Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

luciankasebastianko
15. aug 2009

ahojte babulky mischu no riadna baba a tie očka krásne to bude kočka ked vyrasie 😉 nie že by už nebola 😀
davam puding dr. oetker 😝
a na fb som Lucia Danišova tak si ma tam všetci dajte k priatelom 😉 lebo ja tiež neviem kto je kto

annie13
15. aug 2009

ahojte, som tu dlhsie nebola, dufam ze vsetky sa mate dobre,
beha uz niekto? Luboska som videla na FB prve krocky sikovnik, my zatial nic
spi nanic, furt by len cickal, uz som skusala aj nutrilon ale nechce mi to, vsetko je nejak nanic

mishusha
15. aug 2009

luci diky, riadna baba to je...chuti jej nooo 😀
dufam, ze som si ta pridala spravne, bo mi tam naslo asi 4 lucky danisove 😀 😀 😀
ja som misa sefferova 😉

lucindela
15. aug 2009

rony : tak veru,ten cas velmi rychlo leti...niekedy sa sama cudujem ako tie tt idu....

johnie
15. aug 2009

ahojteeee
myslela som na vas cestou... hlinik, bb, ruzomberok a l.mikulas...
bolo fajn, len sofina horuckovala.. dvakrat po 39° ale podarilo sa nam to zrazit dolu...tak dufam ze uz sa to nevrati...
teraz ideme gratulovat na svadbu
co tu new? 😉

claudinka
15. aug 2009

mishuska mas tam fotecku s okuliarmi, na FB? 😉

mishusha
15. aug 2009

anooo claudi... s okulaaarmi 😀

claudinka
15. aug 2009

ahojte holky.. mne sa taaak nic nechce 😀 😀

mishusha
15. aug 2009

ahoj claudi...mne by sa aj chcelo, lebo sedim cely den v robote na zadku a nudim sa........ nevymenime si to? 😀

vejinka
15. aug 2009

dobry vecer kocky..tak my amme za sebou celkom fain den u segry bolo uplne super maly sa vyhral len mal deficit spanku co dobehol ked sme sli domov v kociku...a teraz uz konecne zabuval 😉

claudinka
15. aug 2009

mishi kludne 😀 😀
ja som bola dnes v Novej Dedinke u tehotnej kamosky, teda muzovej kolegynky, celuu komplet vybavicku som jej odniesla.. kokso tolko tasiek 😀

claudinka
15. aug 2009

a tiez ma termin koncom septembra 😀

mishusha
15. aug 2009

viem si predstavit.... ja by som sa toho tiez rada zbavila 😀 ale nemam to komu dat... a priznam sa, ze si aj niektore vecicky setrim.... clovek nevie kedy sa zadari 😀 😀 😀

claudinka
15. aug 2009

ja som jej to nedala navzdy, tiez iba pozicala 😀 nie su vsetky vecicky, co som jej dala, len moje, mam tam vecicky aj od kamosiek a tak sme sa dohodli, kedze ona ma obrovsku povalu, ze nech si vyberie, co maly ponosi a ostatne tam odlozi.. a ked jedna z nas, snad budem ja prva 😀 otehotnie, tak si pride pre ne 😉 kebyze mame vacsi byt, tak si ich necham ja, ale nemam ich uz kde davat 😒 jednoizbak je predsa len jednoizbak

mishusha
15. aug 2009

no v jednoizbaku je fakt vsetko navyse.... ja dakujem tej nasej starej barabizni, ze mame obrovsku povalu... takze sa tam zmesti toho habadej... kludne vam baby prenajmem nejake miesto 😀 😀 😀 😀

rony253
15. aug 2009

ahojte, no nas den bol pekny, len som parkrat zrusila nervy, boli sme sa pozret na tie trhy, kopec stankov, kopec naroda a kopec ôs, hruza 😠 len som sledovala, ci nema Sara v kociari nejaku a zopar okolo nej letelo, tak som ju potom vybrala a nosila na rukach, tak som mala istotu, ze aspon mozem nejaku odplasit, no mala som nervy jak svina, vsade medovniky a lietali tam jak sialene. Horuco bolo neskutocne, tak sme urobili kolecko a sli sme prec.
potom sme sli do mesta na zmrzlinovy pohar pre mojho muza ja zmrzku nemusim, len raz za cele leto. pekne sme sa posadili a znova prisli tie bzučadla 😠 Sarke som dala vyzivku, trosku sme sa pohrali mali tam detske knizky a boli tam aj deti tak sa obzerala kade tade. Taka bola uz o piatej unavena ked sme prisli domov, este som ju zamestnavala, aby nezaspala a o siestej jej uz hlava padala, tak sme sa sli okupat, nakojila som ju ani som jej nestihla urobit este UM a uz zaspala, (UM davam len na dotankovanie, ak bz sa jaj MM malilo).

