Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

lisula
20. okt 2009

odpisete prosim. potom kuknem zatial idem si oddychnut dakus. maly hajka.pa

mishusha
20. okt 2009

ahojte...
lisula, topky sme kupovali este len take do kocika.... a objednavala som z nextu cizmicky, ale treba nam nejake na dupkanie do snehu...rodzesy alebo nieco, tiez neviem, kde kupit... asi musime do deichmannu zajst...

rony, super napad s tymi receptami... 😀 dufam, ze sa to ujme...
my dnes varime schnitzle, si mm nakazal a nejaky zeleninovy salat k tomu spravim
a malej zapekam brokolicu s kiri syrom a vajkom, a este ma paradajkovu polievku zo vcera 🙂

johnie
20. okt 2009

ahojte,
my dnes mame segedin zo vcera... malej to hrooozne chuti zjedla 3 knedle k nemu 😀

johnie
20. okt 2009

zajtra budu bolognese spagety...
😉

jurocko
20. okt 2009

ahojteeeee...

olako aj mne prebijali nieco hrozne ja som uz mala take dutiny ze som ani hlavu nemohla zohnut a bolela ma hlava na dotyk tak mi to musel prerazit ihlami a mala som stale zapaly...na krčnom ☹ ☹ ☹ 😔 aj som plakala 🙄 musela som vydrzat

tobiasko uz ma polievku za sebou a druhe jedlo ochvilu mu dam paradajkove gulky v omacke

lisula ja topanky nemam ani kombinezu dufam ze mi majitelka donesie z Turecka ak nie tak kupim na Ukrajine lebo za dvaa pol tyždna sa chystame na nakupy vianocne..tiez som nechala na poslednu chvilu
ale chcela by som vetrovka plus oteplovaky a cižmicky mam po kamoskinom co mal parkrat obute len jedne topanocky mi treba takze nie si sama

martinna78
20. okt 2009

ahojte 🙂
maly mi spinka este,tak som rychlo nakukla a nieco pocitala - chvila relaxu 😀
prajem skore zotavenie vsetkym marodom, aj malym aj velkym,nech ste rychlo vsetci fit 😉
ani my este nemame zimne topanocky, zatial nosi take teplejsie kotnikove, ale moj maly ma vysoky nart,tak ledva mu tam tu nozku vtrepem
tusim vejinka tu naposledy hadzala link na zimne topky pre detuse z protetiky, tam sa aj mne celkom pozdavali, ja mam jedny cizmicky po Sofinke, su dokonca take chlapcenske tmavomodre, ale chcem pre maleho nove boty,lebo Sofi ma odmalicka plochu nohu a nechcem mu radsej davat po nej,aby sa mu zle neformovala nozicka

Maximko ma dnes spenatik so zemiackami, ja mam aj tu knihu od Ostertagovej kde je vela receptov,tak sa aj tam inspirujem, to som si este pri Sofinke kupovala, vola sa "Receptár zdravej výživy pre dojčatá a deti"
Maly mi este spava stale 2 spanky, vecer sice zaspava az o 21 ale spi az do 7.30 tak mi to nevadi 😎
je to moj zlatusik, vsetko inac krasne opakuje, vie uz vela slov povedat, najnovsie povedal ša-šo, uz aj na psov vykrikuje 😀
a zubkov mame 6, ale taka sranda, po hornych jednotkach mu vysli dolne dvojky a horne dvojky este nemame 😀
no trochu som sa vykecala 🙂

jurocko
20. okt 2009

jeeeeeeeej martinka to mas krasne ked chlapcek a tak ti pekne rozprava supiš...mi len kricime tata,papa,daj..a to je všetko ale moja Karinka taka bola ako tvoj maxinko krasne v 13 mes.hovorila ked si sa jej spytala ako ake zvieratko robi..a doteraz ju ucitelka v skolke pochvalila..ale nebudem sa chvalit tu lebo kazdy to tu čita a radsej som ticho... 🙂 ale som mati na nu hrda aka je šikovna ale samozrejme aj nase zlaticko je šikovne a lubime ich obidvoch strasne nadovšetko.... 🙂 🙂 😉

jurocko
20. okt 2009

pišem ako madar---ze ju ucitelka doteraz v skolke chvali 😉 aku ma hlavu a všetko si zapameta 😉

martinna78
20. okt 2009

jurocko ahojky 🙂
aj moja Sofi bola taka ukecana, v roku tiez krasne rozpravala, som ani neverila,ze aj chlapci mozu byt taki sikovni 🙂
tiez sa nejak nechcem chvalit, ale proste clovek sa tak tesi z toho 😎

johnie
20. okt 2009

baby davam do pozornosti recept, z ktoreho sa ide moja opica zadrhnut.. v dobrom 😀 http://kucharka.wordpress.com/2009/03/29/placky...

ka3n
20. okt 2009

ahojte..trosku narychlo som vas pocitala a idem si lahnut k drobcovi...

