. A včera poobede mi spala 2 hodiny ale zato večer vystrájala do 9-tej asi sa veľmi vyspala cez deň.
Ja idem dnes baliť, ideme do Bratislavy a prídeme v utorok, ešte mi treba obed uvariť, chcem si ísť vlasy zmyť, no radosť... Tak len tak krátko aby som to všetko stihla...

terezicka
17. júl 2009

Perlab tiež prajeme všetko naj k narodkám a príjemnú oslavu 🙂
Dneska sme ráno Lucku trošku ostrihali lebo sa veľmi potí na hlavičke, tak uvidíme či to aspoň trochu pomôže

rony253
17. júl 2009

ja by som mala vysavat, ale az ked sa muzik zobudi a bude s malou 🙂

buksy
17. júl 2009

ahojte...
rony a tvoj muzik robi v noci? ze takto doobedu spava?
my sme prave zaspinkali..konecne...lebo tu bojovala petka sama so sebou dost dlho...
aj noc bola na prd..od druhej sme boli non stop na prsniku...no hroza.. ☹

miriam24
17. júl 2009

Martinko ma dalsi zub 😀 tak uz bude mat zubky aj hore 😉 ... ked sme sa blaznili tak som mu objavila v poradi tretiu ryzu (tak volam jeho zubky) 😝

buksy
17. júl 2009

idem k malej trosku podriemat lebo som sa v noci nic nevyspala... a poobede idem do kina takze nerada by som prespala harryho pottera 😀

annie13
17. júl 2009

Veji stastnu cestu, mam za sebou prve tehu zvracanie, bal som sa toho