claudinka
15. aug 2009

zeby som poslala nejake tie baliky a potom mi ich posles naspat? 😀 ja dufam, ze tento rok alebo najneskor buduci uz budeme vo vlastnom byvat.. to bude iny zivot 😵 😵

rony253
15. aug 2009

a spi doteraz som zabudla.
ja idem do sprchy a upratat a vydezinfikovat kupelnu, nech je tam cistucko.
takze pridem nakuknut neskor ako sa to tu pohlo. papa 😀

luciankasebastianko
15. aug 2009

ahojte maly zaspal idem pozrieť na fb johnie vitaj a prečo mala takú teplotu 😕

claudinka
15. aug 2009

ja sa lucim papa

janac1974
15. aug 2009

ahojte uz mame aj my albumik..kuk..

mishusha
15. aug 2009

jani... filipko je na spapanie 😝 blondacik krasny 🙂
rony, to si musela mat iny stres.... ja neznasam tiez taketo potvory...bzuciace...chyta ma panika, ked si predstavim, ze by malu nieco take ustiplo....sama viem jak boli ked ta dafne vcela (schytala som to do malicka na nohe... a po minute bol vacsi ako cela laba 😝

mishusha
15. aug 2009

baby idem aj ja do hajan uz, bo tu nemam ani nohu, len tie svoje smradochy pod stolom 😀 tak to treba vyuzit a idem pospat...kedze doma s mi neda..aspon sa v robote vyspim 😀 😀 😀 zaaavidite co???

vikykiss
15. aug 2009

Ahojte babule tu som zas nebola ani nepamätám 😔 sa hambím 😅
Ako sa máte?Asi už všetky spite so svojimi anjelikmi 😵 mňe ten môj najmladší pokladík v brušku nedá spávať vždy v noci sa rozhodne hrať fudbal 😒 a cez deň o ňom ani neviem 😅 😀 ale som veľmi štastná,že ho cítim 😵 Včera sme boli v Rajeckých na kupku zajtra sa chystáme v Žiline 🙂 decka zbožnuju vodičku Maya sa naučila plávať ešte síce pláva tak tarbavo ale je strašne štastná a my sme na ňu pyšný 😵 Alexko do vodičky len bez kolieska len ho tam idem dávať už reve 😀 musí cítiť,že ho držím a,že je pri mňe aspoň tak som to pochopila 😵 ale je úžasný 🙂 tie prvé krôčky také nesmelé už prejde síce len pár krôčkov ale aj to poteší 🙂 Prajem Vám krásny dník a zas sa niekedy ukážem ak sa bude dať tak ešte dnes!pá 😉

buksy
16. aug 2009

dobre ranko dievcence...
tu este nikoho cize prva?
noc bola v celku fajn.. zobudili sme sa o 1.30 vypila petka mliecko a spala dalej a potom o piatej to sme sa kojili a nechala som si ju pri nas v posteli lebo uz mala problem zaspat a aj tak sa jej to podarilo az okolo siestej a o osmej sa zobudila takze uz papame desiatku... nektarinku s jablckom a piskotkami...

claudinka
16. aug 2009

ahojte babulky 😉 😉

kamilka12
16. aug 2009

Krásnu nedeľu prajem všetkým 😵

tak mi posledné dni bojujeme s Martinkovým trucovaním..a jeho jedovaním sa 😠 Som sa rozhodla už teraz nastoliť prísnu výchovu...tak napr. včera viac plakal ako sa smial a to len preto, lebo napr. : behal v chodítku a znova mal v ruke biely rožok. Po chvílke sa mu zdalo nudné len tak ho cmúľať tak sa pozrel na mňa, usmial sa a prešiel s tým rozmočeným rohlíkom po vymalovanej stene v kuchyni. Nasadila som prísny tón a povedala mu "no no" on sa začala rehniť a znova...zobrala som mu ten rohlík, samozrejme sa rozplakal, tak som mu povedala "nono na stenu, ham do pusinky" a priložila som mu rohlík pri ústa. Prestal plakať, dal si ho do úst a hneď ako som sa na meter vzdialila, pozrel na mna so šibalským výrazom tváre, usmial sa a znova škrt po stene...zase som mu ho zobrala a toto sme robili asi 5x. Teraz neviem či nepochopil, čo som od neho chcela a bral to ako hru..alebo to robil naschvál 😒 Tak som mu ho nakoniec už nedala, samozrejme 10 minút ronil krokodílie slzy, bolo mi ho hrozne ľúto a nedala som mu ten rohlík viac, potom zo ho vybrala z chodítka a išli sme si čítať knižku. To sa už usmieval, takže som pochopila, že som mu tým nijako neublížila a vobec sa na mna nehneval, naopak, bol veselý ked sme sa hrali...aj ked ešte asi pol hodinu vzlykal od toho plaču. Možno teraz vyzerám ako nejaká prísna mamina..ale nevedela som sa jednoducho nad to povzniest, že mi všade ten rohlík natiera a hlavne som chcela aby vedel, že to sa nesmie. Viem, že takéto veci k deťom patria a určite sa dožijem aj pokreslených stien...ale pokiaľ sa to bude dať, budem ho učiť čo sa smie a čo nie. A všimla som si, že u nás slovo "nono" voooobec neplatí, tak som začala používať slovo "nesmieš". Uvidím, ako nám to pojde...

