Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

evitkamalicka
26. júl 2009

ahoj kocky

bratislavcanky plati sa v MHD za kocik? chystame sa cez tyzden do BA tak ma to zaujima

annie13
26. júl 2009

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂

vejinka
26. júl 2009

ahojte kocky tak uz sme domaaaaaaaaaaa..idem vybalovat maly je uz napapany tak reku oznamim ze sme uz doma...cesta bola v pohode ak bduem vladat vecer sa stavim 😉

vejinka
26. júl 2009

tak uz som sclovecenaaa a maly vykupany a teraz idem uspavat..som zvedava ako dlho..

vejinka
26. júl 2009

uz spinka..a tu nikoho?? 😨

luciankasebastianko
26. júl 2009

ahojte veji to to ušlo ☹

winona24
autor
26. júl 2009

evit neplatí...ale ty si lístok kúpiť musíš....nechápem ...tu v BB kočík s doprovodom jednej osobz zadarmo.....

winona24
autor
26. júl 2009

apropo ,pekný večer Vám prajem....Hankám a Ankám všetko naj k meninám..... 😉

annie13
26. júl 2009

aj ja zelam Hanke vsetko len to najlepsie

evitkamalicka
26. júl 2009

winon ja viem ze my musime mat listok len ten kocik mi nebol jasny...ideme na navstevu k maminej sestre, este maleho nevideli, tusim ty byvas niekde na Znievskej ci sa mylim?

aj ja sa pripajam Hankam a Ankam vsetko naj

winona24
autor
26. júl 2009

jo jo evit na Znievskej....ale momentálne som u rodičov v BB....

evitkamalicka
26. júl 2009

win skoda, mozno niekedy nabuduce, lebo prave tam ideme v utorok

rony253
26. júl 2009

Ahojte, vidim, ze tu trosku keckate... 🙂
Moje dieta zalomilo o siedmej, totiz sme o tretej sli do therme a vyblaznila sa vo vode neuveritelne, skusili sme vsetky bazeny, len vonkajsie nie, lebo pofukovalo. Bolo fantastisky, perefektna teplota vody, boli sme hlavne medzi ludmi a detmi, ta bola uplne unesena. Aj sa tam cez prestavku plavecku napapala, poprechadzali sme sa okolo bazenov, urobila prieskum a sli sme znova do vody, no 3 hodiny sme tam boli, ked sme prisli domov, len som ju sprchla a spustila taky rev, ze som ju vybrala z vody a este k tomu bola aj totalne unavena. Rychlo som ju dala dokopy, no plakala na raty, vlastne cele poobedie nespala a to uz nespi par dni a este sme ju pekne vyštavili. mala trosku zmenu tomu sa najviac tesim. 🙂
Urcite si to cez tyzden zopakujeme je to asi 2 km od nas. 😀
Nas bazen mal dnes len 23 stupnov tak sme sa nemohli kupat a v malom ju to nebavi, lebo je tam ma,lo vody chytro sa pohra a chce ist von. Kde je vela vody, tam sa citi super.

rony253
26. júl 2009

Ankam a Hankam gratulujemeeeeeeeeeeeee 🙂

winona24
autor
26. júl 2009

no ja šmejdím po nete...rozmýšľam ,že malej kúpim Liliputi topánky......

winona24
autor
26. júl 2009

no škoda evit..... ☹

luciankasebastianko
26. júl 2009

Aničkam a Haničkám všetko naj k meninám

natasa8
26. júl 2009

ahojte... 🙂
aj ja blahozelam Anickam aj Hankam... a aj vcerajsej 11-mesacnej oslavenkyni Romanke 😵

my sme sa vratili od svokrovcov, bolo dobre, mala si uzivala pozornost mnozstva ludi, uz konecne nie je taka mamickarka, mohla som ju nechat aj na niekolko minut s "cudzimi" a odist prec a jej to vobec nevadilo 😵

Citam ze vase deticky uz zacinaju chodit... gratulujem vsetkym k prvym krockom 😵 .... u nas si este chvilku pockame, neviem ci to stihneme do 1 roka. No ale aj my robime malicke pokroky, dnes sa mala naucila pospiatocky schadzat z postele a gauca, tak sa tesim, aspon sa uz nebude snazit schadzat dole hlavou 😉

no... krpata sa zobudila, idem kojit 🙄

luciankasebastianko
26. júl 2009

ešte rúči 😠 ☹ 🙄 😔

winona24
autor
26. júl 2009

http://www.facebook.com/photo.php?pid=324051&l=...

toto ste videli????tak keď nie tak kuk....trochu na rozveselenie 😀 😀

natasa8
26. júl 2009

dokojene 😝

winon.. kocka 😉 😀

k tym spankom... my mavame tiez casto len jeden, ako napr. dnes, ale krpata spala len necelu hodinku doobeda, poobede sme cestovali, dufala som ze zaspi v aute ale eee 😠 😠 😠

teraz spi uz od siedmej, ale kazdu chvilku je hore a obcas zaplace zo spanku ☹

rony253
26. júl 2009

win ak ti mozem poradit, liliputi som objednala aj ja, tie najmesie su malicke a budu malicke aj Natalke a bude ju tlaci gumicka a väčšie su velmi velke, doniesla mi ich Blanka do Larionu a sme ich skusali.
Ke chces taketo topanocky, radsej si do nich viac investuj, su to podobne ale lepsie a kvalitnejsie, znacka Robeez, na niektorej strane dala perlab aj link, ponukaju ich aj tu na boku na konovi ale ja ked na to tuknem vyskoci mi vírus, znacka ja ROBEEZ

luciankasebastianko
26. júl 2009

win wow 😀

winona24
autor
26. júl 2009

rony ROBEEZ už nie je moja cenová relácia...by ma súdruh zabil...... 😝

rony253
26. júl 2009

win aj ja som to chcela skusit ale neviem ako na to

luciankasebastianko
26. júl 2009

konečne spí a idem aj ja lebo som k.o.

winona24
autor
26. júl 2009

však je to dobré....baby konečná...ja somsa nasmiala dnes na tom

ale ronz y ROBEEZ som hotová....sú krásne

rony253
26. júl 2009

ja ti len dobre chcem winonka, ja mam jedne tie ceresnove Robeez z Ameriky to uz som pisala, a su super, len aj tak su jej trosku velke, a z tych liliputi, len aby si ich nemusela menit a vymienat, s Perlab uz s nimi mame skusenost, len preto pisem.
A idem ja spat, takze sa tu mavajte a dobru noc....................... cmuk

winona24
autor
26. júl 2009

rony:
otvor stránku,klikni na student fotos,tam zaškrtni do štvorčeka,lem klikni do neho no a potom Ti už ukáže,že môžeš uploudnúť foto z PC....a ďalej je to hračka 😉

luciankasebastianko
26. júl 2009

win že súdruh 😀 😀 😀 dobrééééééééééé