Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

johnie
3. dec 2009

a taky hnusny zvuk pri tom vydava ked sa niecoho dozaduje,, nenavidim tie vykriky.. da ha hhh... 😝

jana.hcsba
3. dec 2009

Paulinka musi mat vzdy svoju lyzicku a popripade aj niwekoho koho krmi. 😀

vejinka
3. dec 2009

a naprikald co mi velmi prekaza je ze maly xce povedzme sviecku..tenucku co sa da lahko zlomit a svokra mu ju nexce dat..potom mu ju da a hned na to berie s tym ze to polame...a ked zakrocim ja aby dal babke sviecocku a vytiahnem mu ju z rucky...zacne blacat a v tom svokra nabehne a da mu tu sviecku nazad...sto krat jej hovorim aby to nerobila no neda si povedat

dnes mam den ohovarania tak ma berte z rezervou 😉

jana.hcsba
3. dec 2009

no a sme hore, tak ja baby letim.

terezicka
3. dec 2009

Veji my práveže Lucke dávama do rúk hračky, aspoň vtedy niečo zje, keď nič nemá v rukách tak sa vôbec nenaje...
Dneska mi spala len polhodinu za celý deň, ale tak ako mam dnes bozkávala no krása. Držala som ju na rukách a ona len mama, mama, mama a naklonila sa ku mne a začla mi dávať pusu a takto dookola to išlo dosť za sebou 😀

johnie
3. dec 2009

veji len sa vyrozpravaj vrbam butlavkam... 😉

johnie
3. dec 2009

ja si aj tak neviem predstavit sofinu so sadrou na ruke.. by ma asi roztrhala 😝

johnie
3. dec 2009

jani pa a drzte sa !

vejinka
3. dec 2009

no mne by tou sandrou urcite maly napravil cifernik 😀 😀 😀 😀

vejinka
3. dec 2009

sadrou 😉

annie13
3. dec 2009

Boze Jani to mi je luto, sadra take male, musi ju to hnevat
my v pohode papame pekne sedi v sedacke bez hraciek

vejinka
3. dec 2009

no ale nemyslime na to...stat sa moze cokolvek ale neprivolavajme si to 😔

kamilka12
3. dec 2009

Jani - to mi je ľúto, že máte teraz takéto "trampoty", nech je Paulínka čím skor zdravá.

My musím pri jedení čítať (listovať) nejakú detskú (gumenú) knižku, vtedy sa vie najesť najviac. Inak všetko tiež dáva do pusy...nemožem mu už dávať ani autíčka a motorky, čo sa dajú rozobrať, naposledy sme mu z úst vyberali spätné zrkadlo..

Pre hodinou mi malý opäť tak nešťastne padol...aj vám deti tak "lietajú"? on sa naháňa sám so sebou a teší sa z toho a ked chce pribehnúť k posteli už z dialky sa na ňu hádže a dnes mu nevyšiel krok a potkol sa meter pred postelou a narazil si bradu a líce o roh...má tam krvavé škrabance a to bolo revu...A najhoršie je, že sa tomu nedá nijak zabrániť, ved som mu nohu nepodložila alebo čo..a moj muž do telefonu, že "čo ste zas robili??" 😠 😠 Jak keby to malému robím naschvál alebo čo..

vejinka
3. dec 2009

kamilka a ked sa to stane muzovi tak ...jaaa za to nemozem! ach jaj

kamilka12
3. dec 2009

on sa vždy hnevá, ked mu hovorí, že "dávaj na neho pozor, nech tak nelieta"...a on na to vždy "noo...neviem komu vždy padne, mne alebo tebe?" Šak ale jasné že sa to vždy stane ked som s ním ja, lebo som s ním od rána do večera sama, on príde domov o 19.30 a venuje sa mu hodinu....Keby bol na materskej on, tak by sa len čudoval.. 😠

vejinka
3. dec 2009

kamilka s tym sa ani nerozculuj nepomoze to....pocula som strasny rachot..idem dole!