Ešte keď som bola tehu som si povedala, že nechcem aby moje dieťa dávalo nás rodičov do pozoru. Ked som bola tehu, boli u nás na návšteve jedni známi..a chlapčekom, ktorý mám vtedy rok a pol. Hneď ako prišli, ešte sme sa ani nezvítali..tak nás poprosili, aby sme povyťahovali hore všetky žalúzie, aby som si ja vypla a zatvorila notebook, aby sa vypol televízor...no proste museli sme spraviť toto všetko. Oni potom s nami sedeli v kuchyni a malého nechali sa potulovat po byte...a samozrejme si aj tak niečo našiel..za skrinov našiel modem z internetu a vypol mi tam ten hlavný spínač o ktorom som ani ja nevedela že tam taký je...a ja som po ich odchode ešte 2 dni nevedela príst na to, prečo mi nejde net 😠 Namiesto toho, aby jeden z rodičov chodil stále za ním a kontroloval ho, prikázali nám, čo všetko máme povypínať...tak tohto sa ja dožiť nechcem.

kamilka12
16. aug 2009

že "mi" sa hanbím....MY

a ospravedlňujem sa aj za ostatné chybičky.. 😅

vejinka
16. aug 2009

dobry den kocky..tak ja zasa perem...
viky ale sa ti to krati... 😉 tak vy ste teraz na slovensku? a kde je lepsie tam alebo tu? 😉
janac..filipko je rozkosny 😉
rony ani mi nevrav o vcelach..ked sme mali stretko s babami z LM tak sme boli v takom parku a hned ako sme tam prisli zacala sa jedna okolo maleho vrtiet..iba som si vsimla ako mu sadla na kolienko a rychlo prec...no ako som sa prudko s nim otocila tak ma mila vcera "dafla" do lakta..to ti bola bolest aj so zadkom mi to trcalo z lakta...a bolest nenormalna..opuchlo mi to ako pimpongova lopticka a ked som sla vecer s malym domov tak na to iste miesto ma ustipol komar...takze kym som dosla domov mala som to cele cervene rozkrabane a palilo to..tyzden trvalo kym mi to uplne zmizlo.. 😖
claudi viem si predstavit jednoizbak...hruza clovek sa len otoci a uz je pri vonkajsich dverach..no ja si nemozem stazovat kedze som v dome..miesta je tu habadej a ked niekde idem citim sa dost stiesnene.. 😅 no ked som spoznala toho mojho cez net..ani som netusila ci ma dom 😀 a veru dobre som si vybarala..dokonca to osud zariadil tak ze tri roky pred tym ako som ho spoznala na komplet robili prerabku baraku..a ja som si uz prisla do cistuckeho vymalovaneho noveho...juj spokojna som 😵
kamil..u nas je to iste maly nereaguje na no no...ani na nie..skor ma z toho zabavu..a just vsetko robi naopak..iba zacnem vetu ne.....a uz to urobi napr. nehadz tu hracku na zem...a ani nedopoviem a hracka je na zemi..a toto je stale a tiez som si hovorila ze zavediet "drezuru" ale zatial sa mi nedari ale napriklad dnes som si vsimla ked sme sa hrali dole v obyvke ze priletela masiarka mucha a maly si chytil uska a zacal plakat.ked som povedala aby si upratal hracku zo zeme..tak kukal na muchu a upratal si to...boji sa muchy..no uz vidim ze toho bude viac coho sa mlady pan bdue bat 😀 po mame je o tom niet pochyb 😀 ja sa bojim vsetkeho lezuceho lietajuceho hmyzu..a pavukov 😅
po roku co bude o chvilku uz budem prisnejsia..slubujem 😀

kamilka12
16. aug 2009

veji - náš malý sa zase bojí zvukov ako je hlasný zvonček pri dverách.., ked niekto vrta, alebo ked letí vrtulník príliš nízko..on je úplne mimo vtedy, chytá hisáky a začne plakať a to má tiež asi po mne...ja som dlllho dllllho doma u našich nevysávala, lebo som sa bála zvuku vysávača, vždy som si myslela, že vybuchne 😀 😀