Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
3. dec 2009

ahojte dievcata, ako sa mate?..par dni som sem ani nepachla, nejak nebolo casu a ked sa nejaky nasiel, tak som isla na FB 🙂

eweny
3. dec 2009

u nas je poriadna hmla, snad sa este vycasi..ak nie, budeme sa nou vonku predierat

eweny
3. dec 2009

jeeeeejda, co to vidim?..dalsia tehulka?..

evitka, srdecne gratulujeme a zelame krasne a bezproblemove tehotenstvo 😉 mi to pride ako vcera, co si pisala, ze mrcha dosla a ze sa budete snazit az v novom roku..

eweny
3. dec 2009

stale neviem, co pokupit na vianoce a toho casu uz vela nezostava, by som uvitala nejake dobre tipy..hmmm?

eweny
3. dec 2009

dala som porobit vianocne pohladnice s Petkovou fotkou a aj velke magnetky na chladnicku, vyzera to nadherne, co som zatial videla ukazku 🙂

evitkamalicka
3. dec 2009

ew dakujem.....ja som dala svokrovcom a nasim urobit hrnceky s Adamkovou fotkou, ktora sa ukaze az ked do hrnceka das nieco horuce napr. kavu, caj atd

eweny
3. dec 2009

annie, aj my sa chystame v sobotu do Europy na superstaristov..mozno sa aj uvidime 🙂

u nas ma byt Mikulas zajtra o 16.00h, aj rozsvietenie stromceka, tak mozno pojdeme pozriet, hoci drobec o takom case spinkava, nejak mu to posuniem, alebo ho dam spinkat len raz..

eweny
3. dec 2009

evitka, aj to je pekny darcek 🙂 noooo a nebola si uz tehotna, ked si dostala mrchu naposledy?

eweny
3. dec 2009

evitka, velmi sa tesite, ze? 😉

evitkamalicka
3. dec 2009

ew nebola....mrchu som mala teraz 3.11. a zadarilo sa az v tomto cykle

winona24
autor
3. dec 2009

http://www.aktuality.sk/clanok/151537/na-sloven...

do prdele....prepáčte...nemala by som to sem asi dávať,ale.....

no ja som nasratá...ja som bola v tom,že rozsvietenie stromčeka bude teraz cez víkend,keďže je Mikuláš a ono to bolo už 28.11....kua...a ja som tak chcela,aby to Naty videla.... ☹ ☹ 🙄 🙄

eweny
3. dec 2009

evitka, jasne..ja len ze ked tam mas 5tt..boze, vsak ono je to uz december..ja som total pomylena 😀

eweny
3. dec 2009

winon, idem pozriet..jooooj, tak to je naser s tym vianocnym stromcekom..dojdi k nam sa vysvietenie..bude to total dedinske 🙂 ale potesi..

eweny
3. dec 2009

winon, hrozne! 😒

winona24
autor
3. dec 2009

dedinské....nededinské...ja osom chcela vidieť tie svetielka v očkách....joj.....ale je to moja chyba..neskoro som to zisťovala čo a ako....možem nadávať sebe... 😵 😵

eweny
3. dec 2009

winon, tak nech sa paci, pozyvame vas 😵

winona24
autor
3. dec 2009

😵 😵 😅 😅 🙂 🙂 😉 😉

annie13
3. dec 2009

win poplakala som si, boze drobci maly, ktovie co ich caka 😒 ☹

winona24
autor
3. dec 2009

mno annie bojím sa ,že nič dobré ☹

natasa8
3. dec 2009

caute... winon v dubravke je rozsvietenie stromceka v sobotu o 18 - tej, tak to mas blizsie 😀

k tomu clanku - nechapem, jasne napisali ze matka si nezela medializaciu, a aj tak o tom pisu a davaju tam info "podla zisteni tv markiza"..... na taketo veci som fakt alergicka 😠 😠

u nas sa pocuva podhradska, peter nagy alebo radio.... respektive nic, lebo krpata stale dookola zapina a vypina dvdecko .... Na meniny sme jej kupili nove cd-cko od podhradskej, tak z toho je teraz hotova - samozrejme ze mne uz lezie na nervy, navyse aj muz si uz cele dni pospevuje "hlava ramena kolena palce " 😠 😠

telka ju uz prestala bavit, obcas chvilku pozrie Bebe tv, alebo Macka Pu.

vejinka
3. dec 2009

az sa mi slzy tisnu do oci pri pohlade na tie deticky 😢

ka3n
3. dec 2009

ahojte..tak my sme dnes spali do 10tej a tera zsom ho dala...pevne verim, ze tie dvojicky stastne oddelia, aj ked to asi nebude lahke a ci sa to vobec podari..

No my na mikulasa asi nejdeme nikam..otras, kvoli ten nasim super zabijacke, budeme trcat u nasich..ale zase na druhe strane sa tesim na sestry, krpca a tak..

annie13
3. dec 2009

ani ja by som nesuhlasila s medializaciou, dost je to pre tych rodicov tazke, ale takto budu pisat len dohady

annie13
3. dec 2009

svokrovci zabijali v sobotu, a mali ste vidiet maleho ako sa dusil na jaternici, strasne mu to chutilo, kvoli nemu spravili bez pecienky ci coho a korenia, len ryzu a chude masko a je divy za tym

goga03
3. dec 2009

ahojte,

my sme boli doobeda v meste, potrebovala som nieco vybavit a akurat je jarmok. tak sme polhodinu 15 minut stali a pozerali sa ako sa toci centrifuga, no a kedze mlady pan, stale nemal zaujem odist (jedine blizsie k nej), tak som si ho dala na ramena a presli sme sa pri stankoch.
na namestie prisiel mikulas, cert a anjel, bolo tam plno skolkarov, oliverovi sa to pacilo, ale ked deti zacali moc kricat (akoze sa bali certa), tak sa rozplakal a museli sme odist. pritom deti ma rad, ale ten piskot sa mu nepacil.
u nas bude mikulas v sobotu poobede, dojde na koni, tak tam pojdeme urcite, hadam to s mu bude pacit viac

vejinka
3. dec 2009

goga my sme nesli..maly zaspal o jednej a skor sa nedalo lebo sme varili

vejinka
3. dec 2009

mozno zajtra sa pojdeme prejst..ale neviem neviem

vejinka
3. dec 2009

muza doma nemam a so svokrovcami nepojdem ani keby ma to malo zabit...proste minuly rok som s nimi bola a kocik tlacili len oni a akokeby som tam ani nebola...takze urcite nepojdem..s nimi

vejinka
3. dec 2009

a furt sa zastavovali vsade nejaki znami..co ja nepoznala a ani nepoznam a ukazovali im maleho ako keby bol ich..len som zurila ...som sobecka mama? 😖

kamilka12
3. dec 2009

Nitrania - nás čaká mikuláš a rozsvietenie stromčeka v nedeľu 🙂

http://www.nitra.sk/?program=51&module_action__...

Len dúfam,že malý neochorie..po tom očkovaní má imunitu oslabenú a od rána kýcha tečie mu soplík..iba taká voda zatiaľ, uvidím, čo bude večer 😒