annie13
3. dec 2009

kami presne toto mi povedal manzel ked spadol skoro som ho roztrhla
ked jemu rozbil flasu tak povedal co tam robila flasa a nie co robil ze nedal pozor

zabavka
3. dec 2009

Ahojte.Prosím vás, možte mi poradit čo by som mohla dat malej na ritku a cik.. .Skúsila som jej dat huggiesky, ale tie jej nespravili dobre, natierala som jej to len rybacou mastou.Tá jej to len vysušila, ale vyrážky jej zostali 😒
Teraz jej skúšam dat sudocrem, ale má to stále škaredé ☹ Červené, úplne vysušenú pokožku a aj vyrážky

annie13
3. dec 2009

zabavka urcite skus IMAZOL masticku kupis to aj bez predpisu, Branik mal tiez problemy, a jedinne toto nam pomohlo nedám na nu dopustit, Huggies ani nam nerobi dobre len pampersy

jurocko
3. dec 2009

ahojte
zabavka ano imazol by ti mal zabrat ale annie nam to doktorka predpisuje na recept ale povedala ze ta masticka by sa nemala stale pouzivat...tak neviem,ale skus je fakt dobra
boze jani chudatko Paulinka nech sa skoro vylieci a kiahne?ziadna slast ale budete mat to za sebou

dobre idem dat malemu večeru a idem do suseda po Karinku ona by tam dokazala aj spat......pekny zvysok večera/som taka ojedena pizzou ze nevlazdem az ma zaludok boli,paaaaaaaaaa

ka3n
3. dec 2009

ahojte..takze ja davam malemu tiez hracky pri papani, aspon sa nenudi, hraje sa apekne papa...ale to je skor take domaca naradie, varesky a tak..

No mne maly papa tak, ze sa sam podkýna o vlastné nohy, co nestíha utekat 🙂)

Teraz sa dolu hraju, ja som osprchovana, mlieko prichystane, asi o osmej ho dam hajat..

Drahy povedal, ze v sobotu, ak sa maly zobudi a stihneme to, tak ma hodi k nam do KD na toho mikulasa, to by ma potesilo velmi..

Mamicky a ako casto kupete krpcov?

vejinka
3. dec 2009

ka3n kazdy den je to taky vecerny ritual...kupala som aj ked mal horucky len s tym rozdielom ze hlavu nie...ono cele kupanie mame do 5 minut za sebou ale musi byt 😉

vejinka
3. dec 2009

baby a nebojite sa ze ked sa teraz hravaju deti pri jedeni ze im to zostane..ja mu hoorim ze hra sa potom ked sa napapa...ale moja draha svokra to vzdy pokazi...a da mu co chce ☹

ollako
3. dec 2009

Ahojte ka3n ja kupem kazdy den, len vlasky tak 1-2x do tyzdna, pripadne podla potreby, vynimocne neokupam v pripade zdrzania sa niekde, je to tiez taky nas ritual, ale maly v pohode zaspi aj bez kupania 😉 a dnes je uplne uzasny, dala som ho do postielky, pusku a sam haja bez jedineho zamrncana, ach keby sa chcela opakovat ta dnesna noc 😵 ...inak poobede mi potom spal polhodnu v kociku, ale potom som ho zobudila..
aj ja prave riesim strihanie, 😒 prvy krat uz ma take haro, ide mu to do oci, bude mi luto za jeho vlaskami, keby bol baba uz ma na hlave pukacku davno 😀

vejinka
3. dec 2009

ollako aj ja by som mu vtedy pred strihanim najradsej dala pukacku 😀

ollako
3. dec 2009

veji aj moj sa pri jedeni hrava, inak by som donho nic nedostala, nechce len tak sediet a jedenie mu nepride ako aktivita, ktora by ho nejak zaujimala, kedze jedlo je potrebne k zivotu musim ho nejak do neho dostat nie? 😅

vejinka
3. dec 2009

no ja neviem..teraz rozmyslam ci mu nedat zasa hracky ale on papa aj bez hraciek takze asi sa k tomu nevratim a bduem prisna ako doteraz

luciankasebastianko
3. dec 2009

ahojte 😀 idem čítať poslednej dobe som rada že stíham aspoň to 😒

vejinka
3. dec 2009

jooj baby ja by som tak rada niekde vypadla...na nejaku chatu na vylet...hoc kde..ponorkova nemoc ma raz zabije 😅

ka3n
3. dec 2009

veji, tak balime a ideme, mna to tiez doma uz nebavi..🙂)

my nekupeme maleho kazdy den, teraz ako je chladnejsie, tak kazdy 2-3 den, niekedy kazdy, nieked ako sa nam chce a ked sa niekde zdrzime tak nie...

a este jedna otazocka, ked sa vam drobci pokakaju do plienky, umyvate ritku pekne pod umyvadlom s vodou a mydlom alebo iba vlhcenymi?

Ja vzdy ked sa mi pokaka tak umyvam mydlom a vodou, ale poznam vela bab, kt. iba vlhcenymi, ale ja si nemozem pomoct, mne to aj tak smrdi..