Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

winona24
autor
4. aug 2009
silwietta
4. aug 2009

idem skusit trosku docitat...

vejinka
4. aug 2009

ale to je malo stran... 😔

winona24
autor
4. aug 2009

hej????? a ty čo ideš kroniku robiť???? a v happy foto to paltí do 24.8

vejinka
4. aug 2009

nooo muz mi kazal aspom 200fotiek vybrat..tak teraz neviem 😅

janac1974
4. aug 2009

vejinka máš pravdu,treba si užívať toto obdobie je to krásne takéto maličké
stvorenie .....
aaaa už sa zobudil no aj si zase pospal chvíľu ☹
idem mu dať nejaké ovocie na desiatu a variť obed....pá kočky

silwietta
4. aug 2009

luci uz som si ta pridala medzi priatelov na FB

vejinka
4. aug 2009

uz som volala muzovi ze aj v DM je fotokniha tak to pozrie v robote a zavola mi ale v kazdom pride mam tie fotky vybrat 😉

silwietta
4. aug 2009

johnie... drzim palceky!!!!
v ziadnom pripade to nie je nevkusne, to ani nahodou, mas moj obdiv... cmuk

vejinka
4. aug 2009

asi som tu nieco prehliadla...o co sa jedna johnie?? teda ak mozes napisat

vejinka
4. aug 2009

taaak muz mi teraz volal ze v DM uz to skoncilo ze to len do 31.7. nejako som si to nevsimla 😅

winona24
autor
4. aug 2009

ale tak v tom happy foto to vyzerá aj tak lepšie.... 😝 musím aj ja niečo pošpekulovať

annie13
4. aug 2009

ahojte
vsetkym pekny den,
my mame dnes 11 mesiacikov 😉
akurat zaspinkal, tak trocha upratujem lebo dokaze narobit neskutocny bordel, ozaj ktore deticky uz chodia, my zatial nic, uz skusal udrel sa a odvtedy nic
Veji zvracanie pretrvava a toto som si aj ja vravela potom ma mrzelo ze babo citi tu negativitu ze nie som stastna z tehu, ale tak neskutocne zvracat, boli ma cely hrudny kos, 300x ma napne cez den, to je fakt uz neskutocne
dufam ze v poriadku donosim, ze bude dievcatko a nikdy viac 😀

annie13
4. aug 2009

Bendy velkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vdaka 🙂

winona24
autor
4. aug 2009

no malá je hore....dosť bolo PC... 😝 majte sa krásne papa

winona24
autor
4. aug 2009

annie držím palce.....máš môj obdiv

terezicka
4. aug 2009

Ahojte, včera sme boli s Luckou na prvej menšej túre 😅 Zobrali sme aj moju sestru s jej malým a samozrejme deti to zvládli najlepšie, veď sa niesli. Išli sme do Zvolena na Pustý hrad, horúco bolo strašne, no decká si pospali aj cestou hore aj dolu a potom ešte aj v aute cestou domov. Lucka mi celý deň nechceli nič poriadne jesť, len ráno zjedla doma mlieko a trošku výživy potom. Keď sme sa poobede zastavili najesť sa, ja som si dala pečenú kačku s knedľou, však veď to môže aj Lucka. A predstavte si, to moje dieťa mi "zožralo" skoro celú kus kačky. Keď som videla koľko veľa mäsa mi doniesli som normálne rozmýšľala že kto to všetko zje, ale Lucka moju dilemu vyriešila úplne. Som bola z nej hotová, knedlík vypľúvala samozrejme, ale mäso pýtala furt.
A na Pustom hrade sa pustila rozoberať jeden múr, sa pri ňom hádam aj 30 minút zabávala a furt len kamienky vyberala odtiaľ a prach. Ale aspoň bola kľudná.
A večer zaspala okolo 20-tej dosť ticho, bez plakania, spala v kuse do 7, potom zjedla mlieko a ešte zaspala do 9. No to bolo šoky pre mňa, lebo toto sa námf akt ešte nestalo. Takže dneska to vidím len na jeden spánok, skúsim ju dať asi keď sa najeme podľa toho aká bude.
A už som jej dnes stihla kúpiť sandálky, budú jej akurát tak do konca leta, lebo na jeseň jej budeme musieť kúpiť nejaké poltoápnky. Síce sme dostali jedny krásne, ale tie sú jej už teraz akurát, takže na jeseň budeme musieť ísť na nákupy detských topánok 😅

terezicka
4. aug 2009

Annie naša Lucka ešte nechodí sama, keď ku držíme za jednu ruku tak ide super krásne ale nejako jej ešte chýba odvaha aby sa pustila sama. Ale zas keď štvornožkuje tak sa dostane kde chce, tak asi aj preto sa neponáhľa.

