Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
3. dec 2009

Ahojte, ja iste pojdem s Brankom, v ZV v Priore mame MIkulasa o 11 tej aj koncert superstaristov v BB pred OC Europa je takze aj tam sa chystame, aj tam pride Mikulas, ja ho nijakemu Mikulasovi na ruky pchať nebudem a keď bude pri mne tak sa báť nebude, hudbu má rád, takže iste pôjdeme. Kamión pride 11teho tak aj tam pojdeme kuk. 😉
Zase mám herpes neviem či tehu či pretože nespím čičo, ale neznášam to....

annie13
3. dec 2009

Bola som na UP vcera za zmenu toho č.u. tak určite si treba požiadať vyšší inak bude vyplácané ako doteraz sami od seba Ti nič nedajú,
Goga mi ešte máme právo na skrytý príspevok pre starších drobcov, taktiež ak si nepýtaš nedostaneš

ollako
3. dec 2009

ahojte, tak moj maly prvykrat prespal celu noc v kuse 😵 😵 😵 od 19:30 do 4:30 rano no uplny zazrak 😲
a uz sme aj doma od lekara, brali mu krvicku ☹ ..este len mu zily hladala a uz hukala ako slon a to nehovorim co bolo potom, tak plakat som ho este nepoculla ☹ chudatko moje 😢 teraz je udriemany, tak ho dam asi spat

annie13
3. dec 2009

bABENY otazka neviete kolko môže stáť plech koláčov, cca 50 kusov na plechu len za robotu keď si všetky suroviny dáme, dali sme piecť ocinovi, koľko môže byť tak adekvátna cena za robotu a elektrinu

terezicka
3. dec 2009

Ahojte.
Annie aký nárok na aký skrytá príspevok? Či to sa týka iba vás druhotehuliek?
My ideme zajtra tiež do BB aj v sobotu tam budeme ale neviem či pôjdeme do europy keď tam bude toľko národa kvôli superstar...Uvidíme v sobotu a či vôbec sa bude dať kde parkovať...

evitkamalicka
3. dec 2009

annie odpovedala som ti na tie kolace v druhej teme 😉

terezicka
3. dec 2009

Evitka a manžel sa poteil druhému tehotenstvu?

evitkamalicka
3. dec 2009

terezi velmi sa tesil....povodne som mu chcela dat testik na Mikulasa, ale som to nevydrzala

terezicka
3. dec 2009

Tak super že sa vám to podarilo tak rýchlo 🙂

evitkamalicka
3. dec 2009

terezka dufam ze nas budete nasledovat 😵

winona24
autor
3. dec 2009

pekné ránko ....síce ponorené v hmle ,ale pekné.... 😉 😉

silwietta
3. dec 2009

dobre ranko... babule co pustate deckam okrem canakyho a podhradksej? Mne to uz vsetko lezie krkom...

evitkamalicka
3. dec 2009

win ahojky

terezicka
3. dec 2009

Evitka no boli by sme radi 🙂
Silwi ahoj, my púšťame aj normálne rádio, máme zapnuté Hey a Lucka sa v pohode zabaví aj na tom

evitkamalicka
3. dec 2009

silwi my pustame modernu hudbu cize vsetko, nas detske pesnicky akosi neberu

winona24
autor
3. dec 2009

silwi ja tak isto...skôr ju zaujme MTV ako Podhradská... 😀 😀

evitkamalicka
3. dec 2009

vcera sme zapojili nove domace kino a maly teraz len sedi pri repraku a natriasa sa 😅

silwietta
3. dec 2009

super, tak dnes pustime nieco rokove... ked som pozerala superstar rokove kolo tak maly krepcil o dusu... zacal aj hlavou kyvat hore-dole ako smajda 🙂

kamilka12
3. dec 2009

Dobré ránko,

dnes sme vstali o 5tej, potom sme ešte zalahli o d6tej a splali sme doteraz obidvaja 🙂

My tiež počúvame Podhradskú..a tiež mi to už lezie na nervy...Martina aj tak najviac bavia reklamy v telke, može byť pustené hocičo, ked zbadá v telke reklamu tak nedýcha..

winona24
autor
3. dec 2009

kamilka presneeeeeeee.....ako moja Natálka...keď ide reklamný blok,môžu pri nej aj bomby padať a ona nič....len na tú telku kuká 😀 😀 😀 😀 😀

ollako
3. dec 2009

Evit gratulujem 😉 tfuj,tfuj,tfuj, nech to dobre dopadne, drzim palce 😉

silwietta
3. dec 2009

inak tento tyzden som sa tak pokazila... maly bol moc umrncany tak som mu dovolila aj telku pozerat aj pesnicky na nete... a teraz mi to prerasta cez hlavu... uz si to vymaha strasne 😖

evitkamalicka
3. dec 2009

ollako dakujem 😉

annie13
3. dec 2009

peter nagy detom ma rad pod hrat ping-pong
terez ano druhorodiciek, preplaca sa im nejaka 80 % suma neviem presne z coho na druhe dietatko do 3 rokov
dik evit idem kuk

winona24
autor
3. dec 2009

no práve aom jej pustila Autá (cars)...tak na chvíľu ju to zaujalo.... 😅 😅

kamilka12
3. dec 2009

Baby, ešte som sa vám "nepochválila" ako som piekla v nedeľu medoníčky 😀 😀 Podotýkam, že prvý krát v živote som ich robial...predtým, keď som bývala u našich,pred pár rokmi, som mamine pomáhala iba vykrajovať a nezaujímala som sa o to, čo ide do cesta.

A tak som si nakúpila všetky ingrediencie, išla som do oddelenie, kde sú veci na pečenie, až na to, že namiesto "korenia do perníkov" som kúpila "prášok do perníka" (kedže boli na nom vyfotené medovníčky 😀 )...Žiadne korenie som tam totižto nevidela, tak si hovorím, to malo byt asi "prášok", nie korenie...ved škorica tam ide osve...tak hádam to malo byt prášok. Pekne som si zamiesila, povykrajovala, dala na plech...a zrazu muž z kuchyne kričí: "Veď ty pečieš chleba" 😀 Ceeeeele to napuchlo a zlialo sa dokopy...no katastrofa. Vtedy som pochopila, že zrejme existuje aj "korenie do perníkov" tak sa tento víkend chystám piect znova...No nie nadarmo som blondína 😀 😀

evitkamalicka
3. dec 2009

kamilka pouziva sa aj prasok do pernika, ale vtedy nesmies dat do cesta sodu bikarbonu a staci toho tak za jednu kavovu lyzicku

kamilka12
3. dec 2009

No evit, tak ja som dala aj to aj to...a toho prášku také fajne 2 plné lyžičky 😀

kamilka12
3. dec 2009

Nabudúce budem vedieť 🙂 , ja sa rada učím na vlastných chybách 🙂

kamilka12
3. dec 2009

U nás zatial svieti slnko, tak ideme trošku von..