Lisula, my este stale nosime botasky ale davam teplejsie ponozky a cizmicky sme zatial skusali iba u batu, teraz mame velkost 20 a chcela som na zimu 22 ale moc sa v nich "zabijal" a nevedel tam v nich chodit..pozrieme az neskor niekde v TT, ale asi v deichmanne...tam som videla pekne a nie moc drahe.

Vsetkym choruckym prajem skore uzdravenie.

rony253
20. okt 2009

AHOJTE, aj moje dieta spinka, docitala som Vas a idem si k nej lahnut... 🙂
o piatej pride kamoska este jej k narodkam blahozelat. mam vsetko povysavane ale musim este zmyt, len nemozem nechat Saru samu v izbe lebo znova spi na velkej posteli aby sa nezrubala dolu.

timotej
20. okt 2009

Ka3n nechod do Deichmannu v TT my sme tam boli v nedelu a nič tam nebolo. Vobec nič, náš drobec má takú istú nohu ako váš a nič. Vieš kde som videla? Je to v Tescu vnútri Humanic tam majú prekrásne boty 21,22 ale stoja jedny 990,-- druhé 1200. Ja som nakoniec objednala z Baby bazáru také nenosené čo mamicka neodhadla velkosť. č.21 v 22 bol ako v lyžiach.

euffra
20. okt 2009

Ahojte,
ja som uz zimne cizmicky kupila, ale este ich nenosi. kupovala som minuly tyzden v protetike a uz mali takmer vsetky vypredane, pani vravela, ze uz ani nebudu, ze uz nema co objednat. tak som rada, ze som to uz kupila, citila som sa ako za komancov, v polovici oktobra vypredane zimne topanky a ze uz ani viac nebudu.
doma ma obute sandalky c.20, na von nosi jesenne topanky 21, a zimne som kupila 22, pani vravela, ze zimne sa kupuju mininalne o cislo viac ako jesenne. ked jej budu male tie sandalky, tak potom kupim papucky.
na doma jej oblekam teplaciky, ponozky, dlhe bodycko, mame cca 21 stupnov. na von pancusky, ponozky, zateplene nohavice, dlhe bodycko, teplakovu bundicku a zimnu bundu, ciapku. v kociku davam aj teplu deku, ked spi.
no a dnes som varila kuraciu pecienku s cuketou a ryzu a jablckovy kolac.
nina este stale nic nechce papat, tak stale len kojim. varim jej oddelene, jej stravu nesolim. varim jej bud masko so zeleninou, cervenu sosovicu so zemiakom, spenat so zemiakom a zltkom.

janac1974
20. okt 2009

ahojteee...
my sme mali na obed kuraciu polievocku a druhe masko na zelenine a tarhonu 😝

jooj ako citam tak tu mame nejak vela marodov...heš heš choroby...vsetkym prajem skore uzdravenie
my sme zatial klop klop ok,az na ten nocny spanok...placeme a placeme a nespime ☹

topanocky mame z deichmanu pred dvoma tyzdnami sme tam kupili...jedny su take oteplene
tenisky s kozusinkou a druhe su vyssie so zipsom na boku a som s oboma spokojna...dobre sedia
na nohe a aj sa dobre obuvaju...

jurocko ty vzdy tak krasne pises o svojich detickach...si dobra mamicka a deticky ta maju urcite rady 🙂

niagara
20. okt 2009

Ahojte, prajem vsetkym "pacientom" skore uzdravenie.
My sa nastastie zatial drzime, som zvedava dokedy, lebo ja ochoriem aj ked ma ovanie prievan z chladnicky 🙂
Chcem sa vas baby opytat, aky mate nazor na obuv s makkou podrazkou. Doteraz sa furt preferovali boticky s pevnou ortopedickou podrazkou a v poslednej dobe citam, ze su lepsie tie s makkou. Kuknite pls na http://www.liliputi.sk/index.php?option=com_vir... a povedzte mi vas nazor. Ja som uz jedny liliputky malemu kupila, na nosenie na doma, lebo doteraz som ho doma nechavala behat naboso v protismykovych ponozkach, ale teraz na zimu nech ich ma radsej v teplucku.

annie13
20. okt 2009

ahojte babenky, Bože to ma ani nestraste ze v Protetike ani Deichmane nemaju topanocky my sme chceli kupovat buduci tyzden, ma porazi ak uz nezozeniem tiez mame 21ky, vazime 11 kg
na Nezvratny osud som sa dostala vcera, a bolo to skvele normalne som sa bala, sedeli sme v druhom rade tak bolo plne kino a to stal listok 7 eur na osobu, ale uzasne fakt som sa bala
No tie topanocky ma vystrasili nemame ani topanocky ani overal, ani kombinezu nic este
Doma mame obute liliputi s ponozkami a pancuchami, teplaciky, body s dlhym rukavom a tricko alebo mikinku
na von nohavice pancuhy, body, mikina, bunda, ciapka, topanky dneska asi 20x obehol celu fontanu taky sa dotesil