miriam24
4. aug 2009

Ahojte ... tiez som tu dlhsie nebola .. vikend som comp ani nezapla .. nebolo kedy

v nedelu poobede sme sa boli trosku kupat v senci (ale maleho som do vody uz nedala) no a co zrazu Matko nespravil .. dal sa na 4 a podho na prieskum .. doteraz sa len plazil jak vojak a od nedele uz aj stvornozkuje 😀 a pritom uz sam chodi okolo postele alebo gauca,sam este nie 😉

inak uz mame 4 zubky,dva dole, dva hore a teraz sa mu zacal tlacit dalsi dolu .. tak coskoro uz bude pekna selma zubata 😝

janac - aj moj Martinko je narodeny 13.9.08 😅

Anka .. tiez dufam ze ti tie nevolnosti skoro prejdu .. nech si naplno uzijes tehotenstvo a aj Branka popri tom

johnie .. mna to hned napadlo ked si dala tie fotky na FB,vobec to nie je nevkusne ani nic podobne .. bohuzial je to v dnesnej dobe velmi rozsirena choroba a je super ze si sa vyliecila .. drzim palce nech sa ti nikdy viac nevrati 😉

bendy
4. aug 2009

Ahojte baby, od piatku sme boli u svokrovcov a len vcera vecer sme sa vratili...takze idem docitavat co som zameskala 😉
Inak dnes sme boli na tej rehabilitacii, mala revala strasne pri tych cvikoch a chudiatko moje tak ju to zmohlo ze este stale spi, ked som ju prekladala z autosedacky do postielky ani oko neotvorila co bola vystavena
Ta sestra si ju poprezerala, Ema sa popredvadzala co vsetko dokaze...povedla nam ze v niaktorych veciach je trochu opozdena ale ze to dobehne a raz za 2 tyzdne s nou musim ist na to cvicenie. Tak mi trochu aj odlahlo ze tam nemusim chodit casto, no a co ma tesi nemusim s nou cvicit doma....mam len dohliadat a motivovat ju aby co najviac lozila a prekrucala sa.
Anicka..nemas za co.... 🙂 🙂 🙂

kamilka12
4. aug 2009

Bendy - plakala? ☹ ale raz za dva týždne sa to hádam zvládnuť dá...Ja si čím ďalej tým viac myslím, že keby aj my ideme k rehabilitačnej..."niečo" by aj na nás našla...napr. prosím pekne, Martinko má už viac ako 11 mesiacov a len tento týždeň sa začal plaziť 😀 . Teraz mi je to už smiešne, lebo už takmer behá sám...a akosi si z toho nič nerobím. A keď si predstavím, že keď mal pár mesiacov, myslela som, že už už začne štvornožkovať a vtedy ma ani nenapadlo, že plazenia sa dočkám v 11 mesiacoch.

A ako vám ide to "nesedenie" ? Dávaš Emku normálne ako predtým alebo iba nevyhnutne..?

vejinka
4. aug 2009

kamil a co mam povedat jaaa? ale to uz neriesim 😔

kamilka12
4. aug 2009

no veji, podla fotiek a aj videa je síce Erik velký chlap ale prevracia sa jedna radosť...Martinkovi aj to ide iba do jednej strany.. 😒 Teda možno aj do druhej, len on sa vždy prevráti na tú stranu, kde mu to ide lepšie...

vejinka
4. aug 2009

kamilka ja ani nepozeram na ktoru stranu sa prevracia..ale tusim na obe uz

vejinka
4. aug 2009

ale vobec sa neplazi ani nestvornozkuje len dva dni alebo tri sa plazi dozadu..to je asi tak vsetko

vejinka
4. aug 2009

a ozaj nedate detom na to ockovanie co je povinne v roku homeopatika?? nejako specialne sa volaju..pockajte najdem to..

vejinka
4. aug 2009

volaju sa: LEDUM PALESTRAE 9CH davkovanie: 1x5granul jeden den pred ockovanim
2x5granul v den ockovania a 1x5granul den po ockovani

vraj je to vyborne lebo deti vobec nemaju horucky tym padom nehrozia febrilne krce..a ockovanie prebehne bez vedlajsich ucinkov!!!!

VRELE DPORUCAM..moja doktorka mi to poradila vraj to mam kupit ak xcem aby mal narodky kludne...kedze presne na jeho narodky dostane povinnu davku ☹

vejinka
4. aug 2009

kamil my asi mame deti ktore spadaju do kategorie.."neleze kym nechodi" 😀

vejinka
4. aug 2009

http://www.happyfoto.sk/ BABY KTORE XCETE FOTOKNIHU ...TAK TU JE SUPER AKCIA...SUP SUP LEN DO 24.8. NEPREMESKAJTEEEEE 😉

luciankasebastianko
4. aug 2009

Baby ja som stoho FB hotová niet nad koňa 😀 všetko sa mi zdá zložité 😒 no snáď sa tam neako zorientujem ,niečo tam uložím a najdem Vás všetky a ďakujem ,že mi pomáhate 😝 majte trpezlivosť 😕
anninka my už beháme a sám sa postaví keď spadne no šikula je a prajem ti nech už príde len obdobie šťastného tehulkovania kedy si budeš s radostou hladkať kotlík presebou 😀
janac vitaj
kamilka vraj každé dieťa preferuje jednu stranu aj môj drobec stale spával na jednej strane a mal zležanú hlavičku boli sme tiež u dr. a povedal že prehodiť postielku, aby sa otáčal za mnou aj na druhú stranu a dokonca som mu tam dávala aj kg. cukru no bola to sranda naučiť ho spávať aj na druhej strane 😝