jurocko
20. okt 2009

annie ani mi nic nemame tak si s toho nerob nic..........
niagara ja som proti tomu lebo moja karinka mala dost ploche nohy a topanky z protetiky a vlozky do topanok rehabilitacneho tak jej pomohli..viete ze ked dieta ma ploche nohy tak to nie je srandaa a ked ma dieta okolo dvoch rokou tak to treba liecit aby neboli nasledky tak ja si myslim ze tie topanky nie su dobre to je vynimka ak tvoj maly ma nohy ok ale uplne dobre ma malo deti..ale ako chces opytaj sa lekarky ake ma a tak sa ptoom zariad ,,,to je moj nazor
moj drobcek tiez nema super a teraz to uz riesim ortopedickymi papuckami lebo viem ze sa to vylieci.....a chcem aby deti mali zdrave nozky lebo v zivote je dvolezite

janac dakujem ti si zlata ale myslim si ze kazda mamicka si tu svoje dieta chvali svojim sposobom,niektora skorym chodenim.ina plazenim..atd......

pekny večer

kamilka12
20. okt 2009

ahojte 🙂

kamilka12
20. okt 2009

Som si tak trochu zaspomínala, čo sme riešili prsne pred rokom 😀

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

buksy
20. okt 2009

ahojte tak ja len tak na rychlo prispievam lebo moje dietatko mi dnes neda vobec vydychnut ☹
citat vas citam ale nestiham pisat... aj teraz ju mam na rukach a stale mi nieco stahuje zo stola...
my tiez este nemame zimne topanocky ani overal a ani nejaku supravicku zateplenu (do snehu)
rozmyslam ze objednam asi z quelle.... asi len supravu nie overal lebo sa mi to zda praktickejsie....
jednu zimnu bundicku mame ale to je taka ked ideme len tak vonku niekde do mesta a pod.... ale nie do snehu...
a topanky mame zatial jesenne z bati....dvaciny...

doma obliekam pancuchy, teplaky, body s kratkym a na to tenke tricko a papucky mame od rak banovce...
a vonku pancuchy, zateplene nohavice alebo teplaciky, body z dlhym, mikinu a bundicku... niekedy iba bundicku alebo popripade na mikinu vestu... zalezi ako je prave vonku no a uz sme mali aj fusak ked bol silny vietor... a ciapocku tiez podla pocasia... rukavicky sme este nemali ale salik ano... inac velmi prakticky z HMka... len sa pretiahne cez hlavu je to ako taky rolacik...

luciankasebastianko
20. okt 2009

ahojte malému s polavilo 😉 kamilka som sa začítala a nevedela som presťať 😠 škoda ,že som sa mepridala skor 😔

rony253
20. okt 2009

ahojte, ja som uplne hotova, mala za cely den parkrat zkaslala, a odkedy spi, tak kasle, pocujem tam komletne hlieny, a doktor mi tu dal dajaky sirup Sultanol, ked som si prezcitala cetlik tak mi az zle prislo, no musela som jej ho dat, lebo uz bola z toho kaslania hore a plakala. Zajtra musim sit do lekarne a pytat iný sirup. Mam tu Mucosolvan, ale neviem ako dlho sa moze pouzivat po otvoreni, ten sirup co mam ja mozem len 2 týždne po otvoreni. Neviete mi proadit?

luciankasebastianko
20. okt 2009

rony fakt neviem ☹

rony253
20. okt 2009

aj ja som sa zacitala Kamilka, je to uzasne, ake malinke babätka to boli... to by som este aj do rana citala, ja ked som bola tehotna kamoska mi stale hovorila nech sa sem prihlasim a ja, ze ja neviem ako sa v tom programe robi a nezvladnem to a pod. potom ked uz som porodila odrazu to slo, a to som sa pocas tehotenstva nudila. 😀

rony253
20. okt 2009

Inak odkedy som jej dala ten sirup je klud a spinka, asi sa jej priedusnica zaliala hlienmi co kaslala a nevedala asi dobre dychat a ten Sultanol je na otvorenie trubice do pluc pri zahlieneni, a ma zjemnit hlien. tak jej to hadam pomoze.

evitkamalicka
20. okt 2009

ach jaj baby, veru to boli casy 😅

ka3n
20. okt 2009

timotej..júúj tak budem musiet pozriet niekde inde, este skusim u batu, alebo oblubenu obuv mam este partizanske v TT..alebo potom sme videli pekne, ale nie kozene v maxe hore v obuve..ale chceme radsej kozene.

jurocko
20. okt 2009

tak ja osm uz fakt vyštavena a mam dost
to fakt boly casy a deticky boli drobulinke..rony skus tu cibulu nam to velmi pomaha dobre sa od toho vykaslieva a potom uplne prestane
idem si lahnut k drahemu na gauc,,bru nocku

rony253
20. okt 2009

jurocko, co mam s tou cibulou urobit? co ju mam uvarit ci co? ☹ Hilfeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!